Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy moge cos z tym zrobic ?

19 paź 2012 - 16:36:33

Od sporego czasu posiadam bloga na platformie pinger. Przewaznie dodaje tam zdjecia inspiracji , tego co sama upolowałam lub jak łącze ubrania. Pewna uzytkowniczka dosc czesto i upierdoliwie dodawala mi dosc zlosiwe komenatrze typu ' boze ale oblesnie' 'fuj masakra' . Ja sie tym jednak nie przejmowalam. Kiedy zobaczylam ze na blogu mojej przyjaciolki wyzywa ja od snobow bo napisala ze sukienke kupila w zarze.... Ludzie ! Chyba wiekszosc dziewczyn pisze skad pochodzi dana rzecz. Wtedy grzecznie odpisalam u mojej kolezanki ' oo widze ze ciebie tez sie czepia' na co zostalam zaatakowana w stylu ' ty paniusiu jestes nienormalna......' bardzo dlugie i obrazliwe komentarze. Stwierdzilam ze pora jej odpowiedziec i dodalam post na jej blogu ' Kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie ale Ty masz chyba juz jakas obsesje. Po co ogladasz moj blog skoro tak strasznie Ci sie nie podoba ? Nie umiesz inaczej wyrazac swojej opini ? Dla mnie twoj styl jest szczytem tandety ale to nie oznacza ze codzienne musze ci pisac zlosliwe komentarze' na to zostalam zaatakowana. dziewczyna dodala u siebie wpis z moim loginem , napisala ze jestem zarozumiala paniusia , ze mam problem o to ze mnie krytykuje , ze jej zazdroszcze no cuda na kiju. Rzecz w tym ze w jej pisie pojawia sie moj logim i wiele obrazliwych komenatzry jej zwolleniczek pod tym . "boze jak ona wyglada , jakas idotka , co za pysk' ' ale musi byc glupia , idiotka jakas'
Niby pierdoly ale jestem tak bardzo obrazana. Kazdy moj znajomy moze teraz na to wejsc. Napisalam i przedstawilam sprawe w zakladce 'zglos problem' ale czy sadzicie ze cos z tym zrobia ? czy oni maja prawo tak bezkarnie obrazac mnie , piszac moj login ?
Wiem ze cala sprawa o nic - ale jednak tego tak nie zostawie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyplata gotowki z angielskiej karty w Polsce