Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:04:02

zrobiłyście kiedys coś bez zastanowienia? a później do was dotrało co się stało?

Dziś się zachowałam jak konkretna idiotka.

Pracuje za miastem, jest tu kilka firm, szłam do lekarza. Podjechał facet ok 50 lat ( prawdopodobnie z synem lub kolegą ok 30 lat ) i pytali się gdzie jest przychodnia. Bo nie mogą znaleźć a się kręcą, zaczęłam im tłumaczyc jak jechać gdzie skręcać i powiedziałam, że właśnie też tam ide.

No to pan powiedział, o to świetnie to my panią podwieziemy a pani nas pokieruje, bez namysłu wsiałam, co prawda do przychodni był tylko kilometr, ale dopiero po wsiadce dotarło do mnie co zrobiłam i myśl ze powiem teraz w lewo, a on nie skręci, ale skręcił i podjechał pod przychodnie.

jestem niernomalna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-20 21:10 przez kisza00.

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:06:31

urzekła mnie twoja historia...

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:06:37

Ja najpierw gadam a później myślę i często po jakimś czasie dociera do mnie że wypaliłam do kogoś coś bardzo głupiego :)

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:08:36

Cytat
martys1602
urzekła mnie twoja historia...

chyba nie zrozumialas więc ci pomoge.. wsiadlam do samochodu OBCYCH facetów.

już domyslasz sie o co mi chodzi?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:09:02

hm, nie rozumiem co w tej histori takiego...:)

ja pamietam jak próbowałam kolesiowi wytłumaczyc po angielsku (pracowałam na recepcji) ze jest monitoring zaczełam mówic ,, kamera, parkings, kamera,, facet sie smiał troche :P

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:11:29

Ja na Twoim miejscu też bym pewnie wsiadła. Poza tym nie przesadzajmy. Nie każdy kierowca to morderca czy gwałciciel. Ja kiedyś często jeździłam na stopa i nigdy nie miałam dziwnych sytuacji.

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:11:45

Właśnie dziś kupiłam soczewki kontaktowe których za nic nie potrafię włożyć do oka;-)) A mogłam kupić buty;-((((

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:12:18

Cytat
onemilion
Ja na Twoim miejscu też bym pewnie wsiadła. Poza tym nie przesadzajmy. Nie każdy kierowca to morderca czy gwałciciel. Ja kiedyś często jeździłam na stopa i nigdy nie miałam dziwnych sytuacji.

wiem ale tyle ostatnio osob zaginelo tyle kobiet porwanych...

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:12:23

autorko wiem co masz na myśli i uważam, ze to głupie ;p

jak sobie coś przypomnę to dopiszę ;>

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:12:47

Ostatnio szłam na piwo do pizzerii, gdzie czekali już na mnie moja siostra i jej chłopak i w połowie drogi zorientowałam się, że jestem w lesie. Było ciemno, bo już koło 21, a las jest długi i szeroki. Do dziś nie wiem czemu poszłam tamtędy, ale jak tylko zorientowałam się, że jestem sama w środku pustego lasu to włączyłam turbodopalanie w butach, aż dostałam zadyszki;)

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:13:45

kiedys pisalam sms do kolezanki. pisalam w nim, ze jeden andrzej jest glupi, co on widzi w takiej jednej ance, ze ona brzydka i falszywa. sila boska mnie powstrzymala, ze nie dopisalam, ze mi sie podoba, bo wyslalam tego smsa do owego andrzeja O.o

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:15:47

Zrobiłam kiedyś podobnie, a miałam 17 lat.. Ale uważam, że nie miałaś czego się bać. W końcu żaden z nich nie wiedział, że akurat tam idziesz, więc ich propozycja nie była wcześniej ukartowana.

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:16:28

Haha :D Ja też często tam mam, że najpierw robię coś albo mówię a potem z samej siebie mi się chce śmiać albo uświadamiam sobie, że zrobiłam coś głupiego :P

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:16:33

Cytat
onemilion
Ja na Twoim miejscu też bym pewnie wsiadła. Poza tym nie przesadzajmy. Nie każdy kierowca to morderca czy gwałciciel.

zrobiłaś coś głupiego ? o.O

20 sie 2012 - 21:16:48

poszłam na waaażne dla mnie spotkanie i okazało się później, że mam przy sobie tylko 10zł... starczyło na jeden sok, a później musiałam udawać, że nie chce mi się piwa i że nie jestem głodna. wieczór tragedia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytania odnośnie weryfikacji