Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:20:57

Witam
Chciałam się zapytać czy któraś z Was ma konto w PKO ?

Zrobiłam transakcje z niezweryfikowaną 2h temu. Posłała mi potwierdzenia przelewu (na zdjęciu, usunęłam z niego dane).
Sama mam konto w PKO i mam inne potwierdzenie, a w ogóle zawsze jak robiłam z kimś transakcje kto miał również konto z PKO to dostałam te pieniądze w przeciągu 5minut na konto, a tu już minęły 2h i dalej pieniędzy nie ma, co mnie zastanawia.
Na dodatek ciuszek ma iść do Ostrowa Wlk, a na przelewie jest kod pocztowy z Krakowa, co mnie dodatkowo zastanawia.
A jak napisałam że wyślę po wpłynięciu pieniędzy na konto to dostałam odpowiedź `Niech Pani wyśle teraz, dostała Pani potwierdzenie przelewu..`

Co o tym myślicie ?
Oszustwo ?

Dodaję zdjęcie tego potwierdzenia + link do potwierdzenia, gdyż z wyświetleniem zdjeć są problemy.




zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:24:45

Mam konto w pko i takiego potwierdzenia nie ma na pewno - czekaj az ci pieniadze dojdą nie wysyłaj nic nawet jak sama czujesz ze cos ci nie pasuje w tej transakcji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-18 13:28 przez _berserk5.

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:25:26

"`Niech Pani wyśle teraz, dostała Pani potwierdzenie przelewu..` " tak już lecisz i jej wysyłasz,kto tak w ogóle pisze????

czekaj cierpliwie aż dojdą pieniądze,różnie to bywa ,a tym bardziej przy takim tekście ,ja bym sie w ogóle nie spieszyła.

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:31:14

Nie wysyłaj skoro masz wątpliwości, potwierdzenie wysyła się w formacie pdf jeżeli dostałaś zwykłego screena to nawet nie bierz go jako dowód wpłaty bo można go podrobić nawet za pomocą painta w 5 minut ;)

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:34:06

też mam pko i na pewno tak nie wygląda potwierdzenie pko,chcesz to mogę wstawić screena jak wygląda

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:37:29

Lepiej nie wysyłaj, jeśli nie chcesz zostać oszukana. Ostrożności nigdy za wiele. Też mam inne potwierdzenia i tak samo kasa z PKO do PKO wpływa bardzo szybko.

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:37:30

pieniądze są przelewane automatycznie ,więc coś jest nie tak..
ale jest pko sa i pko bp ,więc może już tu przelewy nie są realizowane automatycznie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-18 13:45 przez esmeralda800.

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:41:04

mam konto w pko i pierwszy raz widzę takie potwierdzenie...
i to prawda że jesli robi się przelew do tego samego banku to pieniązki są natychmiast księgowane

nic nie wysyłaj

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:41:32

też mam PKO .Mam inne potwierdzenia! pozatym przelewy z pko do pko sa automatyczne ;)

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:41:47

nie wysyłaj, nie wygląda tak,poza tym nie zbawi ją jeden dzień. skoro wysłała to powinny byc od razu,bo ja też tak mam.

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:42:06

Też mi coś właśnie nie pasowało w tym potwierdzeniu, także dziękuję za wszystkie opinie :)

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:42:27

To nie jest potwierdzenie z PKO poczekaj na kasę i dopiero wyślij :)

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:43:51

Odpisz, że masz taką zasadę, że wysyłasz po wpłynieciu pieniędzy i nie bawisz się w jakieś ksero dowodu wpłaty. Pieniądze idą z konta na konto w ciągu jednego dnia góra dwóch i myślę, że ta osoba może poczekać. Teraz jest pełno oszustów w sieci więc nie radzę być nadgorliwym.

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:44:21

mam w pko ale nie zauważyłam u siebie nigdzie takiego potwierdzenia. z tymi 5min też cię lekko poniosło chyba. owszem, czasem pieniążki szybciuteńko dochodzą do tego samego banku a czasem po prostu na drugi dzień. następna sprawa to taka, abyś nie wysyłała nic dopóki pieniążki nie dotrą do ciebie. po co ci potem lament, że przedmiot wysłałaś a wpłata nie dochodzi? nie ma co się gorączkować. poczekaj, przyjdzie wpłata, wyślij przedmiot.

Potwierdzenie przelewu PKO

18 paź 2012 - 13:45:23

Cytat
Niskoslodzona
Nie wysyłaj skoro masz wątpliwości, potwierdzenie wysyła się w formacie pdf jeżeli dostałaś zwykłego screena to nawet nie bierz go jako dowód wpłaty bo można go podrobić nawet za pomocą painta w 5 minut ;)

racja- potwierdzenie przelewu jest zawsze w PDF. Formaty typu .bmp .jpeg nalezy sobie darować. I czuję tutaj jakies oszutwo- niezweryfikowana naciska na wyslanie, pomimo iz ty nie otrzymalas kasy- brzmi znajomo?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

telefon godny polecenia