Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 23:05:46

Cytat
lenka00
Wszystko wszystkim. Najrozsądniej jest olać ale do pewnego momentu! Jak można olać to że ktoś mi pluje w twarz ? Przepraszam ale cipa z niego nie facet. I będzie tak robić dalej bo co innego ignorowanie tego a co innego strach przed zareagowaniem- no bo tak to wygląda.
dokładnie. nie musicie jej od razu bic, ale skoro olewanie nie pomoglo, to nie mozecie sobie pozwalac na takie traktowanie. i skoro nie potraficie zalatwic sprawy sami to moze jak to sie robi w szkole, zglosic problem? co to za roznica, ze to technikum? dziewczyna powinna uda sie na leczenie.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 23:11:35

Cytat
drive
Cytat
gala-gradiva
Masz rację, narób sobie problemów przez jakąś głupią pii.

nie chodzi już o to, ale po prostu wiem że K. nie jest osobą, która uderzyłaby kobietę nawet kiedy jest taką pizd*. Więc już ja wolę oddać jej za mnie i za niego. Ale sama tego prowokować nie chcę, jestem ciekawa czy odważy się do mnie podejść.

Z tego, że nie jest taką osobą powinnaś być zadowolona, bo w przeciwnym razie mógłby nadejść moment, kiedy to Ty byś się stała "kiedy jest taką pizd*". Ale mnie to nie wygląda na dobre wychowanie, tylko na asekuranctwo, po co chłopak ma sobie nerwy psuć, skoro Ty za niego to załatwisz pazurkami...?

"Wolę jej oddać za mnie i za niego" - no nie, nadeszły czasy, że kobiety się biją w obronie czci mężczyzn... Jakby mój chłopak coś takiego robił(czy raczej nie robił nic), zostawiłabym go, skoro jest taką niemotą, potem nawet lekarza dziecku nie załatwi, żeby sie nie pokłócić z panią w rejestracji? Jemu jest tak wygodnie, nie chce mu się tego załatwiać, albo przeczekuje. A ona Ciebie lekceważy, ma Cie gdzieś i to najbardziej Cię denerwuje, jak dla mnie. W pierwszym poście pisałaś o jej zachowaniu, że to "przedszkole i dziecinada", a tutaj pokazujesz się z tej samej strony co ją... Bić się o chłopaka? Jesteś w stanie aż tak się poniżyć?


A tak btw - miałaś kiedyś sprawę w sądzie albo zostałaś wydalona ze szkoły? To pomyśl czy chcesz.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 23:16:20

Twój chłopak dobrze robi, olać ją. w końcu jej się znudzi, bo sama zauważy że jej akcje nie robią na nikim wrażenia :)

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 23:19:22

nie potrafi poradzić sobie z tym że znalazł sonie nową dziewczynę, dzieckiem nie jest a tak się zachowuję, pokaż jej kto rzadzi;D ;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy z szafowiczką