Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo proszę o pomoc!
25 sierpnia idę do koleżanki na wesele a nie mam żadnego pomysłu na strój i na poprawiny może macie jakieś ciekawe pomysły? Byłabym Wam bardzo wdzięczna ;*

niezweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

jeśli jesteś szczupła załóż sukienkę tubę ;) albo sukienkę z baskinką jeżeli nie jakąś odcinana pod biustem :D w bershce, h&m i innych sieciówkach jest dużo sukienek ;D warto się przejść i poszukać ;D

najlepiej w sukienkę ;p
a tak serio to nie wiem co masz dokladnie na mysli
chcesz cos kupic i nie wiesz co sie nosi czy jak ?

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Na szafie też można znaleźć duuuuużo ciekawych sukienek ;)

Cytat
Werka1412
jeśli jesteś szczupła załóż sukienkę tubę ;) albo sukienkę z baskinką jeżeli nie jakąś odcinana pod biustem :D w bershce, h&m i innych sieciówkach jest dużo sukienek ;D warto się przejść i poszukać ;D

U mnie fajna sukienka z Vero Mody. Sama w niej byłam na weselu kuzynki, chętnie odsprzedam:)

Jest mnóstwo sukienek teraz na wyprzedażach - przejdź się do Bershki, a spokojnie o ile jesteś szczupłą dziewczyną znajdziesz eleganckie przecenione sukienki na 24,50zł :) Ostatnio sama taką dorwałam.

Cytat
Waruszenko
Jest mnóstwo sukienek teraz na wyprzedażach - przejdź się do Bershki, a spokojnie o ile jesteś szczupłą dziewczyną znajdziesz eleganckie przecenione sukienki na 24,50zł :) Ostatnio sama taką dorwałam.
szczupłą czyli do jakiego rozmiaru? bo może też sie przejdę

Najlepiej to w sukienkę.
Chyba co trzeci wątek ostatnio dotyczy mody weselnej. Możesz też zajrzeć do stylizacji na specjalne okazje, skąd mamy wiedzieć co Ci się podoba.

zapraszam ie wystawione ale dogadac sie mozna;p
Mam na drugim koncie



Mam straszny dylemat bo na rynku jest wiele sukienek a nie mogę się zdecydować przyznam szczerze, że 10 lat nie byłam na weselu :)
Jestem szczupła więc z tym problemu nie będzie i zastanawiałam się nad kolorem miętowym jak myślicie? W tygodniu pojadę do Galerii mam nadzieję, że coś znajdę odpowiedniego. Na szafie jest wiele sukienek ale boję się zamawiać w ciemno wolę sobie przymierzyć to od razu widzę jak leży na ciele :)

Również szukam teraz sukienek, nie wiecie gdzie można znaleźć ładne i w miarę niedrogie?

U mnie znajdziesz ładne. Jeśli chodzi o cenę to kwestia portfela. Ja uważam że są warte swojej ceny. Jak widzę ogłoszenie:,, piękna, elegancka... i cene 39 zł '' to naprawdę mam wątpliwości co to może być :)

Pastelowe kolory jeśli jesteś lub będziesz opalona :) Wtedy będą fajnie odbijać :D Modne też są np limonkowy (ale nie razisty) :) Popatrz, rozejrzyj się co by Cie interesowalo a na pewno coś wybierzesz :) Tylko ja mam zawsze tak że jak nie szukam to zawsze mi się coś podoba, a jak sama potrzebuje to za cholere niczego nie moge znalezc :D

Ja mam u siebie bardzo fajną sukienkę na wesele....zapraszam



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poradźcie bo zaraz nie wytrzymam..