Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROSZĘ WAS O RADĘ

13 wrz 2012 - 22:00:30

Nie wiedziałam jaki dział.
Problem polega na ty, że pewna Pani kupiła u mnie bluzkę, nie było z nią kontaktu, nie płaciła, odwlekała, nie chciała wysłać potwierdzenia rzekomo zrobionego przelewu, więc po ok. 2 tyg. wystawiłam negatyw za to olewanie mnie. Pani założyła mi spór i chyba wtedy wpłaciła licząc, że ktoś jej tego negatywa usunie. Spór nie został rozstrzygnięty, ponieważ Pani ani mi, ani administracji nie chciała wysłać potwierdzenia. Po 3 dniach od założenia sporu dopiero kasa doszła, w ten dzień od razu wysłałam paczkę. Bluzka się podoba, bluzka wysłana expresowo. A mimo to odwetowy neutral. Ale i tak sądzę że jej się negatyw należał bo ile można czekać na wpłatę, kontakt znikomy i zabawa w ciuciubabkę... Teraz problem polega na tym, że nie mogę zgłosić do administracji tego odwetowego komeent. bo Pani już jeden spór do transakcji wtedy załozyła a drugiego nie można . Co zrobić? Wkurza mnie to,że psuje mi opinie mimo, że ja wywiązałam się z umowy. Help

PROSZĘ WAS O RADĘ

13 wrz 2012 - 22:08:27

Wchodzisz tutaj :
http://szafa.pl/centrum.html

Następnie wybierasz pierwszą zakładkę i piszesz w sprawie.
Jeśli się nie da , to na mail na pewno przyszła Ci również wiadomość od Administracji Szafy z jakąś decyzją skoro był spór między Wami. Odpisz na tego maila opisując swoją sprawę.

Ja tak zrobiłam, miałam podobną sytuację :)

PROSZĘ WAS O RADĘ

13 wrz 2012 - 22:09:55

Nie mogę bo spór jest zakończony.:(
Aha, już wiem o co chodzi, dzięki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 22:11 przez madeline018.

PROSZĘ WAS O RADĘ

13 wrz 2012 - 22:12:09

ups, sorry, piszesz o szafie, przeczytałam słowo spór i myslałam, że allegro. nie wiedziałam, że na szafie też można wytoczyć spór :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 22:13 przez karoolinka1.

PROSZĘ WAS O RADĘ

13 wrz 2012 - 22:19:59

Można, można:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wredne dziewczyny.