Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 21:51:13

Cytat
mzap88
hmmmm, pocieszę Cię! ja też nie mam przyjaciół i jakoś żyję!:)
mam kilku dobrych znajomych i faceta. a nie natłok pseudoznajomków z fejsa...

ja też :) mam w sumie jedną koleżanke taką bliższą, ale KOLEŻANKĘ ale to z mojej winy, sama nie chce miec, albo inaczej, jestem baaaardzo ostrożna teraz, bo sie nie raz przejechałam, na przyjaźń trzeba zapracowac ;]
mam znajomych, kochanego chłopaka i jest mi z tym dobrze.

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 21:51:46

ManiaKupowania7 ja też wybieram się na studia do Wro ;] więc może się spotkamy.

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 21:55:09

Ja też w sumie nie mam za bardzo... Ale jakoś tak nie lubię ludzi, że nawet nie chcę:) No ale trochę mam lepiej bo mam faceta, znajomych też w sumie kilkoro... A Tobie powiem: nie przejmuj się pójdziesz na studia poznasz ludzi, a jak zamieszkasz w akademiku to na pewno na brak towarzystwa nie będziesz narzekać:)

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 21:57:06

ja własnie sie pokłocilam z jedyna przyjaciolka dzisiaj na Amen wiec wi\taj w gronie

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 21:58:06

Cytat
adrianna_k30
ja też nie mam przyjaciółki , za to mam faceta ;) ogólnie "nie przepadam" za dziewczynami , nie wiem dlaczego :)
Mam tak samo:P

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 21:58:44

Trzeba rozsądnie dobierać znajomych. Ja słynę ze szczerości, wręcz takiej do bólu, a na brak znajomych nie narzekam, dlaczego? Bo jestem honorowa. Traktuję innych tak, jak sama chcę być traktowana i na odwrót- jeśli ktoś jest dla mnie nie w porządku to go olewam i pokazuje jakim do czterech liter człowiekiem jest i zazwyczaj wracają z podkulonym ogonem ;) W sumie też mnie trochę tego życie nauczyło. Kiedyś byłam taka ciapowata, nie wzbudzałam szacunku, urodą też nie grzeszyłam, byłam trochę zagubiona i choć byłam szczera to już pewniejszym ode mnie osobom bałam się przeciwstawić. Takim, jak ja wtedy, ludziom trudno jest postawić wszystko na jedną kartę i ryzykować bo boją się, że stracą wszystko i wszystkich. Ja tak zrobiłam i co? Dziś jestem pewna ludzi, z którymi się zadaje. Szczerość utwierdza mnie w przekonaniu, że wiem czego po innych mogę się spodziewać.

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 23:42:51

Cytat
Laveven
Cytat
kiedywrocetu
Cytat
Laveven
Cytat
kiedywrocetu
Cytat
mzap88
...aczkolwiek intryguje mnie to zjawisko, że jedni przyciągają do siebie wszystkich po kolei, a inni (mimo starań) jakoś nie mogą znaleźć tej przyjaznej duszy dla siebie...
byłam na studiach, wynik: 2-3 znajomych, z którymi można pójśc na głupie piwo czy grilla...
jestem szczera, może to ludzi odstrasza, nie wiem.

Szczerość raczej przyciąga ludzi. Wiem z autopsji.

nie powiedziałabym. ja jestem osobą szczerą, wprost mówię, co uważam, a potem słyszę, że jestem złośliwa... ale to zdanie osób, które nie mają na mój temat pojęcia, więc mam to gdzieś.

Ważne jest aby być szczerym, ale umieć odpowiednio wyrazić swoją opinię tak, aby szczerość nie była widziana w oczach innych jako chamstwo albo czysta złośliwość.

ja wiem, o czym mówisz, ale nie jestem jakaś chamska czy uszczypliwa. mówię po prostu co myślę, np jak koleżanka zdradziła swojego chłopaka to powiedziałam po prostu, co o tym myśle. albo tekst, że nie mam swojego zdania i jestem zmienna, no kurcze :/ nie wiem, skąd ludzie biorą sobie takie rzeczy

