Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Jaki telefon wybrać?

3.02 o 10:52

SPONSORING

22.11 o 19:36

Ciasta przepisy

7.12 o 15:35

Aktywne użytkowniczki

Czesc dziewczyny, jak w temacie. Interesuje mnie wysokosc prowizji pobieranej za kazda transakcje. Mam zamiar podczas urlopu w Polsce korzystac z angielskiej karty, tylko zastanawiam sie, ile bedzie mnie to kosztowalo. Czy jest roznica, w jakim bankomacie wyplace? Mam konto w Lloyds'ie,karta Visa.

napewno kurs przewalutowania czyli średni NBP a prowizja za wypłatę to już zależna od banku :) wypłacisz z każdego bankmatu ze znaczkiem Visa, i pamiętaj (bo czesto klienci banku w którym pracuje o tym zapominają) w Polsce bankomaty wydają tylko PLN :)Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-19 19:51 przez agniehaa89.

musisz dowiedzieć się w swoim banku - to on ustala wysokość opłat i prowizji

Cytat
adelka28
Odgrzewam temacik bo mam podobny problem, a właściwie moja siostra. Otóż mieszka na co dzień w uk. Posiada konto w clays bank. Najbliżej mamy do bankomatu euronet (sprawdzałam na http://www.banki.pl/bankomaty-euronet-warszawa-------63-,0.html) - jak myślicie - ile wyniesie prowizja?
Pierwsze słyszę o takim banku, a trochę już mieszkam w UK ;) Może Barclays? Niech sprawdzi na stronie banku, tak czy inaczej :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odżywka do włosow :)