Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

9 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 11:50:28

Hej :) w przyszlym tygodniu odbedzie sie impreza urodzinowa mojej chrzesnicy.
Lenka konczy roczek a ja nie mam pojecia co moglabym jej kupic..
Zabawek ma pelno, z reszta i tak sie nimi kompletnie nie bawi, ciuszkow tez jej nie trzeba, bo ma ich dwie szafy i pol strychu.. Nie mam zadnego ciekawego pomylsu, dlatego zwracam sie do Was, pomozecie? Co fajnego i ciekawego mozna kupic rocznej dziewczynce?
Ktokolwiek? Cokolwiek?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 11:54 przez titkus.

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 11:54:41

Rozpieszczam swoją chrześniaczkę jak tylko mogę i.. kurczę.. też niedługo będzie miała roczek i jestem w totalnej kropce. Dlatego chętnie poczytam :]

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 11:59:00

Ja kupiłam swojej chrześniaczce na roczek przepiękne złote kolczyki, takie z angielskim zapięciem. Jak jej mama je zobaczyła, to od razu pobiegły przebić uszy :) Mała nosi je cały czas i nie chce zamienić na żadne inne

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:00:29

Ja dalam jej kolczyki na chrzciny wiec nietety to odpada :(

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:02:36

Rowerek trójkołowy

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:02:43

Moja ma już wszystkie takie rzeczy, które z reguły kupuje się na roczek. Mianowicie - krzesełko do karmienia, huśtawkę, chodzik, wspomniane wyżej kolczyki..

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:03:55

Cytat
ewicia88
Moja ma już wszystkie takie rzeczy, które z reguły kupuje się na roczek. Mianowicie - krzesełko do karmienia, huśtawkę, chodzik, wspomniane wyżej kolczyki..
Moja dokladnie to samo.. ;/ czesc ma po braciszku a reszte dostala juz wczesniej

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:04:10

skoro kolczyki już ma to może jakiś łańcuszek do kompletu?:)

albo daj po prosty pieniądze w kopercie i tyle, rodzice sami najlepiej będą wiedzieli co kupić. Może to mało orginalne ale uważam, że to najlepsze rozwiązanie zarówno dla rodziców jak i dla Ciebie bo nie będziesz miała problemu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 12:07 przez kg_89.

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:05:24

moze wywolaj zdj i zrób album od narodzin aż do 1 roku , a pozniej juz rodzice będą kontynuowali :) albo zamów portret małej

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:06:11

To może coś z większych zabawek? Na przykład są takie fajne samochody dla dzieci, a posłuży jej nawet przez 3-4 lata

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:09:43

Zgadzam się z lalamalowana. Najlepszy rowerki to te Smart Trike. Nie są tanie, ale można je dostosować tak, że dziecko będzie z niego korzystać do 3 roku życia. Moja córcia taki dostała i świetnie się sprawdza. Oprócz tego dostała oczywiście zabawki i ubrania, a z zabawek najbardziej była zadowolona z interaktywnej lalki, wózka hello kitty od firmy smoby i szczeniaczka uczniaczka fisher price.

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:09:55

Album ma bo juz jej dalam.. Myslalam o zamowieniu mega tortu, ale rodzice juz sie tym zajeli ;|
Chcialam kupic konia na biegunach, ale maja male mieszkanko i nie beda mieli gdzie go trzymac

Co na roczek?

15 wrz 2012 - 12:46:07

Jak ja bylam na urodzinach rocznego szkraba to dostal fajny zestawik, tzn. taki fotelik futrzany z wyszytym Jego imieniem I do tego nieduza torbe na zabawki czy inne rzeczy tez z imieniem wyszytym, czy wydrukowanym. Ciekawe I rodzicom sie podobal sam pomysl a maly na foteliku siedział jak król ;p

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

Co na roczek?

08 mar 2013 - 23:54:19

Dla takiego małego szkraba idealne będą drewniane klocki z kolorowymi obrazkami. Moja córeczka gdy miała roczek je uwielbiała. Możesz zerkną tutaj: http://szkolnis.pl/ukladanki Takie układanki kosztują około dyszki, a dziecko ma świetną zabawę, no i dodatkowo się uczy :)

Co na roczek?

01 kwi 2014 - 15:37:00

w takiej sytuacji najlepiej zapytać rodziców, oni wiedzą co dziecku potrzebne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hiszpański kontra włoski