Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 11:34:42

Mam pytanko, ile macie prawo jazdy i czy zdażyło wam się kogoś 'zahaczyć' autem na parkingu lub miałyście wypadek z waszej winy? Bo mi zdażyło się przyhaczyć na parkingu i jestem załamana, boję się jeździć...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:25:32

Prawo jazdy - mam kilka miesięcy.
Zahaczyłam, ale nie o auto a o barierkę :D
Ale to na początku, jak prawko miałam.
Nie bój się. Jak będziesz się bała to nic z tego Twojego prawka nie będzie.
Wiadomo, że młody kierowca musi się nauczyć lepiej jeździć :)
I nawet kierowcy, którzy mają prawo jazdy kilka lat,
też potrafią gdzieś zahaczyć :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-23 12:27 przez kotek6.

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:28:59

Mam prawko od 4lat. Z jedynych "wypadków" to przejechałam kiedyś kurę, ale przeżyła;)
Aha i powiem Ci jeszcze, że dopiero po 2 latach od egzaminu poczułam się naprwdę pewnie jako kierowca, zaczęłam jeździć sama i na dość długie odległości.

Te 30 godzin wyjeżdżonych na kursie to jest nic, egzamin zdasz, ale tak naprawdę to dalsza jazda samemu zweryfikuje czy będziesz jeździć czy nie. I JAK będziesz jeździc;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-23 12:32 przez nayla13.

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:29:29

Mam już prawie półtora roku prawko i nie zdażyło mi się nikogo zahaczyć :) A sekret tkwi w tym, że po prostu mało jeżdżę :P

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:32:06

Mam prawko prawie 3 lata i nie zdarzyły mi się takie wybryki na drodze he :)

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:33:44

Cytat
nayla13
Mam prawko od 4lat. Z jedynych "wypadków" to przejechałam kiedyś kurę, ale przeżyła;)

nie mogę przestać się śmiać:D


ja też mam prawo jazdy od 4 lat, za kierownicą się relaksuję, raz tylko miałam lekką stłuczkę nie ze swojej winy (...pod kościołem :D) i raz, wyprzedzając w niedozwolonym miejscu, nagle wyskoczył mi samochód, jadący wprost na czołowe zderzenie. Udało mi się umknąć, ale całe życie przeleciało mi przed oczami, od tej pory 100% przepisowej jazdy.

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:33:53

5 lat
zaraz po zrobieniu prawka i pod wpływem silnego stresu (jechała ze mną dziewczyna, która non stop komentowała moją jazdę a sama prawka nie miała) źle wymierzyłam wjazd do bramy i trochę nad kołem przytarłam. Natomiast ostatnio puknęłam słup, gdy robiłam skomplikowany manewr wyjazdu tyłem z jednoczesnym parkowaniem równolegle tyłem. Jak spojrzałam przez tylną szybę to słup akurat był schowany i nie było go widać, więc później patrzyłam w lusterka boczne, co by dobrze wyrównać z innymi autami i nagle bęc. Najlepszy był mój chłopak, który widział, że jadę centralnie na słup i nawet nie zareagował :)

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:34:32

Ja posiadam prawko 1,5 roku. Jakieś poważnej stłuczki nigdy nie miałam, ale raz zdarzyło mi się zachaczyć na parkingu o słupek od znaku, ponieważ było bardzo ciasno...

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:35:12

a ja w pierwszym roku cofając na swiatłach uderzyłam w motor - nie widzialam go w lusterku -nic mu sie nei stało pekł mu błotnik i tyle , pozniej jak skrecałam na podworko koles nie wyhamowal i wjechał mi w tył- bylo bardzo slisko i wsumie przepchnal mi samochod -uszkodzony jedynie zderzak- pozniej mi wyskoczyła sarna i miałam złamany przedni zderzak pozniej koles we mnei wjechał zmieniając pas, obtarł mi bok samochodu i na koniec na parkingu przytarłam w barierke bo była bardzo nisko przy kołach i nie widziałam jej wycofując z parkingu - nie ma sie co przejmować- auto rzecz nabyta :) najlepszym sie zdarza :)
no moj maz byl naj naj -lepszy- jego podwórko ma kształt litery N
on stał wyżej a jego kuzyn niżej na zjezdzie- który jest zasłoniety budynkiem- pozegnali sie i mieli wyjezdzac(trzeba cofac bo inaczej sie nie da)
wiec moj maz z przyzwyczajenia cofa nie oglądając się i walną w samochód kuzyna -okazlao sie ze on jeszcze nie odjechał, stał z tesciowa i rozmawial :) nawet nie zareagowali ze zdziwienia
to trzeba miec pecha zeby na wlasnym podwórku uszkodzić auto :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-23 12:41 przez ptasiek84.

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:36:43

jak się boisz to lepiej wogóle lepiej nie siadaj za kółko, albo przezwycięż strach, zachaczenie na parkingu to jeaszcze nic strasznego, ja mam prawko od 9 lat ale jeżdzę od 7 i miałam 2 razy poważne stłuczki pierwsza nie z mojej winy, facet wyjechał z CPN prosto we mnie poprostu nie popatrzył że coś jedzie drogą, autko dało się naprawić i jeszcze sporo zostało z odszkodowania - cieszyłam się jak głupiaa bo dodatkowa kasa zawsze się przydaje tylko ze zaraz później sama dspowodowałam stłuczkę - móje autko miało cały skasowany przód a pana przedemną tylko rysę:) no cóż - miałam wtedy bardzo marny samochodzik - nie zraziłam się tym człowiek uczy się na błędach, nie jestetm jakimś tam super kierową ale jak to się mówi nikt nie jest prawdziwym kierowcą do pierwszej stłuczki czy jakoś tak:P tak że głowa do góry oczy w koło głowy na drodze i do przodu:):):)

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:37:28

Prawko mam ponad 5 lat, na początku zdarzyło mi się zahaczyć o innyy zaparkowany samochód jak parkowałam obok, ale nic się nie stało, nikogo też na miejscu nie było :), raz też zahaczyłam o słupek jak cofałam, ale to były początki. Na szczęście żadnego wy[adku nie miałam, mandatu też :) Wkażdym razie nie wyobrażam sobie życia bez jazdy autem, po prostu to uwielbiam.

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:37:34

Ja zahaczyłam służbowym samochodem mojego byłego o znak drogowy :) spokojnie sobie stał a ja musiałam go musnąć. Gdy to zrobiłam wylecialam z płaczem z auta i nie chciałam więcej wsiadać za kierownicę. Po ok pół roku mi minęło

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:38:04

Mam 8 lat i nigdy nikogo nie przyhaczyłam i nie miałam wypadku z mojej winy.
z nie swojej na szczęście też nie miałam. Musisz dużo jeździć bo wtedy nabywasz wprawę jak nie będziesz jeździć to zawsze będziesz niepewna i się będziesz bała. Jeźdź autem jak najczęściej i kiedy tylko się da:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:39:57

Ja mam juz 10 lat prawko , zdarzyło mi sie troszke na śliskiej powierzchni docisnac gazu , a hamując babce w bok trafiłam no i madnacik 100 Zł i 6 pkt karnych :) tak to jestem "spokojnym " kierowcą :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Dziewczyny które mają prawo jazdy:)

23 sie 2012 - 12:41:20

Cytat
ptasiek84
nie ma sie co przejmować- auto rzecz nabyta :) najlepszym sie zdarza :)
Może i nie ma co się przejmować. Ale jeździć z jakimś wgniotkiem lub mocnym otarciem to nieładnie to wygląda :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-23 12:43 przez kotek6.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy można nazwać kogoś, że jest dojrzały?