Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Kaja0
Pewnie że działa ;) Mój facet zawsze mi masuje, też twierdzi że to działa :D

jacy oni wszyscy są wspaniałomyślni:]

Cytat
martischa
tu nie chodzi o wielkość, a o jędrność i na to owszem masaże są spoko
Wszystko na temat ;)

Boli Cię ręka? Bo ten masaż powinien wykonywać facet a nie Ty sama sobie. Przyjemne z pożytecznym.

to oczywiste że od masażu regularnego poprawia się napięcie skóry, są jędrnięjsze, ale czy większe? bzdura. Poprawia się kształt i optycznie tak się wydaje.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

No dokładnie, optycznie wydają się większe, ale przecież właśnie o to chodzi. Ja nie stosuję masaży, ale ćwiczenia. Na internecie jest pełno o tym artykułów, mi.in. pompki, wymachy ramion. Na mnie to działa. Jednak skusiłam się też na suplementacje. Kupiłam Bustello, to takie tabletki, które mają na celu właśnie ujędrnienie co optycznie powiększa biust. Przyznam, że faktycznie działają. Poprawiło się napięcie, skóra jest jędrniejsza i potrzebuję staniki o większym rozmiarze ;)

to jest tak jak z wygarnianiem, powiększają się dlatego że tłuszczyk z pleców wraca na miejsce

Cytat
mercedes78
coś w tym jest,ja kiedyś robiłam taki masaż na każdą pierś 100 kolistych ruchów.może piersi po tym nie rosną,ale skóra robi się napięta i piersi są ładniejsze,jędrniejsze.

dokładnie :) nie rosną, ale wydają się większe, bo są jędrniejsze :)

cwiczenia na klatke piersiowa, na miesnie,ktore podtrzymuja piersi

a masaż to pewnie wymysl facetów ;)

nie wiem, ale kiedyś Mucha była u Wojewódzkiego i mówiła, że piersi zaczynają się na plecach tylko trzeba to wszystko wmasować w nie takimi ruchami jak mówisz :D

A ja mam taki dylemat, skoro faceci (kulturysci) cwicza "na klate" i te miesnie im sie powiekszaja, to czy podobnie bylo by z kobieta gdyby podobne cwiczenia wykonywala? Oczywiscie przy mniejszym ciezarze;)

Wg mnie od tego nie urosna, ale moga sie zrobic ladniejsze, jedrniejsze ;p

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Hade92
A ja mam taki dylemat, skoro faceci (kulturysci) cwicza "na klate" i te miesnie im sie powiekszaja, to czy podobnie bylo by z kobieta gdyby podobne cwiczenia wykonywala? Oczywiscie przy mniejszym ciezarze;)

Oczywiście, że tak :) Tyle tylko że urosłyby Tobie mięśnie a nie piersi. Efekt byłby taki, że w zasadzie piersi by zmalały kosztem mięśni klatki piersiowej. Zobacz sobie jak kulturystki wyglądają.

Co do Bustello - dziewczyny, teraz na allegro jest jakaś wielka obniżka i warto kupować KLIK

O matko. Że ludzie w takie bzdrury wierzą.

Podobno częste mycie naczyń(?) też powoduje wzrost piersi. Próbowałaś?

zweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

taki msaż może ujędraniać piersi, ale nie powiększać:D
jedz babany hah:D

Cytat
monika07811
Cytat
mercedes78
coś w tym jest,ja kiedyś robiłam taki masaż na każdą pierś 100 kolistych ruchów.może piersi po tym nie rosną,ale skóra robi się napięta i piersi są ładniejsze,jędrniejsze.

dokladnie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STALKING..