Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:45:59

Na dworcu we Wrocławiu kręci się ich od cholery strasznie się trzeba pilnować.
W Olsztynie raz stałam przy kasie na PKP i mi z plecaka próbowały coś wyciągnąć. Najlepsze jest to, że nikt nie zwrócił uwagi tylko sama poczułam, że coś jest nie tak o.O' No co za ludzie! I bardziej chyba jestem wkurzona na tych co stali za mną w kolejce...
Nie wiem czemu mają takie "przywileje" w naszym kraju.


Ale dla przyzwoitości powiem, że nie wszyscy tacy są. Znam jedną rodzinę cygańską, strasznie porządni ludzie, dzieci się uczą, ojciec pracuje ;)
A do wróżących cyganek mam pewien sentyment bo kiedyś jedna złapała moją mamę za rękę żeby przyszłość przepowiadać tuż przed przejściem dla pieszych. Zza zakrętu wyjechał jakiś wariat i by było po mojej matuli :D Co ciekawe cyganka nawet pieniędzy przyjąć nie chciała :P

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:48:00

Cytat
Gskk
Na dworcu we Wrocławiu kręci się ich od cholery strasznie się trzeba pilnować.
W Olsztynie raz stałam przy kasie na PKP i mi z plecaka próbowały coś wyciągnąć. Najlepsze jest to, że nikt nie zwrócił uwagi tylko sama poczułam, że coś jest nie tak o.O' No co za ludzie! I bardziej chyba jestem wkurzona na tych co stali za mną w kolejce...
Nie wiem czemu mają takie "przywileje" w naszym kraju.


Ale dla przyzwoitości powiem, że nie wszyscy tacy są. Znam jedną rodzinę cygańską, strasznie porządni ludzie, dzieci się uczą, ojciec pracuje ;)
A do wróżących cyganek mam pewien sentyment bo kiedyś jedna złapała moją mamę za rękę żeby przyszłość przepowiadać tuż przed przejściem dla pieszych. Zza zakrętu wyjechał jakiś wariat i by było po mojej matuli :D Co ciekawe cyganka nawet pieniędzy przyjąć nie chciała :P


zgadzam sie sa tez porzadni cyganie ale ludzie i tych porządnych sie boja bo taki przyjeli stereotyp ..

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:48:49

Cytat
lakorka
dziś u mojej mamy w sklepie wpadli, jak zwykle z ta samą gadka...poprosze jedna rzecz a daje 200zl, a wszytsko po to zeby tak zamieszac ze niby rozmienia niby nie ze czlowiek sie tak myli ze oszukuja cie na 100zl. na szczecie tym razem nie dalismy sie nabrac, ale mimo wszytsko ukradli ciastka sok i gazete i uciekli szybko do samochodu! JAK SOBIE ZNIMI PORADZIC???

dokładnie 200zł mają, jedna rzecz i to najtańsza a później zwrot i zamieszanie z kasą

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:49:04

Ja zostałam przez gówniarza uderzona kilka razy kiedy powiedziałam że nie dam mu pieniędzy, już chciałam mu oddać ale zauważyłam trochę dalej starszych (prawdopodobnie ojca chociaż nic z tym nie wiadomo jak oni wszyscy identyczni) to bym miała pozamiatane jakbym gnoja ruszyła.. Strach pomyśleć co będzie robił jak dorośnie..

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:49:48

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
kulkaaa
a co niby policja moze zrobić
tak jak wyzej dziewczyna napisała ze nie moga nic zrobic
ne dziwie sie
kazdy cygan prawie tak samo wyglada

to tak jak dla każdego Roma czy czarnoskórego Biały wygląda tak samo,
Cytat
mag23
jak slysze o cyganach to rodzi sie we mnie Breivik
wypowiadalam sie na ich temat w poprzednim watku
szkoda, ze ten podgatunek czlowieka jest bezkarny
niech Polska dalej walczy w rasizmem, a beda sie mnozyc i okradac na potege
nie na te nieroby place podatki

żal mi,że ja płacę podatki na ludzi z takim myśleniem, jak Twoje
nie każdy Rom, czarnoskóry czy Azjata jest złodziejem
użyję argumentu, którego używałam w poprzednim wątku:każda kradzież to zło, nie ważne, kto kradnie i jakiej jest rasy

jak np. Niemcy mówią,ze Polacy to złodzieje to się wielce oburzacie, ale obrażać każdego Roma to Wam wolno?

a gdzie ja napisalam, ze kazdy jest zlodziejem?
nie wysnuwaj sobie takich wnioskow, temat jest o romach wiec poza jego ramy nie wychodze, a niestety wlasnie rasizmem bronia sie owi "uczciwi ludzie"
i to, ze jeden na stu nie kradnie to wyjatek potwierdzajacy regule, za duzo sie w zyciu naogladalam zeby myslec o nich inaczej
i zeby nie bylo, do zadnej innej rasy nic nie mam

