Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta organizacja

35 minut temu

przestrzeganie diety

52 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 17:19:03

Przyjaciel ? Przyjaciółka ? Raczej nikogo tak nie nazywam! Nie ma przyjaciół ! Są koledzy, koleżanki i znajome twarze.. Jestem bardzo nieufna.. Nie ufam sobie, a miałabym ufać komuŚ innemu ? :) Na ogół wolę towarzysto mężczyzn.. :)))) Głowa do góry i pamiętaj : Umiesz liczyć? Licz na siebie!! Pozdrawiam :)**

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 17:34:56

tak, to jest podejście którego chciałabym się nauczyć.. podchodzić do znajomości na luzie, nie oczekiwać zbyt wiele, zawsze mieć świadomość ,że to w pewnym momencie może się skończyć.. tylko, że ja nie umiem, za bardzo wszystko biorę do siebie, więc wole się już całkowicie odciąć niż potem znowu to wszystko przeżywać:/ jestem miła i staram się pomagać, nawet jak robię coś właśnie dla zwykłej znajomej - to potem jak widzę, ze ona lepiej traktuje jakąś wredną lasencje , to robi mi się jednak przykro// wiec stwierdziłam, że nie chce już przez to przechodzić. Tak przynajmniej czuję ,że nikt mnie nie ''szmaci''. Tylko za to mam teraz obawy ,że zrobię się jakaś totalnie zacofana i zgorzkniała z czasem przez to..

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 17:38:54

ja mam chłopaka od wielu lat, nie narzekam na nic,
po co mi przyjaciółki jak i tak się rozjadą w różne strony świata po studiach... mam kilka koleżanek, ale na przyjaźń trzeba pracować nie przez miesiąc, ale całe życie i denerwuje mnie kiedy słyszę, moja przyjaciółka... a ile się znają ? nie całe pół roku czy 2 lata...
za dużo nadużywamy tego słowa, ludzie nie są przyjaciółmi po jednej imprezie, tylko po próbach czasu.

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 17:53:46

Cytat
rosehime
Cytat
Sakurazuka
ja tam stronie od ludzi, zawsze stwarzaja problemy

i prawidłowo.

Ja nie mam żadnej przyjaciółki od serca i w sumie nie potrzebuję.

Ja również się pod tym podpisuję

Nie mam przyjaciół.

03 wrz 2013 - 13:20:08

Ja jestem ze Śląska, mam podobny problem, chyba za późno pisze.. ale może jednak :D
Gliwice :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-03 13:31 przez aneta1525.

Nie mam przyjaciół.

12 paź 2013 - 02:27:56

ja też ze śląsak chetnie poznam nowe koleznki pisac jak cos
jestm z raciborza moze znajdzie sie ktos tez?lub z okolic ? ;)

Nie mam przyjaciół.

14 paź 2013 - 15:23:07

Hej dziewczyny :) ja też Śląsk- Siemianowice, jak coś to piszcie :)

Nie mam przyjaciół.

14 paź 2013 - 15:29:54

Miałam kiedyś przyjaciółkę ale gdy nasze kontakty się poluźniły to odczułam ulgę! Dla mnie żadna osoba nie mogłaby być prawdziwym przyjacielem. Jedyne osoby którym ufam to mama i chłopak. Może zbyt wiele razy zwiodłam się na innych ludziach stąd mam takie podejście.

Nie mam przyjaciół.

14 paź 2013 - 15:29:43

Cytat
anbata
moja przyjaciółka... a ile się znają ? nie całe pół roku czy 2 lata...
za dużo nadużywamy tego słowa, ludzie nie są przyjaciółmi po jednej imprezie, tylko po próbach czasu.

Nie mam przyjaciół.

14 paź 2013 - 15:30:41

Hmmm, a może starasz się za bardzo i to ludzi zniechęca? A w szkole na przerwie co robisz, normalnie rozmawiasz z ludźmi?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwrot zakupionego ciuszka