Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:23:42

WITAM WAS DZIEWCZYNY :)
Chciałabym żebyście mi pomogły w jednej sprawie a więc do rzeczy: chcę zrobić prezent mojemu chłopakowi na urodziny myślałam nad tym żeby wykonać taki kolaż ze zdjęć u fotografa.
Co myślicie o tym?
A może Wy macie jakieś pomyśły?
Czekam na Wasze propozycje :)



Od razy zaznaczam nie bawię się w coś takiego jak : "kup sobie seksi bieliznę itp... mnie to nie bawi."



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 12:26 przez iwcia991.

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:26:06

Ja kiedyś z naszych wspólnych zdjęć zrobiłam kalendarz na cały rok ;) W punkcie ala 'ksero' kosztowało mnie to ok 50 zł :) Pomysł ze zdjęciami uważam za bardzo fajny aczkolwiek faceci chyba wolą inne prezenty ;P

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:29:22

Nie chcę robić kalendarza ponieważ jego brat dostał kalendarz na ten rok od swojej żony ( dostał go w tamtym roku na święta jak ona jeszcze była jego nażeczoną) i ona powie że odgapiłam pomysł od niej a już mam z nią na pieńku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 12:30 przez iwcia991.

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:37:03

Uważam, że dawanie facetowi na urodziny zdjęć, misiów i kalendarzy to totalnie poroniony pomysł. Facet nie ma duszy kobiety i nie na rękę mu słodziaśne prezenciki. Pomyśl, co Twój chłopak lubi, czym się interesuje. Jestem przekonana, że bardziej ucieszyłby go gadżet z ulubioną drużyną piłkarską/książka o ukochanym klubie/wypad na gokarty/paintballa czy coś w tym stylu (zależnie od zainteresowań).

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:43:17

Cytat
madziutex
Uważam, że dawanie facetowi na urodziny zdjęć, misiów i kalendarzy to totalnie poroniony pomysł. Facet nie ma duszy kobiety i nie na rękę mu słodziaśne prezenciki. Pomyśl, co Twój chłopak lubi, czym się interesuje. Jestem przekonana, że bardziej ucieszyłby go gadżet z ulubioną drużyną piłkarską/książka o ukochanym klubie/wypad na gokarty/paintballa czy coś w tym stylu (zależnie od zainteresowań).


On kiedyś wspomniał że podoba mu się coś ze zdjęć jak tak kiedyś rozmaiwaliśmy o wspólnej fajnej sesji u fotografa i tak myślałam żeby zrobić ten kolaż tylko z moich zdjęć

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:47:44

Błagam Cię! To, że interesuje go fotografia (bo chyba o to mu chodziło? czy nie?), nie znaczy, ze masz mu nadziubać swoich słodkich fotek w prezencie. Jakby chciał, to sam by sobie je wywołał. Naprawdę nie ma żadnych zainteresowań typowo męskich? Jakaś siłownia/sport?

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:50:18

dokładnie bardzo głupi pomysł , może coś ze sportem chodź myślę , że jakieś wyjście typu gokardy , lot balonem jest o wiele lepsze

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:50:44

Cytat
madziutex
Uważam, że dawanie facetowi na urodziny zdjęć, misiów i kalendarzy to totalnie poroniony pomysł. Facet nie ma duszy kobiety i nie na rękę mu słodziaśne prezenciki. Pomyśl, co Twój chłopak lubi, czym się interesuje. Jestem przekonana, że bardziej ucieszyłby go gadżet z ulubioną drużyną piłkarską/książka o ukochanym klubie/wypad na gokarty/paintballa czy coś w tym stylu (zależnie od zainteresowań).

Zgadzam się całkowicie.
Poza tym: na szafie jest dziesięć milionów wątków na temat prezentów dla chłopaków. Na każdą okazję. Proponuję użyć wyszukiwarki, jak nie tej na szafie, to na google.

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:51:46

Jeszcze ktoś?

On nie jest małym chłopcem żeby na gokardy chodzić ...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 12:56 przez iwcia991.

