Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 21:29:39

Modlitwa powinna pomóc. Mój tata nie żyje od 6 lat i za każdym razem jak mi się przyśni pomodlę się i przez jakiś czas nie śni mi się, kiedyś ktoś mi powiedział, że jak tym osobom jest źle w życiu pośmiertnym to potrzebują wsparcia czyli modlitwy.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 21:34:34

módl się za niego,ofiaruj mu odpust

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 21:38:45

Mój kolega który kiedyś zajmował się wywoływaniem duchów i miał z nimi dosyć bliski kontakt, powiedział mi, że duchy kontaktują się z ludźmi za pomocą snów. Ale niekoniecznie chcą pomocy. Być może po prostu ciężko jest mu się z Tobą rozstać?

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 21:45:12

Ja wierzę w to, że zmarli przychodzą do nas w snach.
Nigdy nie zapomnę jak śnił mi się mój zmarły kolega. Zginął tragicznie, pod kołami samochodu, był pijany, bardzo mocno. Wróćił do domu ale tam chyba wdał się w kłótnie z rodzicami i zdenerwowany wyszedł z domu. Nie wiadomo po co i dlaczego, dotarł do autostrady niedaleko mojego domu. Chciał chyba przejść na drugą stronę, ale to była już noc i został zmasakrowany przez pędzący samochód. Chodziliśmy razem do gimnazjum i śniło mi się, że spotkaliśmy się właśnie w szkole, na korytarzu przy dużym oknie. Przyszedł ubrany tak, jak go zapamiętałam, w strój sportowy (uwielbiał grać w koszykówkę, był świetnym, dobrze zapowiadającym się sportowcem). Strasznie się zdziwiłam na jego widok i zapytałam go "Kuba, co Ty tu robisz"?
A on odpowiedział: " Po prostu jestem sobie :)"Pytam go dalej:"To ty żyjesz"? A on mówi z takim lekkim uśmiechem na twarzy: "No pewnie, że tak..".
Więc go pytam- "To gdzie Ty się podziewałeś przez cały ten czas?".
A on nic nie odpowiedział, tylko tak znacząco się uśmiechnął i spuścił wzrok, jakby chciał mi powiedzieć "nie zrozumiesz tego teraz".
Mówię mu: "No ale przecież Ty nie żyjesz? Przeciec był pogrzeb..?"
A on powiedział do mnie tak: "Wszyscy myślą, że umarłem, a ja przecież wcale nie umarłem...". I wtedy się obudziłam.

Zrozumiałam ten sen w aspekcie życia wiecznego.
Mam łzy w oczach kiedy o tym piszę, chociaż śnił mi się już kilka dobrych lat temu. I uderzyły mnie te słowa bardzo. Naprawdę mądrze to powiedział.

Inna kwestia jest taka, że pracuję jako logopeda, między innymi w szpitalu na oddziale z osobami starszymi, po wylewach. I niestety moi pacjenci z racji wieku i chorób, często w trakcie terapii umierają. Kilkakrotnie zdarzało mi się, że we śnie przychodzili do mnie moi pacjenci niedługo przed śmiercią. W tych snach często byli zdrowi, zadowoleni, chcieli grać ze mną w karty ;) Ci którzy nie mogli sie ruszyć z łóżka - chodzili, ci którzy nie mogli mówić - mówili..

Coś w tym jest, ja wierze to głęboko.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 21:45:46

idz do koscioła i sie pomódl kiedys czytałam na szafie ciekawą historie...dziewczyna pisała ze strasznie płakała za zmarłą babcią, babcia przysniła jej sie: trzymała pełny wazon jej łez i mówiła ze przez to nie moze spokojnie odejsc na drugi swiat... do tej pory to pamiętam
ja miałam kiedys taki przypadek ze kręciłam z chłopakiem ktory lubił sobie przyćpać:/ byłam mlodziutka i glupiutka... pamietam jak snił mi sie mój zmarły wujek brat mamy jak odciąga Łukasza ode mnie (wujka nigdy nie poznałam poniewaz zmarł jak miał 17lat). po jakims czasie opowiedziałam to mamie łącznie z tym ze Łukasz był ćpunem a ona rozpłakała sie i powiedziała ze to nie przypadek poniewaz on zmarł własnie z przedawkowania :/ wierze ze cos w tym było...próbował mnie ostrzec że ta znajomosc moze sie źle dla mnie skonczyć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 21:51 przez lola17xD.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 21:53:09

