Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 2/5

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:30:19

Dziewczyny jak uzywac plynu do plukania, tak zeby ten zapach dluuuugooo sie utrzymywal i byl taki świeży.
JAk piore normalnie w pralce i dodaje plynu tam do szufladki to jak dam go duzo to te ciuchy nie wsiakaja tak tego plynu tylko sa nim oblepione i czuc to gdy sie ich dotyka. Jak dam za malo to w ogole ubranie nie jest zmiekczone i prawie nic nie czuc zapach szybko sie ulatnia.



Mam taka ciocie ktora z jakis rok temu przywiozla mi kilka uzywanych wypranych ciuchow, ale ja ich nie chcialam i wywalilam je na balkon, wczoraj robilam porzadki, otworzylam tą torbe z tymi ubraniami i tak mi zapachnialo ladnie, byłam bardzo zdziwiona , ze tyle czasu utrzymala sie ta świeżość i ten zapach, a to wszystko lezalo pod sterta gratow na balkonie tyle czasu.... Pytalam sie jej kiedys jak ona to robi to mowila mi ze moczy pierw w jakiejs misce te ubrania z tym plynem, zostawia na jakis czas i dopiero pozniej pierze ? Albo pluka ?Albo na odwrot. Nie pamietam wlasnie... I tu wlasnie nie wiem jak to zrobic,pomozecie?

Robi ktoras z Was takie namaczanie ?:D

MAm nadzieje ze wiecie o co mi chodzi...;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 11:36 przez niekochamcie.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:35:54

Lenor tylko i wyłącznie

Utrzymuje się na ubraniach nawet gdy w nich chodzę.

Ostatnio byłam na Zlocie motocyklowym, i wiecie - pył, brud, kurz itp a mój facet, jeju jak ty pachniesz świeżością i domem:) Także polecam:)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:41:17

Wiesz co, najlepsze sa niemieckie i Lenor; albo takie płyny do prania zamiast proszków. Są przecudowne, szczególnie persil w żelu. Lub płyn do prania, który wlewasz nie do szufladki, a do bębna. Ja mam teraz Ariel w płynie i O mój Boże! Jak wchodze do łazienki to tam taki zapach prania, w szafce to samo.

niezweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 2/5

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:42:28

Mam lenor ten zolty, ale mi chodzi o to jak uzywac go w praktyce oprócz plukania w pralce, bo ta pralka jakos zle dysponuje tym plynem przez co pozniej te ciuchy mam takie dziwne w dotyku i ten zapach wcale dlugo sie nie utrzymuje, nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Dlatego mysle o tej opcji z plukaniem w misce:D i o to glownie jestem ciekawa

Cytat
dooorota
Wiesz co, najlepsze sa niemieckie i Lenor; albo takie płyny do prania zamiast proszków. Są przecudowne, szczególnie persil w żelu. Lub płyn do prania, który wlewasz nie do szufladki, a do bębna. Ja mam teraz Ariel w płynie i O mój Boże! Jak wchodze do łazienki to tam taki zapach prania, w szafce to samo.

wlasnie ciocia jest z niemiec...:D i uzywa lenoru :D
Hmmm do bebna mowisz... Spróbuję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 11:45 przez niekochamcie.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:45:11

Tylko Niemieckie oryginalne płyny
te polskie do kitu , wszystkie chyba wypróbowałam i nici .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 11:45 przez agraffki.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:45:46

Lenor jest najlepszy. Ubrania pachną bardzo długo i ma przepiękna game zapachów.
Moja teściowa ma taki sposób, ze robi pranie bez płukania. Następnie nastawia pralkę na samo płukanie z wirowaniem i wlewa płyn w otwór od proszku. Ubrania moczą się wtedy w płynie dłużej i cudnie pachną. Ale fakt jak dziewczyny mówią. Polski Lenor a Niemiecki to duża różnica.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 11:50 przez marlenchen.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:49:38

lenor , długo sie utrzymuje:)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 11:50:25

A ja mam tak, że jak suszę w kuchni to mama mi sfajczy papierochami, a na zewnątrz tak wieje że tylko wiatrem pachną i jaki by to płyn nie był zawsze tak się konczy.. :(

zweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 1/5

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:01:45

właśnie wiatr wywieje wszystkie zapachy :(

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:02:03

ogólnie to chyba polecała bym lenora.. Teraz mam Lenor spring. Taki niebieski ... ubrania cudnie pachną! a zapach utrzymuje się długo. ostatnio jak powiesiłam w ogrodzie pranie to sąsiadka z balkonu pytała co tak pachnie :-p

Cytat
agraffki
Tylko Niemieckie oryginalne płyny
te polskie do kitu , wszystkie chyba wypróbowałam i nici .

to jest fakt. w dodatku niemieckie proszki do prania w płynie są bardzo porządne, wszystko dopiorą i cudnie pachną, czasem nawet nie potrzeba płynu do płukania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 12:03 przez adzia21.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:06:30

Lenor albo Silan . Potem schnie to na dworze mmm, masakra serce

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:06:54

UWAGA DZIEWCZYNY!
niektore rodzaje płynow do płukania wlane bezposrednio do bebna, na tkanine itp zostawiaja szare slady na odziezy ktorych nie da sie usunac!
zniszczylam tak kilka ciuchow, myslałam ze to wina pralki,ze moze cos wpadlo w zakamarki i brudzi , chcialam oddac do serwisu ale Pan pracujacy tam mnie oswiecił...
przestałam lac do bebna i problem minał.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:06:56

albo silan,który baaardzo długo mi się utrzymuję albo niemieckie płyny,kupuję je zawsze na rynku u siebie:)

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:08:30

ja płucze w niebieskim lenorze, ale nie w pralce a ręcznie w balice i jak najmniej wody



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 12:21 przez Kaska113.

ładnie pachnące ubrania-help!

30 maj 2012 - 12:12:15

Cytat
malgosia91k
UWAGA DZIEWCZYNY!
niektore rodzaje płynow do płukania wlane bezposrednio do bebna, na tkanine itp zostawiaja szare slady na odziezy ktorych nie da sie usunac!
zniszczylam tak kilka ciuchow, myslałam ze to wina pralki,ze moze cos wpadlo w zakamarki i brudzi , chcialam oddac do serwisu ale Pan pracujacy tam mnie oswiecił...
przestałam lac do bebna i problem minał.

na suchych ubraniach które zostały polane płynem do płukania robią się ciemniejsze plamy.. które znikają po kilku porządnych praniach,,, kiedyś tak niechcący polałam sobie bluzkę. W sumie plama znikneła ale nauczka jest :) tak więc płyn tylko do szufladki! i nie wlewać go za dużo !! kiedyś siostra wlała całą zakrętkę do niepełnej pralki i wszystko mnie potem swędziało bo ciuchy nie były porządnie wypłukane :-p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak się zoorganizować?