Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:34:01

Moja siostra ma 20lat ja jest od niej młodsza 2 miesiące temu zerwał z nią chłopak byli razem 1,5 roku a zostawił ja w świta wielkanocne dla dziewczyny którą znał tydzień ten chłopak jest byłym narkomanem jest kucharzem ale nie umie gotować żyje na łasce bogatych rodziców i od 3 lat próbuje zda prawko ale ani razu nie podszedł bo nie nauczył sie testów kiedyś bardzo go lubiłam ale dowiedziałam sie jaki jest naprawdę i jak potraktował moją siostere przez niego nie poszła na studia a jest po liceum o profilu prawnym nic nie ma przez niego nie mogła rozmawiać ze znajomymi bo on sobie tego nie życzył aż dzisiaj nagle owiedzaiała sie przypadkowo że wrócili do siebie tydzień temu z siostrą mam bardzo dobre stosuki tak samo jakmoi rodzice chociaż gdy była z nim to ciągle musiałyśmy go bronić przed rodzisami chociaż mieli racje że on nie ma przyszłości wiele razy kłóciła się z rodzizami przez niego bo buntował mnie i ją ale ja przejżałam na occzy a ona nie dziasiaj miałam bardzo nieprzyjemną sytuacje z nim prosiłam siostre zeby do niego nie wróciła a ona nic że to nie moja sprawa ale przecież jestem jej siostrą moi rodzice jak się dowiedzą wyrzucą ją z domu on tyle namieszał cały czas muwił ludziom o niej złe rzeczy a ona i tak co mam zrobić powiedzieć rodzicą ale wtedy stracę ją czy nie mówić i zyć dalej i patszeć im sie w oczy jak nigdy nic mam problemy z sercem nie mogę się denerować co mam zrobić błagałam , płakałam a może się pociąć żeby zrozumiała chociaż bardzo tego nier chcę kocham życie ale po co mi takie jeśli ciągle są problemy

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:38:11

Przejrzyj swoją wypowiedź i wstaw niezbędne znaki interpunkcyjne. Proszę.

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:40:15

O mój boże.. wybacz, ale nie rozumiem nic z tego potoku słów. Wiesz co to interpunkcja? Tego się nie da zrozumieć, także wybacz nie pomogę ;]

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:41:36

dziecko naucz sie ortografii i przestan byc emo

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:43:41

kropka?

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:45:57

Tak długiego zdania (o ile można to w ogóle nazwać zdaniem) jeszcze nie czytałam i nie doczytałam, nie da się.
Napisz to jeszcze raz ze znakami interpunkcyjnymi.

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:49:36

to prowokacja?

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:52:27

Napisz jeszcze raz po polsku i ze znakami interpunkcyjnymi. I zapamiętaj-prawdziwe emo tnie się łyżką ;]

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 00:54:15

To jest jakaś paplanina. Jeden wielki chaos.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-01 00:55 przez Ashleyy.

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 01:02:06

zapowietrzona wypowiedź,ile masz lat-11? też jakoś za specjalnie nie rozumiem hehe

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 01:09:09

Ja pie**ole co to ma byc? Tylko jedna wielka litera, trzy przecinki, zero kropek i cała masa błędów ortograficznych. Ok jestes od niej młodsza, ale ile masz lat? 11-12 że walisz takie dzikie teksty, z których mogłoby winikać, ze w sumie jestes młodsza dwa miesiące. Napisz to jeszcze raz to moze bedzie lepiej.
Twoja siostra najwyraźniej jest ślepo zakochaną idiotką, że wraca do jakiegos głupka, ale spoko nie martw się, bo niedługo pewnie tez zobaczy jak on jest na prawde i jej przejdzie ta wielka toksyczna miłość.

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 01:09:33

naprawdę nie da się tego czytać.

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 01:09:41

Cytat
Ashleyy
To jest jakaś paplanina. Jeden wielki chaos.

zgadzam się. Chociaż padłam po ostatnich wyrazach "a może się pociąć żeby zrozumiała" Jeny masz 18 lat i takie głupoty Ci do głowy przychodzą.

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 01:10:09

po obejrzeniu Twojej pustej szafy, muszę stwierdzić, iż założyłaś tutaj konto, by "porobić sobie jaja" na forum.

Mam problem z siostrą

01 lip 2012 - 01:13:53

Doczytałam, uff, ciężko było, ale się udało. Powiedz rodzicom. Nie stracisz siostry, może walnie focha na tydzień czy dwa, ale jak już się otrząśnie to będzie Ci wdzięczna, że tak zrobiłaś, zwłaszcza, że macie z rodzicami dobre stosunki. Powiedz im i niczym się nie przejmuj:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WASZE widoki z okna.