Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

44 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

20 kwi 2012 - 16:26:53

Ja jestem z okolic Tarnowa:) Baska 21;)

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 08:31:49

Cześć kobitki jak tam sobotni poranek?:)
Ja właśnie wstałam, piję kawkę i biorę się za sprzątanie. A za oknem pięęękna pogoda!!:D:D

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 08:35:14

hey a moze ktoras z was ma ochote sie poznac;) z milym facetem;) mam na imie Arek

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 08:43:20

Nie ten portal kolego!

zweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 2/5

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 08:43:29

Cytat
kasia_susu
Cześć kobitki jak tam sobotni poranek?:)
Ja właśnie wstałam, piję kawkę i biorę się za sprzątanie. A za oknem pięęękna pogoda!!:D:D



no, pogoda marzenie !

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 08:51:27

Aśka, 21. Najlepsze sh kolo mcdonalda i almy;)
co do walk w SH to też różne rzeczy widzialam. Ale kiedyś też dobrej rozmowie się przysłuchałam jak jakas małolata z mamuśką przyszła i zastanawiały się obie nad jakąś bluzką, bo nie były przekonane, a inna dziewczyna zapytała czy w razie czego mogłyby jej ją odstąpić, a matka na to że "tak za nic? co Pani sobie myśli, przecież jak się coś chce to trzeba coś fajnego tez przynieść na wymianę!" Szok. Nawet jeśli nie kupisz bluzki, to jesteś jej posiadaczem na terenie SH, a inni muszą Ci coś oferować na wymianę:D

No i jeszcze kiedyś słyszałam, że na Romanowicza do SH kupują wlaśnie tam tylko windują ceny. Ale to raczej czesty przypadek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 08:59 przez Hrywna.

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 09:04:53

No co Ty mówisz?? Miała baba tupet... Ja bym sie nie obraziła jakbym mogła wejść na zaplecze w tym SH koło maca i na spokojnie sobie ciuszki pooglądać i kupić hehe;p

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 09:14:57

Pogoda świetna,ale mnie głowa boli :( Wzięłam tabletkę i trzeba będzie brać się do życia,posprzątać,po południu za to wychodzę ze znajomymi,więc mam nadzieję,że do tej pory mi przejdzie :D

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 09:28:08

ja jestem z Limanowej.... :((

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 3/5

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 09:39:26

dzien doberek kobitki,moj poranek jest przepiekny,sloneczko zaswiecilo pierwszy raz od tygodnia,ptaszki,spiewaja,koniki biegaja,wiec widoczki przepiekne,a dzisiejszy dzien zapomiada sie bardzo zabiegany,caly dzien zakupow...

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 11:55:27

Drogie koleżanki ja widziałam jak policja przyjechała tam do sh koło almy nie dlatego ze sie biły! Tylko dwie dziewczyny tam kradły:O;/!! Obie miały dwie duże torebki wypchane po brzegi;O i tak poprostu chcialy sobie wyjsc haha;/ ale zawsze we wtorek stoi przy drzwiach jakis pan ktory obserwuje i je zatrzymal... a one zaczely sie szarpac wyrywac i w tym czasie inni zaczeli krasc widzialam na wlasne oczy;O ale policja przyjechala i je zabrali... nie mam słow na to co sie tam dzieje..

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 12:06:17

Ee, nie moje strony. Tarnów kojarzę tylko z żużlem.

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 12:49:44

Słyszałyście może o tej akcji zdrowotnej, która przeprowadzana jest w galerii Tarnovia? Byłyście, lub wybieracie się? :)

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 15:47:58

mi raz koło almy jakaś kobieta ukradła gorset z koszyka :| odwróciłam się tylko na chwilę i już go nie było -__-
najlepsze akcje są faktycznie przy butach- baby stoją w zwartym szeregu przy boksach i nie ma nawet jak się przepchnąć, żeby zerknąć, co tam jest. a jak się nieraz pytałam, czy mogę tylko zajrzeć, to wszystkie patrzyły na mnie, jakby mnie chciały zamordować ;/ najgorsze jest to, że faceci tam zachowują się tak samo- raz po zapytaniu, czy mogę tylko spojrzeć gościu mnie wręcz odepchnął o_o

zweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 2/5

Poszukuję przyjaciółki-TARNÓW

21 kwi 2012 - 22:22:44

no cóż.. niektórzy ludzie są poniżej krytyki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chamstwo ,brak kultury na szafie...