W sumie faktycznie z dziewczynami to różnie bywa w tej kwestii. Nie zwróciłam uwagi na to, że większość moich znajomych teraz to faceci i z nimi spędzam praktycznie cały swój wolny czas, a oni zdecydowanie wolą szczerość niż jakieś gierki, fałszywe zachowanie itd. Ciężko znaleźć "receptę" na znalezienie przyjaciół - temat rzeka. Zdecydowanie trzeba rozsądnie ich wybierać i nic na siłę :)
Cytat
tuliiipanek
Któraś tu napisała ,że nie rozumie jak można nie mieć przyjaciółki, to naprawdę jest aż takie dziwne?
Dla mnie nie, nie miałam i nie mam przyjaciółki, takiej osoby której mogłabym wszystko powiedzieć, popłakać razem, pośmiać się.
Mam teraz 21 lat i przez moje lata szkolne przewinęło się sporo ludzi ale to byli zwykli znajomi, a teraz gdy zrobiłam sobie Gap Year po szkole, nie mam tak naprawdę już nikogo, czasem na jakąś imprezę pojadę z jedną koleżanką jeszcze ze szkoły ale tak to nie utrzymujemy kontaktów, tak jak pisałam mieszkam na wsi, tutaj bardzo trudno o jakieś koleżanki, chłopaka też nie mam, rozstałam się po 2 latach, i to w sumie trochę przez niego też straciłam wszystkich znajomych.
Odkąd rozstałam się z chłopakiem poznałam kilku facetów, ale z żadnym z nich nie mam żadnej bliższej relacji, 2 z nich chciało czegoś więcej więc podziękowałam. Oni piszą codziennie, ale co z tego, skoro gdy ja proponuję koleżeństwo oni się zgadzają a potem nagabują mnie sms.
Aktualnie mogę powiedzieć,że nie mam nikogo. A nie jestem typem samotnika, nie jestem też jakaś brzydka, głupia chyba też nie.
Teraz gdy wszyscy gdzieś wyjeżdżają na majówki, ja siedzę w domu.
No to się wyżaliłam uff :D

A zamierzasz iść na studia? Uwierz mi, że wtedy poznaje się multum nowych osób i kto wie, może w końcu znajdziesz swoją bratnią duszę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-30 23:44 przez kiedywrocetu.

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 23:47:04

Cytat
karolina9278
ja też nie mam żadnych przyjaciół i troszke mnie to dobija.

ktoś tam napisał, że oceniają go po wyglądzie, że jest się wrednym itp
mam to samo.
Ja sama w sobie wredności nie widzę.. jeśli ktoś zalezie za skórę to ok ale bez powodu to mi się raczej nie zdarza.

Nie mam przyjaciół.

30 kwi 2012 - 23:56:06

samotność to przynajmniej pewność, że nikt Cie nie zrani

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 00:04:35

Nie łam się :) , ja NIBY mam przyjaciółkę , ale interesuje się ona mną kiedy cos się staie, szczrze nie warto wierzyć w przyjaźń lepiej mieć jakąś znajomą by później sie nie zawieść lub jeszcze lepiej znajomego :)
Wszystko się ułoży zobaczysz :) :*

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 00:23:00

ja też nie mam. Faktycznie jest cięzko ale myślę że to kwestia tego że łatwo zawiesc się na czlowieku bo jest fałszywym..
bynajmniej ja tak miałam..
przyjaźniłam się, ale ten ktoś okazał się fałszywym.
zerwałam kontakty.
teraz jestem samotna.
wszystkie dziewczyny już maja swoje przyjaciołki albo po prostu no..
albo po prostu myślę że tak naprawdę na pewno jest ktoś kto też nie ma przyjaciólki i chciałby miec,tam z twojego technikum..tylko po prostu boi się podejsc zagadac,zrobic pierwszy krok.. no bo pomyśl ty też siedzisz i czekasz.. inni moze też obrali taką drogę.
a bez działania nic się nie zrobi.

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 00:31:01

Cytat
fikcyjnaa
ManiaKupowania7 ja też wybieram się na studia do Wro ;] więc może się spotkamy.
ja jestem z Wrocławia ;)

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 00:37:15

Przejechałem się na tzw. przyjaźniach i przejechałem się też na tzw. związkach.

Jak masz miękkie serce, to musisz mieć twarde cztery litery.

Nie bądź za słodki/a, bo Cię zliżą, ale nie bądź też za gorzki/a, bo Cię wyplują.

Ot taki 'frazes' z dziada-pradziada.

P.S. Prawdziwa przyjaźń zobowiązuje, to niemal jest jak związek.

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 01:05:16

Cytat
marta_dg
Cytat
indianna732
kurcze trochę daleko, ja z rybnika;)))

noo, szkoda .. :< a może ktoś jeszcze jest ? ;)
Cytat
miiszel
u mnie to samo .

więc nie martw się nie jestes sama :P

mimo że to przykre i żałosne cieszę się że nie jestem sama :D

Aaa ja z Katowic :)

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 01:17:05

Cytat
kiedywrocetu
A zamierzasz iść na studia? Uwierz mi, że wtedy poznaje się multum nowych osób i kto wie, może w końcu znajdziesz swoją bratnią duszę :)

Tak, od października idę na studia, aczkolwiek nie wiem czy nie pójdę na zaoczne także, wtedy już tych znajomych też będzie trudniej poznać. Ale nie powiem, bo głęboko wierzę w to,że właśnie w czasie studiów poznam kogoś z kim mogłabym się zaprzyjaźnić :)
Cytat
boheme
samotność to przynajmniej pewność, że nikt Cie nie zrani

Bardzo smutne i tak bardzo prawdziwe.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-01 01:20 przez tuliiipanek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Impreza bez chłopaka