Ponad miesiąc temu zmarła mi ukochana jedyna babcia, co jakiś czas śni nam się tzn. mnie, mamie, siostrze. Siostrze powiedziała we śnie coś w stylu " nie widzicie mnie, ale ja jestem blisko". Rodzina zarzuca cioci, że źle opiekowała się babcią choć to nie prawda. I jakiś tydzień po ostrej dyskusji z wujem, który uważa, że ciocia powinna lepiej się zajmować babcią, siostrze przyśniła się i powiedziała " nie kłódźcie się o mnie". Jeszcze powiedziała coś o innej cioci chorej na raka, że nie mamy się martwić o Teresę. Jestem pewna, że babcia się z nami w ten sposób kontaktuje.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 21:59:18

Twój dziadek już umarł, nie krąży gdzieś po wszechświecie, a jego ciało jedynie się teraz w proch obraca. Niestety wiele ludzi błędnie myśli, że po śmierci się idzie albo do nieba, albo do piekła, ewentualnie do czyśćca - tego nie ma przecież nigdzie napisane w Biblii. Jest napisane, że Jezus przyjdzie na świat przy oddźwięku trąby, a dopiero wtedy powstaną z prochu i ziemi aby być osądzonym. Wtedy właśnie odbędzie się sąd ostateczny.

Nie możesz nic teraz zrobić, jak tylko modlić się o to żeby nie mieć więcej takich snów, bo cię one męczą i niepotrzebnie zadręczają. Po prostu bardzo to przeżywasz, tęsknisz za nim i dużo o nim myślisz, a jak tak jest to wtedy się śni o takiej osobie - niestety prawda. To nie jest nadzwyczajne, każdy tak ma i z czasem przeminie. Twój dziadek spoczywa teraz w spokoju, nie masz się do martwić.


Nie myślcie, że Wasi ukochani teraz próbują się z wami porozumieć w jakikolwiek sposób. Ich już nie ma - umarli, przetaczają się w proch. To, o czym myślicie najczęściej się przejawia w formie snu, pamiętajcie o tym. Sny typu ''Pojawiłam się, żeby ci o czymś powiedzieć'' są jedynie wymysłami szatana, który chce nas zwieźć i zrujnować, doprowadzić do błędnych myśli. Nie dajcie się.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 22:05 przez ludziorka.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 22:11:49

W bibli jest wyraznie napisane ze nie wolno sie modlic do zmarłego ... ludzie co wy wyczyniacie ;/








Módlcie sie dalej .... ślepi wiarą zacznijcie czytać biblie bo tam są prawdziwe mądrosci .. an ie kościoła sie słuchacie !

w Bibli jest wyraznie napisane ze zaden bóg nie mieszka w swiątyni wiec co wyczyniacie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 22:14 przez kawasaki.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 22:11:54

ludziorka.. a skąd ta pewność?

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 22:14:39

Do zmarłego nie, ale za zmarłego chyba można?

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 22:16:02

dużo o tym myślisz, albo nawet jeśli nie-to siedzi to w Twojej podświadomości-stąd sny.
Ale tak jak dziewczyny podpowiadają-pomodl się, to nigdy nie zaszkodzi, a może dużo pomoc:)

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

07 paź 2012 - 22:22:16

Cytat
vanesia
Do zmarłego nie, ale za zmarłego chyba można?

