Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 21:46:55

Witam dziewczyny ;)
Mam nadzieję że mi pomożecie bo już po prostu nie wiem o co chodzi.
Mam problem z byłą mojego aktualnego chłopaka, właściwie to obydwoje mamy. Od kiedy dowiedziała się że K ma nową dziewczynę (czyt. mnie), zaczęła go obgadywać i w ogóle takie dziecinne zachowanie. Olaliśmy to, nie było czym się przejmować. Do czasu kiedy zaczął się rok szkolny, wtedy zaczęły się wyzwiska na korytarzu, plucie mojego lubego, grożenie mi, rękoczyny względem K. Nie wiem po jakiego ona takie szopki odstawia i nie wiem co mam z nią zrobić, ja się jej nie boje osobiście, zauważyła że ze mną jej łatwo nie pójdzie to wzięła się za niego. On jest typem flegmatyka i bardzo go trudno sprowokować, powiedziałam mu żeby z nią pogadał raz a dobrze a on na to, że ma to gdzieś. Ja po prostu nie wiem co mam robić, do czego jest zdolna. Dla mnie to jest dziecinada i przedszkole, ale no cóż jaki wiek takie problemy. Mówię z góry że jesteśmy w technikum. A więc pytanie do Was, co mam z tym zrobić i o co jej do cholery chodzi?

Z góry dziękuję :)

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 21:51:16

Jest zazdrosna, olał ją a ona najwyraźniej nie potrafi strawić tego, że teraz inna go "ma". Olewanie na dłuższą metę nie wiem czy pomoże, może odstaw jej małą scenę pt "o co Ci w ogóle chodzi?" na środku holu, może będzie jej wstyd, zrobi się głupio czy coś i przestanie.

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 21:51:48

ano dziecinada ale co zrobisz debili nie sieją sami się rodzą, kup sobie gaz i jak Cię zaatakuje to ją psiknij :D

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 21:52:17

Ja bym traktowała jak powietrze ją .. to podobno najbardziej wkurza i najbardziej działa

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 21:55:40

a ja bym ryj obiła :):):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 21:56 przez mloda_kb.

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 21:59:09

ja na twoim miejscu za każdym razem ak ją spotkam całowałabym namiętnie chłopaka i nie zwaracała uwagi na jej zachowanie :p a jak tonie pomoze to narobić jej wstydu, np na korytarzu i tyle.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 21:59:40

Ja osobiście jestem max wredna, bo mam chłopaka- a nie mogę znieść że mój były układa sobie życie na nowo. Niestety, rozstaliśmy się w przykrych okolicznościach ok. rok temu. I robie głupie podchody. Mamy wspólnych znajomych, więc plusuje tym, że często go widze. Że mam nad nim kontrole. Wiem, że to złe- ale to taka forma zabawy uczuciami, tak jak kiedyś on zagrał na moich tak teraz mszcze się na nim. A co do tej dziewuchy- daj se spokój, rpzecież widać, że zazdrosna. OLAĆ MOCZEM.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:01:24

Cytat
theyso
Ja osobiście jestem max wredna, bo mam chłopaka- a nie mogę znieść że mój były układa sobie życie na nowo. Niestety, rozstaliśmy się w przykrych okolicznościach ok. rok temu. I robie głupie podchody. Mamy wspólnych znajomych, więc plusuje tym, że często go widze. Że mam nad nim kontrole. Wiem, że to złe- ale to taka forma zabawy uczuciami, tak jak kiedyś on zagrał na moich tak teraz mszcze się na nim. A co do tej dziewuchy- daj se spokój, rpzecież widać, że zazdrosna. OLAĆ MOCZEM.

Kolejne dziecko. Powinnaś być ponadto. Przeszłość i tyle. Naprawdę, naprawdę żałosne. Trochę klasy.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:03:49

Mam 22lata, nie czuję się jak dziecko. Przeszłośc, dla kogoś kto niszczył ci przez 4 lata życie?:> dajj spokój i Ty. Może ta dziewczyna czuje sie wykorzystana, oszukana? Spójrz na to obiektywnie. Przemyśl wszystkie za i przeciw.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:04:08

Cytat
Panterka111
ano dziecinada ale co zrobisz debili nie sieją sami się rodzą, kup sobie gaz i jak Cię zaatakuje to ją psiknij :D

Popieram ^^

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:09:07

Cytat
theyso
Mam 22lata, nie czuję się jak dziecko. Przeszłośc, dla kogoś kto niszczył ci przez 4 lata życie?:> dajj spokój i Ty. Może ta dziewczyna czuje sie wykorzystana, oszukana? Spójrz na to obiektywnie. Przemyśl wszystkie za i przeciw.

Dojrzałość to dla Ciebie wiek? Więcej nie mam pytań :) Mi też niszczył były życie przez 2,5 roku, ale bez przesady.. Ja za tę długość odpowiadam za siebie, bo mogłam się po prostu za pierwszym razem pożegnać. Czasami czuje dalej jakąś złość, ale nie wyobrażam sobie żebym mogła się "po wszystkim" na nim wyładowywać. To jest dziecinada, że już bezsens to nie wspomnę.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:12:44

Cytat
gabi741
Ja bym traktowała jak powietrze ją .. to podobno najbardziej wkurza i najbardziej działa

PRAWDA !! mój były nie jest ze mną od 2 lat ale nadal dzwoni,pisze ! grozi mojemu chłopakowi ! wyobrażacie sobie dziennie przez dwa lata sms,tel ?!

Mama doradziła olej Go, nie odp , nie odbieraj i podziałało, od miesiąca jest spokój, zrób tak .

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:14:07

plucie? rękoczyny? świetny facet. tylko czekać, aż narobi mu na głowę nie prowokując go przy tym. a Ty się nie przejmuj, bo jeej właśnie o to chodzi.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:14:42

Cytat
Angelaaa
Cytat
gabi741
Ja bym traktowała jak powietrze ją .. to podobno najbardziej wkurza i najbardziej działa

PRAWDA !! mój były nie jest ze mną od 2 lat ale nadal dzwoni,pisze ! grozi mojemu chłopakowi ! wyobrażacie sobie dziennie przez dwa lata sms,tel ?!

Mama doradziła olej Go, nie odp , nie odbieraj i podziałało, od miesiąca jest spokój, zrób tak .

Stalking już jest w Polsce karalny, powinniście z groźbami udać się na policję. Nigdy nie wiadomo co takiemu strzeli do głowy ;/

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:16:08

Cytat
mloda_kb
a ja bym ryj obiła :):):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy z szafowiczką