Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę po prostu dać upust swojej frustracji;p denerwuje mnie kiedy pytam o możliwość wymiany i nic cisza...ciężko odpisać 'nie' albo chociaż odrzucić. Kiedy mi bardzo na czymś zależy to nawet prawdopodobne, że bym kupiła. Ale przez takie chamstwo odechciewa mi się.

a mnie wnerwia to że kiedy dokładnie opisuję na co chcę się wymienić zalewa mnie tysiąc ofert nie związanych z tym czego szukam;/

oj czuje to samo zero reakcji a same wymagają żeby im odpowiadac:/ taki naód szkoda gadać:(

tak to już tutaj jest i nic z tym nie zrobisz:P

nie ma sie co obrazać, chamstwo zaczyna się jesli nie chcesz komus obnizyc ceny to ten zaczyna cię wyzywać od najgorszych:D

a mi sie odechciewa wlasnie odpisywac gdy dodaje jakas rzecz a w ciagu 10 minut dostaje 5 zapytan o wymiane, chociaz 2 razy w opisie i w tytule jest napisane ze tylko sprzedaz ;/

A była chociaż opcja wymiany?

Ja też nie odpowiadam na takie oferty, kiedy przy przedmiocie widnieje jedynie opcja "kup" i dodatkowo w opisie drukowanymi literami zaznaczam "TYLKO SPRZEDAŻ"

skoro klikam na wymiane to taka opcja jest

Cytat
5element
a mnie wnerwia to że kiedy dokładnie opisuję na co chcę się wymienić zalewa mnie tysiąc ofert nie związanych z tym czego szukam;/


interesujace, szczególnie, że masz niezweryfikowane konto ;]

Bardziej denerwujące jest, gdy ktoś proponuje mi wymiane, ja coś znajdę i odpiszę, a tu cisza.

ja tez czesto nie odp... a wiecie dlaczego... nieraz taka laska chce sie wymieniac a NIC nie ma w swojej szafie i bezczelnie mi mowi zebym jej pisala co chce to ona mi wystawi...no smiech po prostu albo zagladam do szafy a tam same dzieciece łachmanki albo jakies stare ciuchy ze za darmo bym ich nie chciala... !!! no litosci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 20:45 przez NiKi18.

zweryfikowana
Posty: 477
Ostrzeżenia: 1/5

A ja czasem nie odpowiadam na wymiany w ogóle, bo mi się nie chce.
Poza tym, gdyby ktoś znalazł w Twojej szafie coś na wymianę to na pewno by się odezwał i zaproponował coś.
Piszesz:
Kiedy mi bardzo na czymś zależy to nawet prawdopodobne, że bym kupiła. Ale przez takie chamstwo odechciewa mi się.

Jak Ci się podoba to kupuj,a nie zawracasz głowę, mnie denerwują włąsnie takie osoby jak Ty, mam ochotę to odpowiadam na wymianę, nie mam to nie ;)

Też niecierpię gdy mi nie odpisują na propozycję wymiany, zwłaszcza że naprawdę rzadko ją proponuję i tylko wtedy, gdy jest taka opcja, ale jak juz to zrobię to i tak mi nie odpisują, dla mnie to żenujące

Cytat
niebieska_nitka
A ja czasem nie odpowiadam na wymiany w ogóle, bo mi się nie chce.
Poza tym, gdyby ktoś znalazł w Twojej szafie coś na wymianę to na pewno by się odezwał i zaproponował coś.
Piszesz:
Kiedy mi bardzo na czymś zależy to nawet prawdopodobne, że bym kupiła. Ale przez takie chamstwo odechciewa mi się.

Jak Ci się podoba to kupuj,a nie zawracasz głowę, mnie denerwują włąsnie takie osoby jak Ty, mam ochotę to odpowiadam na wymianę, nie mam to nie ;)

no i właśnie o takim chamstwie mówię

niebieska_nitka zagadzam sie w 100%!!!!!!

Macie problemy nie każdy ma stały dostęp do neta.trudno zrozumieć czy jak.ja jak juz dorwe kompa to czasem umknie mi parę maili i co to od razu chamstwo..nie rozumiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szczyt chamstwa