Nie można Koleżanko ... Przebudzcie sie naprawde wam radze .. bo zle sie dzieje na tym swiecie ..

http://poznajprawde.net/

http://iluminaci.com/ads/spotkanie-grupy-bilderberg-zakonczone/

Obejrzec na You tube Wezwanie do Przebudzenia poznacie całą prawde o tym swiece np zamach na WTC który był ukartowany itd

Spójzcie na Niebo nie dziwią was te smugi na niebie czasem jak zeszyt w kratkę ?? leci samolot zostawia za sobą ten syf ... i do jest na niebie po kilka godzin ... przez to niema słońca ze tak powiem zjebana pogoda i manipulacją pogodą Wpisać you tube algo google --> CHEMTRAILS

Plany Iluminatów
GMO zywnosc genetycznie modyfikowana Unikajcie składnika ACESFULAM I ASPARTAM !!! bardzo często wystepuje w tanich napojach albo np coca cola bez cukru gumy do zucia poczytajcie ruszcie głowami musimy sie przeciwstawic tym skurwielom bo chcą depopilacji planety Rockeffeler chce wytryc 90 % populacji a reszta swiata ma zostać zaczipowani chip RFID pod skórą szukaj informacji na necie Wpisz na You tube Znamie bestii i same sie przekonajcie .... to nie sa bajki to wszystko jest w bibili napisane chodząc do koscioła czcicie nie boga lecz tego złego

You tube: Duch Epoki ! wpisac to tyle :) i szukac informacji na te tematy zaglębiać sie
http://www.zbawienie.com/wielbienie-krzyza.htm

http://popko.pl/rozwoj-duchowy/wiedza/papieski-krzyz-szatana.html


NA pierwszej stronie jest nawet a zreszta zobacz sobie jak sie modlisz to kreslisz krzyz do góry nogami na ciele !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 22:24 przez kawasaki.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

08 paź 2012 - 10:22:45

Cytat
ludziorka
Twój dziadek już umarł, nie krąży gdzieś po wszechświecie, a jego ciało jedynie się teraz w proch obraca. Niestety wiele ludzi błędnie myśli, że po śmierci się idzie albo do nieba, albo do piekła, ewentualnie do czyśćca - tego nie ma przecież nigdzie napisane w Biblii. Jest napisane, że Jezus przyjdzie na świat przy oddźwięku trąby, a dopiero wtedy powstaną z prochu i ziemi aby być osądzonym. Wtedy właśnie odbędzie się sąd ostateczny.

Nie możesz nic teraz zrobić, jak tylko modlić się o to żeby nie mieć więcej takich snów, bo cię one męczą i niepotrzebnie zadręczają. Po prostu bardzo to przeżywasz, tęsknisz za nim i dużo o nim myślisz, a jak tak jest to wtedy się śni o takiej osobie - niestety prawda. To nie jest nadzwyczajne, każdy tak ma i z czasem przeminie. Twój dziadek spoczywa teraz w spokoju, nie masz się do martwić.


Nie myślcie, że Wasi ukochani teraz próbują się z wami porozumieć w jakikolwiek sposób. Ich już nie ma - umarli, przetaczają się w proch. To, o czym myślicie najczęściej się przejawia w formie snu, pamiętajcie o tym. Sny typu ''Pojawiłam się, żeby ci o czymś powiedzieć'' są jedynie wymysłami szatana, który chce nas zwieźć i zrujnować, doprowadzić do błędnych myśli. Nie dajcie się.

wybacz ale wiekszej glupoty nie slyszalam , twoj trop myslenia jest na poziomie sredniowiecza . skoro uwazasz ze szatan nas chce zwiezc w snach to co powiesz o wszystkich propoczych snach ktore wystepuja w biblii,od mojzesza po matke boska. kazdy z nas ma aniola stroza i jesli on chce nam cos przekazac to robi to przez "osoby zmarle". i jesli jest taki przekaz to ja bym na tym kozystala a nie zamykala sie.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

