Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie kupić materac ?

gorący temat

nieudana operacja

16 minut temu

JEGO BYŁA

dzisiaj o 12:10

Przykra sytuacja :(

dzisiaj o 12:09

Mąż - klub go go

dzisiaj o 12:08

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie dziewczyny, piszę do Was z pytaniem odnośnie zmiany karty SIM na MICRO SIM w Orange. Zmieniała któraś? Czy jest to płatne? Oraz ile czekałyście na aktywację karty MICRO SIM. Chciałam dziś dowiedzieć się wszystkiego u siebie w salonie Orange ale oczywiście dodzwonić się nie można, albo zajęte, albo nie odbierają a do miasta mam dość daleko.

Pierwsze słyszę o MICRO SIM. Chyba jakaś zacofana jestem...

iPhone wymagają Micro Sim - jest ona wielkości samej blaszki z normalnej karty Sim ;)

dają Ci od razu, jest zaktywowana, płaci się 25zł doliczają to do rachunku

od ręki robią Ci to w każdym punkcie z telefonami za free ;)

Ale ja mam na kartę, nie mam z nimi żadnej umowy, więc pewnie będę musiała płacić od razu ;) Oki, dzięki za informację :)


chocolatiere - ale w takim pkt po prostu wycinają tylko z mojej karty a nie wymieniają? To chyba będę musiała jakiegoś sprawdzonego punktu ewentualnie poszukać żeby mi karty nie uszkodzili ;PZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 14:43 przez MoniqueJulie.

też kupowałam iphona bez umowy, przez internet, i karte mi zrobili w zwykłym punkcie z komórkami za free, więc raczej nic nie płacisz ;P

To chyba tylko ten najnowszy model iPhone, bo np. jeszcze wersja 2G raczej tego nie wymagała.

Myślę, że musiałabyś dowiedzieć się u operatora sieci. Możesz się skontaktować poprzez formularz na FB (zgłoś problem-klient indywidualny).Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 14:44 przez magodzianka.

magodzianka - ja potrzebuję do 4G ;) Dzięki za link do formularza ;)

Cytat
chocolatiere
DIY

hahaha

wolę nie ryzykować ;D

myslałam że piszecie o wymianie karty bo się zdrapała. ja się swojej karty Idei boje wyciagać z telefonu bo jest w takim stanie.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

problem ze sprzedaza