Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 15:17:11

Cytat
madejky
...u nas na wiosce tych rumunów kreci sie mnóstwo... czy to fair ze sa bez karni w Polsce??

Rumuni i romowie to nie to samo. Od razu mi się odechciało tego czytać.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 15:18:34

Ja mieszkam w małym miasteczku i ostatnio przyjechali busem cyganie z jakimiś kołdrami czy kocami i łazili od chałupy do chałupy.. Chodząc pod każdego dom 2 cyganów podeszło pod furtke mojej sąsiadki, którą jakiś czas temu własnie cyganie okradli.. Ja akurat obserwowałam przez okno czy wyjdzie ta sąsiadka albo jej mąż.. Okno miałam na uchył i słyszałam 2 typów jak krzyczą: "aloo aloo, aloo aloo..." patrze wychodzi sąsiadka z jakimś kijem i tylko słysze: WYPIER***AĆ GNOJE, BO WAS ZAJ**IE :D ja to miałam taką beke z niej, ale babka wyczulona już na cyganów :P

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 15:22:47

Ja ostatnio byłam na Starym Rynku w Poznaniu z koleżanką, siedziałyśmy przy stolikach to jeden cygan grał na akordeonie a drugi taki dzieciak chodził z kubeczkiem i zbierał pieniądze. My udawałyśmy że go nie widzimy :D ale często widuje tych cyganów.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 15:27:42

U mnie w mieście jest jedna ulica gdzie oni mieszkają. Ja tam nic do nich nie mam, ale się ich boję - szczególnie facetów. Mam znajomą cygankę i jest naprawdę fajną osobą. Niestety, ale nie ma ani szkoły skończonej ani nic, pytałam jej kiedyś dlaczego to mi powiedziała, że ciągle jeździli po krajach i nie miała takiej możliwości. Naprawdę ładna i mądra dziewczyna, ale nie jest kowalem własnego losu. Kontakt nasz się urwał, ale myślę, że jej zabronili zadawania się z Polką, przynajmniej nie kradnie i nie klęczy pod sklepem. Mam też dwie znajome, które się z Cyganami "zadają" - wiecie o co mi chodzi, ale nie będę tego opowiadać, bo to żałosne.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:17:35

Mnie nie okradły ale ostatnio miałam kilka sytuacji z nimi. Tragedia jakaś! "Chodź kochaniutka, powróżę Ci!"
Nie dałam jej ręki, ani nic. Wykrzykiwała za mną swoje wróżby, ja szłam powoli. I mówi do mnie, że za te wróżby należy się 2 zł. Nie miałam zamiaru jej nic dać, chociaż miałam trochę pieniędzy na bilet miesięczny. Powiedziałam, że nie mam, a ona do mnie "JA wiem, że Ty masz!". Aż mi się gorąco zrobiłam, zwiałam, aż się kurzyło. Przejeżdżając tamtędy ciągle ją widuję, w tej jej "miejscówce" w parku. Chodzi i namawia, a nóż się uda wyciągnąć coś kasy.

Druga sytuacja: Stałam z koleżanką w kinie, przy kasie. Przed nami kilka osób. Wyciągamy portfele, bo przecież zaraz będziemy płacić. Nagle, nie wiadomo skąd, doleciały do nas 2 cyganki. "Daj 20 gr, daj 20 gr" i podstawia mi pod nos kartkę, na co to one zbierają. Naglę czuję pod kartką coś się rusza, a że miałam ręce na tym otwartym portfelu to czułam jak mi paluchami grzebie w nim. Wyrwałam jej ten portfel i aż się zagotowałam! Fakt, kasy nie wiadomo ile tam nie było, ale mimo wszystko. Żeby kraść i w oczy się patrzeć bezczelnie. Tego jeszcze nie było, tak się zdenerwowałam, ale dosłownie na sekundę się odwróciłam i ich już nie ma.

Zawsze byłam tolerancyjna i otwarta, nie ważne czy to Arab, Murzyn czy Rom. Nigdy nic do nikogo nie miałam, uważałam, że to tylko stereotypowe myślenie. Jednak, już nigdy nie zaufam Romom. Człowiek się lituje, a tu takie kwiatki wychodzą...