08 paź 2012 - 14:23:33

wybacz ale wiekszej glupoty nie slyszalam , twoj trop myslenia jest na poziomie sredniowiecza . skoro uwazasz ze szatan nas chce zwiezc w snach to co powiesz o wszystkich propoczych snach ktore wystepuja w biblii,od mojzesza po matke boska. kazdy z nas ma aniola stroza i jesli on chce nam cos przekazac to robi to przez "osoby zmarle". i jesli jest taki przekaz to ja bym na tym kozystala a nie zamykala sie. [/quote]

Nie słyszałaś a czy ja powiedziałem ze szatan chce zwiesc nas w snach ? ty potrafisz czytac ze zrouzmieniem ? ...... powiedziałem że kościół nas zwodzi ... wpisz sobie rytuały KRK 7 sakramentów kościelnych i 7 czakramów ! kościół to zło poczytaj a pózniej sie wypowiadaj na ten temat ... ehh wy idziecie w złą strone przez takich naprawde spadnie na nas gniew boski ... wspomnicie moje słowa ... tyle w moim temacie.

rozmowa we śnie ze zmarłym dziadkiem

08 paź 2012 - 15:35:06

Cytat
kawasaki
wybacz ale wiekszej glupoty nie slyszalam , twoj trop myslenia jest na poziomie sredniowiecza . skoro uwazasz ze szatan nas chce zwiezc w snach to co powiesz o wszystkich propoczych snach ktore wystepuja w biblii,od mojzesza po matke boska. kazdy z nas ma aniola stroza i jesli on chce nam cos przekazac to robi to przez "osoby zmarle". i jesli jest taki przekaz to ja bym na tym kozystala a nie zamykala sie.

Nie słyszałaś a czy ja powiedziałem ze szatan chce zwiesc nas w snach ? ty potrafisz czytac ze zrouzmieniem ? ...... powiedziałem że kościół nas zwodzi ... wpisz sobie rytuały KRK 7 sakramentów kościelnych i 7 czakramów ! kościół to zło poczytaj a pózniej sie wypowiadaj na ten temat ... ehh wy idziecie w złą strone przez takich naprawde spadnie na nas gniew boski ... wspomnicie moje słowa ... tyle w moim temacie.[/quote]
wybacz ale ja nie do ciebie pisalam tylko do niejakiej ludziorki, i to ty najwyrazniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem skoro tego nie widzisz . nie ma to jak ocenianie kogos po kilku zdaniach , co ty mozesz wiedziec o mojej wierze i czy jestem katoliczka , buddystka czy judaistka. wiara jest kazdego osobista sprawa i nie nalezy tych granic naruszac , tym bardziej jak sie jest ateista . nienawidze jak ktos ma znikome pojecie o religiach smie narzucac innym swoj tok myslenia
" Spójzcie na Niebo nie dziwią was te smugi na niebie czasem jak zeszyt w kratkę ?? leci samolot zostawia za sobą ten syf ... i do jest na niebie po kilka godzin ... przez to niema słońca ze tak powiem zjebana pogoda i manipulacją pogodą Wpisać you tube algo google --> CHEMTRAILS "

kawasaki a slyszalas co czyms takim jak smugi kondensacyjne , bo chyba nie skoro wypisujesz glupoty.

"Obejrzec na You tube Wezwanie do Przebudzenia poznacie całą prawde o tym swiece np zamach na WTC który był ukartowany itd "
ja nie musze ogladac filmikow by wiedziec ze zamach na wtc byl ukartowany . wystarczy popatrzec na walace sie wieze, oraz co zostalo z samolotu ktory udezyl w pentagon. wiedze swoja czerpie z doswiadczen wlasnych i obserwacji oraz wiedzy lotniskowej ( bo to moja praca) a jak juz chcesz bardzo ogladac filmy to propnuje zobacz sobie " loose change "
radze ci poczytac , poogladac rozne programy czasem skrajne i nie pasujace do siebie jesli chodzi o poglady by samemu wyrobic sobie zdanie . ty lykasz jak mlody indor to co ci przedstawiaja , jestes idealna osoba do zmanipulowania .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-08 15:44 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ranking najglupszych watkow na szafa.pl