Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

13 minut temu

Biznes

16 minut temu

tabernakula sklep

36 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:34:34

oni są jak plaga u mnie w okolicach gdzie jaki targ był, zawsze grasowali albo żebrali

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:34:56

Cytat
tailorshop
dajcie spokój. od ostatniego tygodnia przesiaduje u mnie jedna pod szkołą. siedzi na kocyku z dzieckiem na rękach i się kiwa. jak sobie już posiedzi te 8 godzin, to wyciąga swoją wypasioną komórkę i dzwoni pochwalić się, ile zarobiła. na żarcie nie ma, ale telefon to kuźwa najnowszy.
jak to powiedział mój chłopak, Hitler powinien pozbyć się Rumunów, a nie Żydów ;p

dokladnie u mnie w miescie cyganka siedziala pod LIDLEM wózek przykryty kocem a ona sama w butach Nike :D mąż dał małemu pomarańcze to jeszcze nigdy takiego ucieszonego dziecka niewidzialam

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:36:12

Cytat
JustMy_Imagination
To jest parodia co oni wyprawiają! :| A w jaki sposób Cię okradły? Jak to było? 170zł to moim zdaniem bardzo dużo.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:36:12

wow,sporo kasy dla mnie też :/ niedaleko mojego bloku mieszkają cygani,facet ostatnio rozłożył się przy sklepie z używanymi ciuchami i zrobił sobie własny sh przed sklepem ,myślałam,że padne :D zdrowy facet zamiast iść na budowe czy gdzieś to łazi z tą harmonią i gra albo sprzedaje te łachy :/

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:37:20

Też mnie kiedyś okradły jak pracowałam w sklepie. Weszły we trzy i jeszcze z dzieckiem, te dziecko wszędzie wchodziło, za kase, na zaplecze a one nic jeszcze larma i zamieszania narobiły,kupowały potem oddawały, w między czasie trzeba było jeszcze klientów obsłużyć, nie wiem jak ale z kasy mi zniknęło ponad 100zł więcej na szczęście nie było. Naprawde nie mam pojęcia jak to zrobiły a nie byłam sama w sklepie. Zanim sie zorientowałyśmy to się rozpłynęły.
Najgorsze w tym wszystkim to ze musiałyśmy ze swoich wyłożyć bo szefowa to by nas chyba powiesiła.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:37:59

Moją znajomą w sklepie też okradły cyganki - tu chcą coś kupić, tu płacą, potem się rozmyślają i tak zagadały, że nagle buch 100 zł :-/

Najbardziej właśnie szkoda mi tych cygańskich dzieci, które mogłby być takie, jak wszystkie inne dzieci, ale ich rodzice każą im żebrać na ulicy :-(

Swoją drogą podobno Romowie dostają mnóstwo kasy od państwa czy czegoś tam... Żałosne :-/

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:38:21

u mnie to po domach chodza i zebraja ;/ ja sie boje im drzwi otworzyc

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:38:24

W zeszłym roku u mojej Babci, która mieszka z ciotką, wujkiem i 2 kuzynami weszła cyganicha i Ciotka miała przeczucie dziwne, poczuła przeciąg na stopach, wygląda przez okno cygana idzie i... dorwała ją na chodniku i "poprosiła" o zwrot portfela a ta, że nie ma. Ciotka wyrwała jej torbę otwiera a tam jej portfel i jeszcze kilka innych ;) A przeczucie to chyba przez to, że tydzień wcześniej tak samo było tylko wtedy nie zajarzyła. Drzwi nie zamykali, mieszkanie duże 5 pokoi każdy u siebie a cyganicha buszowała od tej pory drzwi na kieta, kasa przy sobie i klucze. A Tobie jak ukradła>?