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:54:35

jaa znalazłam kiedyś na allegro ( zresztą jest ich pełno) człowieka któremu wysłałam nasze wspołne zdjęcie i który nas narysował :) gość wysyła Ci skan gotowego rysunku także nie kupujesz kota w worku. a moze jakaś karykatura coś śmiesznego, skoro dziewczyny uważaja ze takie rzeczy to poroniony pomysł
a do tego możesz dołożyć cukierki z liściakmi.. "zjedz mnie gdy.. zatęsknisz, gdy Ci będzie przykro.." itp :) to akurat znalazłam na szafie, dobrze poszukaj :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 12:56 przez dzastinn.

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:57:17

No to jak pomysły związane z jego hobby (bo to, że mówił coś o zdjęciach z Tobą chyba nie oznacza, że jesteś jego jedynym zainteresowaniem) Ci nie na rękę (skoro pytasz dalej), to kup mu zestaw zel pod prysznic i dezodorant albo wywołaj te zdjęcia, na pewno się ucieszy -.- Powodzenia.


Haha, na gokarty chodzą mali chłopcy? Co Ty bredzisz? :D Na kręgle pewnie też? :) Nie no, na pewno dorosłym prezentem dla dojrzałego faceta są Twoje zdjęcia w ramce... Jakie dziewczyny mają dziwne myślenie, ja pierniczę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 12:59 przez madziutex.

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 12:58:23

Cytat
dzastinn
jaa znalazłam kiedyś na allegro ( zresztą jest ich pełno) człowieka któremu wysłałam nasze wspołne zdjęcie i który nas narysował :) gość wysyła Ci skan gotowego rysunku także nie kupujesz kota w worku. a moze jakaś karykatura coś śmiesznego, skoro dziewczyny uważaja ze takie rzeczy to poroniony pomysł
a do tego możesz dołożyć cukierki z liściakmi.. "zjedz mnie gdy.. zatęsknisz, gdy Ci będzie przykro.." itp :) to akurat znalazłam na szafie, dobrze poszukaj :)


Podasz mi na priv link z allegro?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 13:02:17

Cytat
madziutex
Uważam, że dawanie facetowi na urodziny zdjęć, misiów i kalendarzy to totalnie poroniony pomysł. Facet nie ma duszy kobiety i nie na rękę mu słodziaśne prezenciki. Pomyśl, co Twój chłopak lubi, czym się interesuje. Jestem przekonana, że bardziej ucieszyłby go gadżet z ulubioną drużyną piłkarską/książka o ukochanym klubie/wypad na gokarty/paintballa czy coś w tym stylu (zależnie od zainteresowań).

e tam, ja kiedyś do prezentu dorzuciłam swojemu facetowi miśka z napisem best boyfriend, to go dumnie na półce trzyma (-%
no tyle, że to nie była tandeta..

kolaż imo słaby pomysł, zresztą wszystkie słodkie i tandetne koszulki, kubki, poduszki i cała reszta badziewia.
Jeśli już koniecznie chcesz, to poszukaj tego typu ramki:
http://nokautimg2.pl/p-a2-9a-a29a785ab815483119cd520f9971a3aa500x500/ramka-metalowa-na-6-zdjec-brosse.jpg
i wrzuć w to swoje zdjęcia, ale potraktowałabym to raczej jako dodatek do prezentu..
Tzn no nie wiem, ja bym czegoś takiego i tak nie kupiła, bo jestem praktyczna i wolę coś, co sprawi mu większy pożytek.
Sama stawiam częściej na jakieś ciuchy, kosmetyki, grę, dodatki typu zegarek, portfel etc, ale zawsze wybieram coś, co będzie zarówno praktyczne jak i wyjątkowe.
Cytat
madziutex
Haha, na gokarty chodzą mali chłopcy? Co Ty bredzisz? :D Na kręgle pewnie też? :) Nie no, na pewno dorosłym prezentem dla dojrzałego faceta są Twoje zdjęcia w ramce... Jakie dziewczyny mają dziwne myślenie, ja pierniczę.

tró.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 13:03 przez matra.

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 13:03:56

ja mojemu kupiłam snapbacka (bo nosi) i perfumę (bo marudził, ze nie ma) ;) trzeba obserwowac

Prezent dla chłopaka na urodziny

14 paź 2012 - 13:05:27

Podasz mi na priv link z allegro?[/quote]

ja zamawiałam ten portret pod koniec 2009 roku i teraz widze że facet już nie prowadzi działalności, ale w pisz na allegro w Antyki i Sztuka › Rysunek › "portret" mnóstwo tego jest :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robić? Gdzie szukać pomocy???