Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

52 sekund temu

najtańsza apteka

21 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:16:23

Żadne Silany, płyny K czy inne. Tylko LENOR! Sprawdzone i przetestowane nie tylko u mnie :) Wlewam wyłącznie do szufladki, dozuję zgodnie z instrukcją producenta. Jeśli wlejesz za dużo, zostaną plamy na ciemnych ubraniach.

Zapach utrzymuje się długo, bo jak otwieram worek z zimowymi swetrami po sezonie to pachną jak świeżo wyprane :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 12:19 przez Eduarda.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:21:31

Też miałam taki problem jak Ty,jak za dużo dałam to ciuchy były aż dziwne w dotyku i dziwny był ten zapach,jak dałam za mało to nie czułam tego zapachu.U mojej teściowej zawsze pięknie ciuchy pachną płynem ,mimo,że długo leżą w szafce i nie wiem jak ona to robi,a głupio mi się zapytać ,bo pomyśli ,że nie umie prać.Zgadzam się z dziewczynami ,że najlepsze są płyny niemieckie ,bo jest tam 100 procent płynu w płynie i bardzo długo się utrzymują na odzieży.I oczywiście dla mnie też najpiękniejsze są płyny LENOR.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:21:51

powiem tak - nie ma porównania jeśli chodzi o polskie płyny, nawet tej samej marki, jakiś czas mieszkałam w UK i tam uzywałam Lenor i ubrania cudnie i dłuuugo pachniały, po powrocie kupiłam ten sam płyn i niestety nie ma porównania... to samo kosmetyki... a najlepsze jest to, że porównując zarobki i ceny, tam te rzeczy są o wiele tańsze niż u nas.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:25:22

Silan/ Lenor ;)
Najlepiej niemiecki :)
Wtedy te ubranka mega pięknie pachną :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:25:42

ja uzywam E w biedronce kupuje niebieski i różowy, długo sie utrzymuje ;)
lenor fioletoy jest tez cudowny i trwały

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:32:55

Lenor, i silan royal :)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:35:54

Ja mieszkam w Niemczech i uzywam tylko LENOR z tej nowej serii i SOFTLAN są rewelacyjne.Ubrania pachną rewelacyjnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 12:36 przez renata08206.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:37:56

też tak Lenorem się podniecałam że fajnie i długo pachnie dopóki nie wypróbowałam płynu E różowego Rewelacja:)
nie jest drogi a można spróbować

dużo też zależy jakim proszkiem pierzesz

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:39:14

Cytat
marlenchen
Lenor jest najlepszy. Ubrania pachną bardzo długo i ma przepiękna game zapachów.
Moja teściowa ma taki sposób, ze robi pranie bez płukania. Następnie nastawia pralkę na samo płukanie z wirowaniem i wlewa płyn w otwór od proszku. Ubrania moczą się wtedy w płynie dłużej i cudnie pachną. Ale fakt jak dziewczyny mówią. Polski Lenor a Niemiecki to duża różnica.
Ja robię tak samo tylko robię pranie z płukaniem a potem jeszcze raz płukanie z płynem i pięknie wszystko pachnie i to aż do następnego prania.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:40:58

ja uwielbiam czarnego lenora :)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:42:35

o,co do E też się zgodzę,różowy jest boski:)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:43:38

A ja polecam zamiast płynow ...wode pachnącą do prasowania :) wlewasz do zelazka i ubrania super pachną i długo
ost miałam o zapachu róż :)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:45:01

Płyn "softlan"niebieski,mozna spotkac sklepy z niemiecką chemią, na rynku tez czasami maja.Nie ma lepszego płynu do płukania!!

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:51:19

a ja mam niebieski Eden z biedrony i pachnie lepiej niż Lenor :)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:59:06

Cytat
dooorota
Wiesz co, najlepsze sa niemieckie i Lenor; albo takie płyny do prania zamiast proszków. Są przecudowne, szczególnie persil w żelu. Lub płyn do prania, który wlewasz nie do szufladki, a do bębna. Ja mam teraz Ariel w płynie i O mój Boże! Jak wchodze do łazienki to tam taki zapach prania, w szafce to samo.


zgadzam się z użytklowniczką :0 ja mieszkam w niwmczech i tylko i wylącznie używam proszku persil w żelu :) jak wchodzę do łazienki to tak samo czuć intensywnie zapach prania:) polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komary, koszmar każdego wieczoru