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:51:06

Cytat
sylwi54
Cytat
lakorka
dziś u mojej mamy w sklepie wpadli, jak zwykle z ta samą gadka...poprosze jedna rzecz a daje 200zl, a wszytsko po to zeby tak zamieszac ze niby rozmienia niby nie ze czlowiek sie tak myli ze oszukuja cie na 100zl. na szczecie tym razem nie dalismy sie nabrac, ale mimo wszytsko ukradli ciastka sok i gazete i uciekli szybko do samochodu! JAK SOBIE ZNIMI PORADZIC???

dokładnie 200zł mają, jedna rzecz i to najtańsza a później zwrot i zamieszanie z kasą

no wlasnie! jak ich wytepic?? juz kilka razy u nas byli! a ta sztuczka z 200zł- trzeba uwazac! najlepiej ich nie obslugiwac wtedy tylko sie caly czas na nich patrzec. choc nam dzis sie nie udalo:(

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:52:15

Cytat
basia150609
mojej koleżance syn cyganki ukradł napój w tramwaju. a matka nic na to kompletnie. a inna mnie zaczepiła i dała mi obrazek z Janem Pawłem 2 a potem chciała co łaska, chciałam dać jej 2 zł a ona cofnęła rękę i powiedziała co łaska 10 zł a ja mówiłam, że nie mam a ona co łaska 5 zł. masakra, że oni wstydu nie mają i te biedne dzieci od małego uczą jak mają żebrać :/

Miałam identyczną sytuację. Dałam tej małej 2zł a ona mi mówi że to mało i że mam dać jej grube pieniądze a ona mi nawet rozmieni np 100zł. Nie mają wstydu...

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:52:59

Cytat
lakorka
Cytat
sylwi54
Cytat
lakorka
dziś u mojej mamy w sklepie wpadli, jak zwykle z ta samą gadka...poprosze jedna rzecz a daje 200zl, a wszytsko po to zeby tak zamieszac ze niby rozmienia niby nie ze czlowiek sie tak myli ze oszukuja cie na 100zl. na szczecie tym razem nie dalismy sie nabrac, ale mimo wszytsko ukradli ciastka sok i gazete i uciekli szybko do samochodu! JAK SOBIE ZNIMI PORADZIC???

dokładnie 200zł mają, jedna rzecz i to najtańsza a później zwrot i zamieszanie z kasą

no wlasnie! jak ich wytepic?? juz kilka razy u nas byli! a ta sztuczka z 200zł- trzeba uwazac! najlepiej ich nie obslugiwac wtedy tylko sie caly czas na nich patrzec. choc nam dzis sie nie udalo:(


oni sa chytrzejsi niz nam sie wydaje nawet jak bedzie sie mial oczy dookola głowy to i tak coś zginie ...

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:55:58

Cytat
tailorshop
dajcie spokój. od ostatniego tygodnia przesiaduje u mnie jedna pod szkołą. siedzi na kocyku z dzieckiem na rękach i się kiwa. jak sobie już posiedzi te 8 godzin, to wyciąga swoją wypasioną komórkę i dzwoni pochwalić się, ile zarobiła. na żarcie nie ma, ale telefon to kuźwa najnowszy.
jak to powiedział mój chłopak, Hitler powinien pozbyć się Rumunów, a nie Żydów ;p

chyba chciałaś napisać Romów a nie Rumunów...

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:57:25

Cytat
linkus
Cytat
tailorshop
dajcie spokój. od ostatniego tygodnia przesiaduje u mnie jedna pod szkołą. siedzi na kocyku z dzieckiem na rękach i się kiwa. jak sobie już posiedzi te 8 godzin, to wyciąga swoją wypasioną komórkę i dzwoni pochwalić się, ile zarobiła. na żarcie nie ma, ale telefon to kuźwa najnowszy.
jak to powiedział mój chłopak, Hitler powinien pozbyć się Rumunów, a nie Żydów ;p

chyba chciałaś napisać Romów a nie Rumunów...

rumuni tez nie sa lepsi :P

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:58:04

Cytat
mag23
Cytat
matylda_jasmin
Cytat
kulkaaa
a co niby policja moze zrobić
tak jak wyzej dziewczyna napisała ze nie moga nic zrobic
ne dziwie sie
kazdy cygan prawie tak samo wyglada

to tak jak dla każdego Roma czy czarnoskórego Biały wygląda tak samo,
Cytat
mag23
jak slysze o cyganach to rodzi sie we mnie Breivik
wypowiadalam sie na ich temat w poprzednim watku
szkoda, ze ten podgatunek czlowieka jest bezkarny
niech Polska dalej walczy w rasizmem, a beda sie mnozyc i okradac na potege
nie na te nieroby place podatki

żal mi,że ja płacę podatki na ludzi z takim myśleniem, jak Twoje
nie każdy Rom, czarnoskóry czy Azjata jest złodziejem
użyję argumentu, którego używałam w poprzednim wątku:każda kradzież to zło, nie ważne, kto kradnie i jakiej jest rasy

jak np. Niemcy mówią,ze Polacy to złodzieje to się wielce oburzacie, ale obrażać każdego Roma to Wam wolno?

