Moze piersi nie urosna ale BEDE JEDRNIEJSZE na bank, to stara jak swiat metoda, kazdy masaz jest korzystny dla ciala.

Po operacji powiększenia piersi masuje się je w ten sposób. Więc chyba nie jest to bzdura. Wszędzie polecane są masaże piersi, ten akurat ujędrnia i podnosi

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Masuj masuj prędzej reka odpadnie niz do rozmiaru Dody dojda:PP to bujda powiem ci,że lepsze juz sa i jedrniejsze i pełniejsze jak kupisz krem w rossmanie taki niby powiekszający ale wtedy nawet jest efekt,ale oczywiscie smarowac trzeba ciagle;P

niezweryfikowana

Cytat
Wiktoria_Nowak
Ja to bym sobie chciała zmniejszyć..

to masuj w drugą stronę, może pomoże :) haha :D

zweryfikowana

Masaż na pewno nie powiększa piersi, jedynie działa ujędrniająco. Czego to już nie wymyślą.

Cytat
mercedes78
coś w tym jest,ja kiedyś robiłam taki masaż na każdą pierś 100 kolistych ruchów.może piersi po tym nie rosną,ale skóra robi się napięta i piersi są ładniejsze,jędrniejsze.

dokładnie piersi nie urosną ale zrobią się jędrne :)

Jak ledwo co wystaje to nie zrobi się D, ale jak utraciły jędrność i przez to zrobiły się trochę mniejsze to jak najbardziej. Ale potrzeba czasu, codziennie rano i wieczorem 300 okrążeń i po roku jeden rozmiar większy ;-)

hahahahahahah to jak z tym błyszczykiem który hamuje apetyt !

Cytat
martischa
tu nie chodzi o wielkość, a o jędrność i na to owszem masaże są spoko

no właśnie piersi stają się bardziej zaokrąglone przez co złudnie nieco więsze ale nie liczcie na jakieś powaljące efekty; )

po co Ci większe? zaakceptuj takie jakie masz, małe też są fajne :p

Masaz tylko poprawi jedrnosci lekko uniesie, ale nie powiekszy malych.
Niestety;/
Kiedys natknelam sie na jakies ziolowe tabletki, ktore mialy powiekszyc. Opisane wsio pieknie, nawet znosna cena. Byly foty przed i po. Obawiam sie, ze kobiety na zdjeciach poddaly sie operacji powiekszania, a nie byly to efekty tabletek. Skladem cudownej tabletki byyly jakies hormony czy cos w tym stylu. I cos co mialo skupiac tkanke tluszczowa w tym miejscu (bo jak wiadomo cyc to tkanka tluszczowa). Ja jej nie mam to i cyca nie ma. Rewelacja;/

Masaże są na pewno dobre na jędrność i poprawę ukrwienia skóry

kiedyś słyszałam o tym u Wojewódzkiego w programie że ponoć Mucha dzięki tym masażom ma takie piersi a opisała to w książce Cichopek:D

Jak Cię bolą ręce od masowania, to poproś swojego faceta.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Teściowe....:/