Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

najtańsza apteka

3 minuty temu

rozwód

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 19:50:44

Gdy ja będe miałą córę to napewno będzie to Laura(najpiękniejsze na świecie!), a gdyby poszczęściło mi się i Bóg dałby mi dwie małe piękności to druga miała by na imię Arleta:)
MOJE ULUBIONE:)

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 19:53:16

o, zapomnialam o Gabrieli ;p Gabi, Gabrysia ;) hoot! ;p

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 19:55:54

moja pierwsza córka nazywa się Nikola ( dość oklepane na ten czas imie)

teraz córkę nazwę prawdopodobnie Emilia :)

podoba mi się jeszcze Gabrysia , Lilianna , Tatiana i Amelia :)

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 19:57:18

Cytat
Asztarte
Pamiętajmy, że dzieci nie nazywa się dla siebie, a dla nich- to one z tym imieniem chodzą.- To tak w razie gdyby pojawiły się Jessiki Nowak, albo inne zagramaniczne dziwadła.

Nareszcie mogę się zgodzić z Szafiarką na forum w 100%.
Popieram w zupełności i dołączam do tych, które uważają że to co POLSKIE jest najpiękniejsze!:)

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 19:57:59

Cytat
BadMedicine
Omg, te julki, amelki, oliwki (wtf? nie chciałabym być nazywana oliwą) wiktorie... te imiona są ładne, ale naprawdę, wiele się tego namnoży.

Mi osobiście podoba się moje imię strasznie i nigdy bym go nie chciała zamienić - Marcela. Nie Marcelina (kojarzy mi się ze złotowłosą wiejska chłopką, nie wiem czemu D: ) ale Marcela po prostu.
A imię jakie planuje wybrać dla córki do Izabela, w drugiej kolejności Lidia. To piękne i takie... dostojne imiona. Mojemu chłopakowi podoba się Anastazja, Mi w sumie też, ale mam wrażenie że należy jakoś do tych 'szałowo modnych' imion teraz.

A co do imion typu Kasia, Hania, Ania... nie wiem jak dla was, dla mnie imię jest ważne i dając je kiedyś dziecku chciałabym, aby czuło się z nim jakoś wyjątkowo, nie pospolicie, ale też nie żenująco, dlatego takie zwykłe imiona odbierają dla mnie trochę tożsamości. Fajnie być jedną 'Derpiną' i nie mieć swoich imienniczek w otoczeniu :).

Mam na imię Kasia i nie czuję się pokrzywdzona przez los tak jak i moje córki Oliwia i Julita
Moja Oliwka ma prawie 10lat i jakoś nikt do tej pory nie nazwał ją oliwą...

Moim skromnym zdaniem nieważne jakie wybierze się imię, ważne jest to jak się dziecko wychowa....

Gdybym miała trzecią córkę dała by m jej na imię Zuzanna, tak zresztą miałą miec na imię moja druga córa ale jak zobaczyłam moje prawie 60centymetrowe i ponad 4kilogramowe szczęście to stwierdziłam że to imię zupełnie do niej nie pasuje :)

Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 20:00 przez dinho.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 19:58:25

Kornelia ;]

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:00:53

Lena

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:01:22

Cytat
etyennette
Gdy ja będe miałą córę to napewno będzie to Laura(najpiękniejsze na świecie!), a gdyby poszczęściło mi się i Bóg dałby mi dwie małe piękności to druga miała by na imię Arleta:)
MOJE ULUBIONE:)



tu się zgadzam - moja najstarsza córcia to wymarzona Laura :)
dwie pozostałe to Kinga oraz Maja.
Gdyby przyszło mi jeszcze coś wybierać (oby nie:D) to byłaby Magdalenka :)

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:02:13

Ja bym chciała mieć Helenkę ale mój facet upiera się nad Nataszą (pewnie mu Urbańska chodzi po głowie :p) Któraś w Was napisała coś o imieniu Wanda, nigdy mi sie jakoś szczeególnie nie podboało (szczególnie że moje obie babcie mają tak na imię :) jednak teraz uważam że "Wanda" ma coś w sobie

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:02:16

Cytat
paulusia_anusia
Liliana :)

moja ciotka nazwala tak swojego yorka XD z tych wszystkich imion to najladniejsze to amelka ale teraz pełno dzieci ma tak na imię :)

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:03:26

Dla mnie śliczne są: Antosia (Tosia), Gabrysia (Gabi), Zosia, Rozalka i - prawdziwie staropolskie ale nigdy nie męczące- Ania :)

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:04:31

Oliwka, lub Gabrysia. Ewentualnie Adelka :)
A jeśli chodzi o imiona zagraniczne, to jesem zakochana w imieniu Andrea :D

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:04:42

Liliana jest cudne :) Hania też ładnie

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:04:56

Cytat
gosiamz
Róża
a synowi dałabym na imię
Julian albo Bruno

mam bratanka o imieniu Julian i pasuje mu te imię niesamowicie i jest świetne:) za to Bruno okropne...takie twarde, ciężkie...i jak to zdrobnić? Brunonek, Brunek, Bronuś? okropieństwo ale jak kto woli.

Z damskich ładne jest Anastazja i Marika:) choć Marika też nie wiem jak odmienić. Z chłopięcych Arkadiusz, Remigiusz i Tymoteusz. Poza tym jak będę spodziewać się potomstwa to wtedy zacznę intensywnie myśleć z moim przyszłym mężem nad imieniem :) na tą chwilę mało mam ulubionych.

co do założycielki wątku, to najładniejsze jest Amelia:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 20:08 przez aneczkafn.

zweryfikowana
Posty: 736
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie imie ?

16 kwi 2012 - 20:06:02

Laura :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komisarz Alex - nowy serial