a gdzie ja napisalam, ze kazdy jest zlodziejem?
nie wysnuwaj sobie takich wnioskow, temat jest o romach wiec poza jego ramy nie wychodze, a niestety wlasnie rasizmem bronia sie owi "uczciwi ludzie"
i to, ze jeden na stu nie kradnie to wyjatek potwierdzajacy regule, za duzo sie w zyciu naogladalam zeby myslec o nich inaczej
i zeby nie bylo, do zadnej innej rasy nic nie mam

pierwsze moje zdanie odnosiło się do Twojej wypowiedzi, reszta zdań do tematu poruszonego przez autorkę (po to oddzieliłam je enterem), więc to Ty czytaj ze zrozumieniem i nie wysnuwaj pochopnych wniosków,

tak czy owak jesteś rasistką - nie ma tu nic do rzeczy fakt,że u Ciebie nienawiść dotyczy jednej rasy
i żal mi,ze płacę podatki na kogoś takiego, jak można jakiegokolwiek człowieka, jakiejkolwiek rasy nazwać podgatunkiem człowieka?

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:59:29

Cytat
kreskapineska
doczekamy się odpowiedzi w jaki sposób Cię okradły???????????
też mnie to ciekawi. autorka wątku chyba wstydzi sie przyznać

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:01:18

Cytat
Kaska113
Cytat
kreskapineska
doczekamy się odpowiedzi w jaki sposób Cię okradły???????????
też mnie to ciekawi. autorka wątku chyba wstydzi sie przyznać

moze po prostu zeszla z szafy ?

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:01:19

Nienawidzę tego narodu... jak mijam żebrzące kobiety to krew mnie zalewa, a jak mają jeszcze ze sobą dzieci (często wysyłają je z kubeczkami między ludzi, żeby zbierały) to po prostu ledwo się powstrzymuję. Faceci wcale nie lepsi- omijam szerokim łukiem, zawsze słyszę potok komplementów, żeby się tylko zatrzymać i coś wrzucić... grrr

Jedna moja znajoma kiedyś podeszła do takiej kobiety i kazała jej pokazać ręce. Ta zdziwiona pokazała z obu stron. Znajoma pokazała jej swoje i mówi:
"Widzisz. Masz takie same jak moje. Też możesz pracować"

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:03:15

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
mag23
Cytat
matylda_jasmin
Cytat
kulkaaa
a co niby policja moze zrobić
tak jak wyzej dziewczyna napisała ze nie moga nic zrobic
ne dziwie sie
kazdy cygan prawie tak samo wyglada

to tak jak dla każdego Roma czy czarnoskórego Biały wygląda tak samo,
Cytat
mag23
jak slysze o cyganach to rodzi sie we mnie Breivik
wypowiadalam sie na ich temat w poprzednim watku
szkoda, ze ten podgatunek czlowieka jest bezkarny
niech Polska dalej walczy w rasizmem, a beda sie mnozyc i okradac na potege
nie na te nieroby place podatki

żal mi,że ja płacę podatki na ludzi z takim myśleniem, jak Twoje
nie każdy Rom, czarnoskóry czy Azjata jest złodziejem
użyję argumentu, którego używałam w poprzednim wątku:każda kradzież to zło, nie ważne, kto kradnie i jakiej jest rasy

jak np. Niemcy mówią,ze Polacy to złodzieje to się wielce oburzacie, ale obrażać każdego Roma to Wam wolno?

a gdzie ja napisalam, ze kazdy jest zlodziejem?
nie wysnuwaj sobie takich wnioskow, temat jest o romach wiec poza jego ramy nie wychodze, a niestety wlasnie rasizmem bronia sie owi "uczciwi ludzie"
i to, ze jeden na stu nie kradnie to wyjatek potwierdzajacy regule, za duzo sie w zyciu naogladalam zeby myslec o nich inaczej
i zeby nie bylo, do zadnej innej rasy nic nie mam

pierwsze moje zdanie odnosiło się do Twojej wypowiedzi, reszta zdań do tematu poruszonego przez autorkę (po to oddzieliłam je enterem), więc to Ty czytaj ze zrozumieniem i nie wysnuwaj pochopnych wniosków,

tak czy owak jesteś rasistką - nie ma tu nic do rzeczy fakt,że u Ciebie nienawiść dotyczy jednej rasy
i żal mi,ze płacę podatki na kogoś takiego, jak można jakiegokolwiek człowieka, jakiejkolwiek rasy nazwać podgatunkiem człowieka?

oczywiscie, ze jestem rasistka, jakbym nie byla, to nie pisalabym tego co wyzej
mozna nazwac gorzej, ale cenzura jest na forum
skoro kazdy juz poznal moje stanowisko nt. romow, to zycze milego popoludnia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję kumpelki-Poznań i okolice :)