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:20:29

masakra ale pech, współczuje

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:20:43

mojego znajomego oszukali na internecie na 700zl i policja tez nie wie co robic. Wiec moze to jakies pocieszenie..

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:35:09

Cytat
martynek1990
mojego znajomego oszukali na internecie na 700zl i policja tez nie wie co robic. Wiec moze to jakies pocieszenie..

O tym to ja już ie wspomnę, aż strach coś kupić przez internet. Kto ma Ci pomóc, jak nie policja? Już sama nie wiem gdzie się zgłaszać w takich sytuacjach.
Co prawda nie miałam nigdy aż tak drastycznej sytuacji, jak oszustwo na 700 zł.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:41:17

Mnie też okradli chociaż nie Cyganie i to, o Ironio, 6grudnia w Mikołajki...facet też udawał że zbiera na operacje a patrząc prosto w oczy wziął moją złotą obrączkę i pierscionek zaręczynowy, nosiłam ją tylko pół roku, te obrączke i tak ją szanowałam że do każdej pracy sciągałam...czego teraz żałuje bo gdyby była na palcu to tak by się nie stało...straty: 1200złotych..w każdym razie trzeba bardzo uważać i każdemu patrzeć na ręce...taki czasy mamy niestety...:-/ to jest w ogóle ciekawe bo to był już mój drugi pierścionek zareczynowy, pierwszy zostawiłam raz w toalecie i ktoś sobie przywłaszczył.teraz to złoto to taki symbol dla mnie po małżeństwie które też przepadło, choć jeszcze nie oficjalnie to w sercu tak...:-(to chyba nie był przypadek:(pozdrawiam

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:41:50

przykra sprawa ,do mojej babci tak do domu na wieś weszli i babcia mówi ,że tak ją omotali ,jak w jakimś filmie z kocami latali proponując niby sprzedaż a na prawdę kradną ..to był pierwszy iostatni raz kiedy do domu ich wpuściła

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:45:19

mnie kiedyś romskie dziecko chciało okraść. Miałam wtedy mp4 i to dziecko do mnie podeszło ja odruchowo chwyciłam za torebke zeby nie miał do niej dostepu a on mi tą mp4 zerwał i z nią uciekał, byłam wtedy w szpilkach ale złość na tego chłopca była tak wielka że go dogoniłam i złapałam i oddał mi tą mp4 :/

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 16:47:40

Cytat
slodzonamysza
na litość boską ROMÓW a nie Rumunów. ROMÓW. Rumuni mają z nimi mało wspólnego. Romowie są pochodzienia indyjskiego - kasta wygnanych, a Rumuni to słowianie.

A co do nich - jestem zdania, ze powinno im sie odbierać dzieci jeśli rodzice sie pałętają i nie mają stałej pracy. Nieraz widziałam Romkę ze śpiącym dzieckiem na ręku. Czemu te dzieci zawsze śpią? bo są odurzone. A jak trochę dorosną, to uczy się je kraść i żebrać...

o rany biedne dzieciaczki...:(

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 17:01:48

Cytat
shumii
mnie kiedyś romskie dziecko chciało okraść. Miałam wtedy mp4 i to dziecko do mnie podeszło ja odruchowo chwyciłam za torebke zeby nie miał do niej dostepu a on mi tą mp4 zerwał i z nią uciekał, byłam wtedy w szpilkach ale złość na tego chłopca była tak wielka że go dogoniłam i złapałam i oddał mi tą mp4 :/

Jakbym dorwała takiego małego złodzieja to bym mu zrobiła jesień średniowiecza :/

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 17:08:42

właśnie dziewczyny Romowie a nie Rumuni ;)

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

30 kwi 2013 - 17:08:46

Cyganów omijam szerokim łukiem, często wystają u mnie pod lidlem dzieciaki, ale przechodzę obok nich obojętnie, bo są tak bezczelni, że staną w drzwiach nie dadzą przejść i nachalnie proszą o pieniądze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze spojrzenie na "ZLO"