Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

Witam. Ostatnio wyczytałam na necie, że istnieje jakiś masaż powiększający piersi.. oczywiście wydało mi się to głupie, bo jakby od masażu rosły piersi to każdy by miał swój upragniony rozmiar.. no ale ok, pisze tam o jakiś masażach dłonią w okół piersi (spod pachy do srodka itd) i osoby komentujace to chwala sie, że to naprawde działa.. oczywiscie nie od razu ale dziala.. ja cos probowalam ale juz po 10 ruchach boli mnie reka a tam pisze ze nalezy zrobić po 100 takich okrążeń na każdą pierś. Co wy o tym myslicie? a moze probowałyście? czy może to kolejna bzdura? :)

taa..mozg niech sobie pomasuja..;)

kolejna bzdura :) a jak masujesz ptaszka swojemu to jest coraz wiekszy za kazdym razem ? przy erekcji tak, ale wciaz ten sam rozmiar, niezmieniony :]

Regularnie masuje sobie piersi, bo mam skłonności do rozstępów i faktycznie są trochę większe i zdecydowanie ładniejsze ;)

coś w tym jest,ja kiedyś robiłam taki masaż na każdą pierś 100 kolistych ruchów.może piersi po tym nie rosną,ale skóra robi się napięta i piersi są ładniejsze,jędrniejsze.

Cytat
mercedes78
coś w tym jest,ja kiedyś robiłam taki masaż na każdą pierś 100 kolistych ruchów.może piersi po tym nie rosną,ale skóra robi się napięta i piersi są ładniejsze,jędrniejsze.

no wlasnie. tak juz predzej.

Cytat
mercedes78
coś w tym jest,ja kiedyś robiłam taki masaż na każdą pierś 100 kolistych ruchów.może piersi po tym nie rosną,ale skóra robi się napięta i piersi są ładniejsze,jędrniejsze.

dokladnie!

Cytat
dzstiory
taa..mozg niech sobie pomasuja..;)

hahaha dokladnie

obojętnie jaką częsć ciała się masuje to pomaga to tylko w utrzymaniu świetnej skóry,jędrnej i w ogóle, ale nic od tego nie urośnie,ja zawsze se masuję np pośladki,uda,brzuszek i może dlatego nie mam po 3 ciążach żadnych rozstępów czy cellulitu,dobrze wymasowana skóra to jak u niemowlaczka,ale co do piersi to bez zabiegu nie urosną hehe

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

są ćwiczenia więc masaże na pewno też dają efekty :)

Pewnie że działa ;) Mój facet zawsze mi masuje, też twierdzi że to działa :D

Nie wierz w bajki. Jestem masażystką i nigdy o czymś takim nie słyszałam.
To jest podobnie jak z masazem odchudzającym- działa, ale chudnie masażysta;) Bo samym masażem to nic się nie zdziała bez szeregu innych rzeczy, które trzeba robić.

Owszem skóra może się zrobić jędrniejsza, bardziej napięta, ma lepsze ukrwienie, ale na pewno piersi ni zrobią się większe.

Ja to bym sobie chciała zmniejszyć..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

tu nie chodzi o wielkość, a o jędrność i na to owszem masaże są spoko

taki masaż jest ujędrniający i poleca się go paniom przy większym rozmiarze. Sama muszę (chcąc jakoś wyglądać) 300 takich okrążeń robić wieczorem.

Nudne, ale daje efekty. Jednak jak wcześniej to ćwiczenie ujędrniające a nie powiększające :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cieszy mnie dziś...