Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:03:51

kolejny LOVE STORY tak wiem.ale chciałam Wam o tym opowiedzieć :)


więc tak.
poznałam pewnego chłopaka w Bershce, dokładnie na przymierzalni, ponieważ tak sie złozyło że byłam tam 3 dni pod rząd.
doradzil mi drugiego dnia neonową spódniczke, ale się nie zdecydowalam.wróciłam po nią na trzeci dzień i już było lepiej zaczeliśmy rozmawiać i rozmawiać, powiedział mojej przyjaciółce (głośno tak ze słyszałąm ) że wpadłam mu w oko i od słowa do słowa zaprosił mnie do kina. w pewnym wątku już to opisywałam bo nie wiedziałam czy iść ze względu na to że mam 16lat a on wyglądał na 20 ale doradziłyście żebym poszła.lecz w tym czasie za tydzien wyjeżdzałam i nie mogłam sobie pozwolić na kino,miało być po powrocie. przed wyjazdem załatwiałąm jeszcze jakieś sprawy i zakupy. więc znów wstąpiłam do bershki -,- i namówił mnie na spódniczke z baskinką (której i tak szukałąm) no ale wiecie jak sie słyszy od meeega przystojnego chłopaka takie komplemety że aż nogi miękną :) pominęłam pewien fakt, kupiłam tą spódniczę neonową co mi wcześniej doradził ale jakaś kaasjerka mi nie odczepiła tego klipsika i zobaczyłam to po tygodniu, no i on powiedział ze mi to załatwi. i jak juz kupowałam tą z baskinką to dodałam żeby mi ten klipsik odczepił a on powiedział ze musi sie zastanowić bo jak nie wie czy do niego wróce.no często takie mniej-więcej komplementy mi prawił, wiem że dla Was to pewnie nic ale ja do tej pory nie miałam styczności z chłopakami.no i przyszło co do czego wróciłam z wakacji pewłna pozytywnego nastawienia i zobaczyłam zaczepke na facebooku od niego,nie wiem jak mnie znalazł,weszłam w jego profil i.... jest w zwiążku.już nawet nie chodzi o mnie ale jak on mógł tak do mnie mówić, mając dziewczynę.? poza tym okazało sie że ma 21lat nojest trochę różnicy ja mam praktycznie juz 17 ale to i tak głupio. i teraz już nie wiem co myśleć.:/ i przyszło mi do głowy,że może specjalnie takich bajeranckich przystojniaków zatrudnili do bershki żeby tylko naciągać i zarabiać.


a wy jak myslicie.?:(

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:07:50

strasznie chaotyczna wypowiedź.

zapytaj go wprost, czemu Cię zaprosił do tego kina, skoro ma dziewczynę.
a różnica wieku to nic takiego, teraz to są związki, gdzie między partnerami jest nawet 10 lat różnicy i jest ok ;)

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:08:00

jak dobrze że już od poniedziałku zaczyna się szkoła...

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:09:03

Za zajętego bym się nie brała to raz. Poza tym on pewnie tak każdej gada taki typ podrywacza. Biedna ta jego dziewczyna.

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:10:41

Cytat
nnattalla
jak dobrze że już od poniedziałku zaczyna się szkoła...


jak ja kocham tą dyskryminacje na szafie.:)

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:13:19

Szafowe love story robią się już nudne.

Jak gość jest zajęty, to go sobie odpuść dla dobra własnego i ogółu.

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:14:27

Prościej nie dało rady napisać?? Jejku.. może po prostu zapytaj go o to????

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:15:43

Cytat
xAmyLeex
Szafowe love story robią się już nudne.

Też o tym pomyślałam.. Co za dużo, to niezdrowo.

Odpuść sobie zajętego gościa.

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:18:02

mnie podrywał kasjer z Pepco przez 8 miesięcy i w końcu się odważył,zagadał i się spotykamy:)
a ten twój z bershki to jakiś patałach skoro ma dziewczynę a podrywa Ciebie
nie pakuj się zajętego faceta..szkoda tej jego "dziewczyny"
uśmiechnij się i czas do szkoły może kogoś tam poznasz:)

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:20:21

Jeśli chodzi o różnicę wieku to 4 lata to nie dużo, lecz w Twojej sytuacji proponuję zrezygnować z takiej znajomości..

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:24:05

mam déjà vu. czy tylko mi sie wydaje, ze taki watek juz byl?

btw, te watki 'love story' sa juz nudne. kiedys pisano listy do bravo, teraz zaklada sie watki na szafie

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:34:05

Ma status "w związku" czy jest w związku z np. Kasia Kowalska? Bo to jest różnica. Sama raz zmieniłam status na "w związku" żeby odczepił się ode mnie pewien koleś i że niby jestem zajęta. Różnie bywa. Pogadaj z nim i tyle

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:36:20

Daj sobie z nim spokój.

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:37:04

Cytat
someril
Ma status "w związku" czy jest w związku z np. Kasia Kowalska? Bo to jest różnica. Sama raz zmieniłam status na "w związku" żeby odczepił się ode mnie pewien koleś i że niby jestem zajęta. Różnie bywa. Pogadaj z nim i tyle



opcja gorsza.:( w związku z Kasia kowalska ;(


co do wątku. ja nie jestem jakaś "załąmana" bo to był dość krótki epizod tylko mysle jak tak mozna,mając dziewczynę..??

bershka LOVE STORY ( kolejne)

01 wrz 2012 - 18:40:38

Nie rozumiem czym Ty się zastanawiasz? Skoro jest zajęty, to nie ma nad czym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbująca sukienka