Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:48:04

Pewnie już taki wątek był na forum, ale jednak prosiłabym o jakieś wsparcie czy porady albo odzew mających podobny problem.
Mam 19 lat, chodzę do technikum i jestem bardzo samotna. Nie mam znajomych, żadnej paczki, chłopaka ani prawdziwej przyjaciółki od serca.Nie wiem czy to moja wina, nie wiem co robię źle, ze ludzie mają mnie po prostu <moderacja>. Jeszcze niedawno miałam przyjaciółki,znajomych,ale część okazała się fałszywa,a część sama się ode mnie odwróciła. Nie chodzę na imprezy, nie wyjeżdżam na wakacje, bo nie mam z kim. Na Majówkę też siedze w domu.To nie jest tak, że stronię od ludzi i do nikogo się nie odzywam. Przeciwnie staram się zagadywać, jestem wesoła, mam duże poczucie humoru, ale jakoś nikt nie chce mnie poznać bliżej...Czy problem tkiwi we mnie? Czy jest ktoś kto ma podobny problem? Jestem naprawdę przybita i tracę nadzieje na to, że kiedyś ta sytuacja się zmiani.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 20:58 przez moderator.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:51:35

hmmmm, pocieszę Cię! ja też nie mam przyjaciół i jakoś żyję!:)
mam kilku dobrych znajomych i faceta. a nie natłok pseudoznajomków z fejsa...

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:53:13

Sama mam ten problem, kurczę też mam nadzieję że to kiedyś się zmieni dziewczyny często uważają że jestem wredna oceniając mnie po wyglądzie a tak naprawdę nie jest, jeśli jest ktoś w porządku to mam serce na dłoni.
Wiele razy zostałam wykorzystana/zraniona przez "przyjaciółki" i może w tym jest nasz problem ? boże jak mi brakuje takiej prawdziwego przyjaciela, takiego od serca.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:55:04

ja slowa przyjazn uzywam bardzo ostroznie. i chyba jakos mi nie trza przyjaciolki. mialam jedna przez 23 lata, zawiodlam sie i nie wierze:) choc mimo wszystko wspominam ja z tesknota..dziwne co.
tera mam 2-3 bardzo dobre kumpele i mysle ze starczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 16:55 przez LubieWkurwi_c.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:56:20

ja tam stronie od ludzi, zawsze stwarzaja problemy

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:56:35

...aczkolwiek intryguje mnie to zjawisko, że jedni przyciągają do siebie wszystkich po kolei, a inni (mimo starań) jakoś nie mogą znaleźć tej przyjaznej duszy dla siebie...
byłam na studiach, wynik: 2-3 znajomych, z którymi można pójśc na głupie piwo czy grilla...
jestem szczera, może to ludzi odstrasza, nie wiem.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:58:29

Cytat
Sakurazuka
ja tam stronie od ludzi, zawsze stwarzaja problemy

i prawidłowo.

Ja nie mam żadnej przyjaciółki od serca i w sumie nie potrzebuję.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 16:59:38

teraz tez, zadzwonilam do kolezanki z klasy,zeby moze wyjsc na spacer to sie wykrecila... nie wiem,co sie dzieje..

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:02:53

Ja mam kilka przyjaciółek od serca, w większości są to przyjaźnie trwające już po 8, 10 lat, jedna nawet 20, zostałam chrzestną jej dziecka.
I mam mnóstwo znajomych, raczej taka ze mnie dusza towarzystwa, a nudę czy brak spotkań nie narzekam, zawsze znajdzie się ktoś z kim moge spędzić czas.
Z tego co zaobserwowałam, z wielkie trudniej nawiązywać trwałe znajomości.
Mnóstwo ludzi przewija się w moim życiu, ale jeśli czegoś nie pielęgnujesz - po prostu umiera.

Może z Tobą tak właśnie było, że gdy z kimś zaczynałaś się kumplować to potem go olewałaś, przestawałaś się odzywać?
Albo w drugą stronę byłaś nieco zbyt natrętna, że osoba poczuła się wręcz osaczona?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 17:18 przez Mieta.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:03:21

ja też nie mam przyjaciółki , za to mam faceta ;) ogólnie "nie przepadam" za dziewczynami , nie wiem dlaczego :)

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:05:36

Przyjaciółki nie mam- była jedna z ktorą przyjaźniłam się jakieś 17 lat, ale pokazała jaka jest naprawdę.
Jedynie mam faceta i dziecko. Tyle mi wystarczy.
Poza tym mam dobrych znajomych, ale nie zmierzam się nikomu już, za bardzo sie przejechałam.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:10:57

Przykre.. ale może jak Cię tak unikają,to coś zrobiłaś im kiedyś?Może niekoniecznie im,ale np. straciłaś czyjeś zaufanie, odbiłaś chłopaka przyjaciółce, powiedziałaś innym o jej problemach?

Skąd jesteś tak w ogóle?

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:14:24

Cytat
BialeMichalki
Przykre.. ale może jak Cię tak unikają,to coś zrobiłaś im kiedyś?Może niekoniecznie im,ale np. straciłaś czyjeś zaufanie, odbiłaś chłopaka przyjaciółce, powiedziałaś innym o jej problemach?

Skąd jesteś tak w ogóle?

Byly miedzy nami spiecia i nieporozumienia,ale wszystko wyjasnilismy i bylo ok dluzszy czas, i z dnia na dzien zaczeli mnie "olewac"
Jestem z Warmisko-mazurskiego

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:16:05

Cześć :) nie martw się, ja też nie mam prawdziwej przyjaciółki i jakoś z tym żyje. nie jest źle. Co prawda jestem od Ciebie młodsza, mam 15 lat, ale też nigdzie nie wychodze, od czasu do czasu z jakąś koleżanką, ale to naprawde bardzo rzadko.A na imprezy to już wogóle nie.. Niedawno zerwałam z chłopakiem, bo okazał się być dupkiem. I dałam sobie spokój z chłopakami na pewnien czas. Tak naprawdę to z niektórych spraw zwierzam się tylko starszej siostrze. Więc nie przejmuj się tak tym, bo im bardziej o tym myślisz tym bardziej się dołujesz. I zawsze bądź uśmiechnięta, bo nigdy nie wiadomo kto się zakocha w Twoim uśmiechu :) Pozdrawiam.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:17:41

ja też nie mam żadnych przyjaciół i troszke mnie to dobija.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto kupował u Axy93, nie mogę się zalogować