Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

motywacja na diecie

31 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

brak rozgrzeszenia u ksiedza

17 cze 2012 - 14:28:19

w ogole po co wy sie spowiadacie ze wszystkiego...jak nie wierzysz w oblude to mowisz tyle co trzeba.
On Bogiem nie jest a pewnie przykro mu

brak rozgrzeszenia u ksiedza

17 cze 2012 - 14:28:46

Hipokryzja.
Skoro jesteś wierząca i się spowiadasz to nie żyj w grzechu.
Dziwisz się, że ksiądz Ci rozgrzeszania nie dał...?!


Nie piszcie, że pewnie jestem jakoś strasznie wierząca, bo jest wręcz przeciwnie. Żyje w "grzechu" (ślub cywilny), mamy dziecko, do kościoła nie chodzę.

brak rozgrzeszenia u ksiedza

17 cze 2012 - 14:44:27

Cytat
Hadney
w ogole po co wy sie spowiadacie ze wszystkiego...jak nie wierzysz w oblude to mowisz tyle co trzeba.
On Bogiem nie jest a pewnie przykro mu

O_o Obłudę to ja widzę w tym, co Ty piszesz. Co to znaczy "mówisz tyle ile trzeba"? To po co Ty do spowiedzi chodzisz, skoro się nie spowiadasz ze wszystkiego? Nie rozumiem, kompletnie nie rozumiem takich ludzi. Na pewno to katolicyzm nie jest, raczej 'hipokrytyzm'.

brak rozgrzeszenia u ksiedza

17 cze 2012 - 14:49:36

Po co wy w ogóle mówicie o takich rzeczach??? Dla mnie to głupota!!! Odklepać parę podstawowych grzechów typu: nie uczęszczałam na wszytskie mszy święte, przeklinałam, kłamałam, kłóciłam się, obgadywałam i takie tam pierdoły. Ja zawsze mówię to samo i rozgrzeszenie dostaje. Nawet przed ślubem :)

brak rozgrzeszenia u ksiedza

17 cze 2012 - 15:14:10

Cytat
kkoolloo91
Po co wy w ogóle mówicie o takich rzeczach??? Dla mnie to głupota!!! Odklepać parę podstawowych grzechów typu: nie uczęszczałam na wszytskie mszy święte, przeklinałam, kłamałam, kłóciłam się, obgadywałam i takie tam pierdoły. Ja zawsze mówię to samo i rozgrzeszenie dostaje. Nawet przed ślubem :)
Czyli w tym momencie, Twoja spowiedź jest nieważna, za to dopuszczasz się świętokradztwa - grzechu ciężkiego. Po co chodzisz do spowiedzi, skoro ona i tak jest nieważna? Dla rodziców, męża czy po to żeby ludzie "nie gadali"?

brak rozgrzeszenia u ksiedza

17 cze 2012 - 15:21:48

Cytat
dzwooneczek
Cytat
kkoolloo91
Po co wy w ogóle mówicie o takich rzeczach??? Dla mnie to głupota!!! Odklepać parę podstawowych grzechów typu: nie uczęszczałam na wszytskie mszy święte, przeklinałam, kłamałam, kłóciłam się, obgadywałam i takie tam pierdoły. Ja zawsze mówię to samo i rozgrzeszenie dostaje. Nawet przed ślubem :)
Czyli w tym momencie, Twoja spowiedź jest nieważna, za to dopuszczasz się świętokradztwa - grzechu ciężkiego. Po co chodzisz do spowiedzi, skoro ona i tak jest nieważna? Dla rodziców, męża czy po to żeby ludzie "nie gadali"?

Do spowiedzi chodzę tylko wtedy kiedy muszę. Czyli jak potrzebuję podpis księdza na karteczce, abym mogła być chrzesną lub świadkiem na ślubie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wprzedaże Bershka/Zara