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:39:03

boże.. u mnie siedzą non stop pod kościołem ;/ nie powiem, ja za często nie chodzę do kościoła, ale często przechodzę drogą obok, bo to w środku miasta więc nie trudno nie zauważyć. Raz trafiłam, że babka (oczywiście ta cała rumunka) z dzieckiem się zbierała już wieczorem, podjechał po nią samochód, jedno z lepszych AUDI (:o?), ona wsiadła i odjechała. Znów pare dni później widziałam tą samą kobietę z tym samym dzieckiem w eleganckich i zapewne drogich ciuchach, bo wyglądały na takie, dziecko ubrane w dresy nike, zapewne nowe, bo widziałam takie w sklepie. Widziałam ich w galerii handlowej na zakupach, w jednym z najdroższych sklepów ;/

Rumuni są bogaci i cwani, taki mój wniosek :)

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:40:15

Cytat
kulkaaa
a co niby policja moze zrobić
tak jak wyzej dziewczyna napisała ze nie moga nic zrobic
ne dziwie sie
kazdy cygan prawie tak samo wyglada

to tak jak dla każdego Roma czy czarnoskórego Biały wygląda tak samo,
Cytat
mag23
jak slysze o cyganach to rodzi sie we mnie Breivik
wypowiadalam sie na ich temat w poprzednim watku
szkoda, ze ten podgatunek czlowieka jest bezkarny
niech Polska dalej walczy w rasizmem, a beda sie mnozyc i okradac na potege
nie na te nieroby place podatki

żal mi,że ja płacę podatki na ludzi z takim myśleniem, jak Twoje
nie każdy Rom, czarnoskóry czy Azjata jest złodziejem
użyję argumentu, którego używałam w poprzednim wątku:każda kradzież to zło, nie ważne, kto kradnie i jakiej jest rasy

jak np. Niemcy mówią,ze Polacy to złodzieje to się wielce oburzacie, ale obrażać każdego Roma to Wam wolno?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 12:42 przez matylda_jasmin.

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:42:16

a i jeszcze jedno jak wracalismy z zakupów w lesie stał młodu rumun z ojcem i niby im sie samochod popsół jak moj maz podsumował nie warto sie zatrzymywac bo pewnie w lesie czailo sie ich wiecej czyli wniosek taki ZATRZYMAJ SIE = ZABIORA CI SAMOCHÓD .. takim nie wierzyc jeszcze gardła podetną .. ;/

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:42:30

mi ściągnęły złoty pierścionek z turkusem (pamiątkowy po babci) i to dzieciaki rozdające "święte obrazki".... od tamtej pory w ogóle nic nie biorę, szybko się oddalam.

a ostatnio cyganka straszyła mnie na parkingu, że za bardzo się spieszę, po tym jak odmówiłam "rozmowy". nie przejęłam się tym, ale wiem jak inni mogli zareagować: wzbudza taka w tobie strach i potem sama się stresujesz, że coś się może przydarzyć.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:42:58

doczekamy się odpowiedzi w jaki sposób Cię okradły???????????

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:45:24

Cytat
smokestorygroup
boże.. u mnie siedzą non stop pod kościołem ;/ nie powiem, ja za często nie chodzę do kościoła, ale często przechodzę drogą obok, bo to w środku miasta więc nie trudno nie zauważyć. Raz trafiłam, że babka (oczywiście ta cała rumunka) z dzieckiem się zbierała już wieczorem, podjechał po nią samochód, jedno z lepszych AUDI (:o?), ona wsiadła i odjechała. Znów pare dni później widziałam tą samą kobietę z tym samym dzieckiem w eleganckich i zapewne drogich ciuchach, bo wyglądały na takie, dziecko ubrane w dresy nike, zapewne nowe, bo widziałam takie w sklepie. Widziałam ich w galerii handlowej na zakupach, w jednym z najdroższych sklepów ;/

Rumuni są bogaci i cwani, taki mój wniosek :)

a jacy maja byc? swietny sposob na zycie, nie miec dokumentow, jak sie skarbowka przyczepia, to sie jezyka w mordzie zapomina, krasc i jeszcze zapomoge i mieszkania od panstwa dostawac, a potem osiedla z palacami rosna jak grzyby po deszczu
zyc nie umierac, mogliby sie czasami umyc jeszcze

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 12:45:34

dziś u mojej mamy w sklepie wpadli, jak zwykle z ta samą gadka...poprosze jedna rzecz a daje 200zl, a wszytsko po to zeby tak zamieszac ze niby rozmienia niby nie ze czlowiek sie tak myli ze oszukuja cie na 100zl. na szczecie tym razem nie dalismy sie nabrac, ale mimo wszytsko ukradli ciastka sok i gazete i uciekli szybko do samochodu! JAK SOBIE ZNIMI PORADZIC???

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję kumpelki-Poznań i okolice :)