Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 20:38:32

Annisa a jestes pewna że mozesz to tak łączyc? Zwykle i w tabletkach

zweryfikowana
Posty: 1.000
Ostrzeżenia: 3/5

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 20:40:30

Cytat
vixen89
Dziewczyny może troszeczkę odejdę od tematu, ale również o drożdżach. Otóż czytam tutaj, że przed spożyciem 'zabijacie' je wrzątkiem, więc domyślam się, że tak trzeba. Moja mama czasem je drożdże na cerę, jednak nie sparza ich wrzątkiem, w niczym nie rozpuszcza tylko odgryza sobie kawałek z kostki. Czy może to jej zaszkodzić?

Sama chciałabym spróbować takiej kuracji (w wersji pitnej:P), ale trochę boję się smaku, nawet po dodaniu mleka czy miodu ;/

a dużo ich je?

nie są straszne, jak pijesz z herbata to ich nie czujesz

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 20:41:52

Naczytałam się dużo o drożdżach i ich zbawiennym wpływie, chciałam rozpocząć picie tego świństwa, jednak podzieliłam się moimi zamiarami z mamą i... usłyszałam od niej, żebym lepiej dała sobie z tym spokój, bo nie dość, że urosną mi włosy, to także... sama urosnę.
Wydaje mi się to niemożliwe, ale co o tym sądzicie? Jestem w wieku, w którym możliwe jest, że jeszcze rosnę, ale naprawdę bym tego nie chciała, ponieważ i tak jestem już dosyć wysoka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-08 20:44 przez want_ted.

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 20:44:50

w życiu bardziej idiotycznej bzdury nie słyszałam...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-08 20:45 przez welcometoSt_Tropez.

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 20:45:44

A ja uwielbiam smak drożdży w mleku :D

Ja bym nie łączyła bo zawsze uważałam, że z niczym nie należy przesadzać. Lepiej poczekać trochę na efekty i tyle :)

zweryfikowana
Posty: 1.000
Ostrzeżenia: 3/5

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 20:46:18

Cytat
want_ted
Naczytałam się dużo o drożdżach i ich zbawiennym wpływie, chciałam rozpocząć picie tego świństwa, jednak podzieliłam się moimi zamiarami z mamą i... usłyszałam od niej, żebym lepiej dała sobie z tym spokój, bo nie dość, że urosną mi włosy, to także... sama urosnę.
Wydaje mi się to niemożliwe, ale co o tym sądzicie? Jestem w wieku, w którym możliwe jest, że jeszcze rosnę, ale naprawdę bym tego nie chciała, ponieważ i tak jestem już dosyć wysoka.

o czymś takim nie słyszałam, ja pije już 3miesiące i nie urosłam xD

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 21:16:00

Cytat
want_ted
Naczytałam się dużo o drożdżach i ich zbawiennym wpływie, chciałam rozpocząć picie tego świństwa, jednak podzieliłam się moimi zamiarami z mamą i... usłyszałam od niej, żebym lepiej dała sobie z tym spokój, bo nie dość, że urosną mi włosy, to także... sama urosnę.
Wydaje mi się to niemożliwe, ale co o tym sądzicie? Jestem w wieku, w którym możliwe jest, że jeszcze rosnę, ale naprawdę bym tego nie chciała, ponieważ i tak jestem już dosyć wysoka.

;O

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 22:20:33

No tak... mama mnie wyśmiała jak zapytałam czy mówiła na serio :D Ale wolałam zapytać :D

Picie drozdzy na włosy

08 kwi 2012 - 22:25:25

a moja babcia św p mowiła mi zawsze zebym płukała raz na jakis czas włosy w wodzie z octem albo w piwie ,,kiedys kobiety tylko takie rzeczy stosowały bo nie było nic innego i miały warkocze grube jqak piesc :)

Picie drozdzy na włosy

09 kwi 2012 - 11:47:10

z octem to akurat prawda, ze dobrze dziala na wlosy :) a z piwem to nie wiem ; )

Picie drozdzy na włosy

09 kwi 2012 - 16:07:04

Cytat
Blackdevils
Cytat
vixen89
Dziewczyny może troszeczkę odejdę od tematu, ale również o drożdżach. Otóż czytam tutaj, że przed spożyciem 'zabijacie' je wrzątkiem, więc domyślam się, że tak trzeba. Moja mama czasem je drożdże na cerę, jednak nie sparza ich wrzątkiem, w niczym nie rozpuszcza tylko odgryza sobie kawałek z kostki. Czy może to jej zaszkodzić?

Sama chciałabym spróbować takiej kuracji (w wersji pitnej:P), ale trochę boję się smaku, nawet po dodaniu mleka czy miodu ;/

a dużo ich je?

nie są straszne, jak pijesz z herbata to ich nie czujesz

Tzn aktualnie nie je, ale był taki okres, że przez chyba min. 2 tyg jadła codziennie, nie dużo, kawałek z całej kostki, ok. 1/4. Nie zauważyła żadnych efektów ubocznych, nie bolał ją brzuch ani nic, jednak trochę się przestraszyłam czytając komentarze dziewczyn, dlatego pytam...

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Picie drozdzy na włosy

10 kwi 2012 - 18:40:21

ja już mam pierwszą szklankę za sobą! :D

Picie drozdzy na włosy

10 kwi 2012 - 21:12:52

Cytat
vixen89
Dziewczyny może troszeczkę odejdę od tematu, ale również o drożdżach. Otóż czytam tutaj, że przed spożyciem 'zabijacie' je wrzątkiem, więc domyślam się, że tak trzeba. Moja mama czasem je drożdże na cerę, jednak nie sparza ich wrzątkiem, w niczym nie rozpuszcza tylko odgryza sobie kawałek z kostki. Czy może to jej zaszkodzić?

Tak moze jej to zaszkodzic. Nie sparzone wrzatkiem drożdże zaczynają fermentować w naszym przewodzie pokarmowym i dopóki nie zostaną strawione, mogą wiec spowodować przykre dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Dodatkowo żywe komórki drożdży pobierają z naszego organizmu witaminy z grupy B, szczególnie B1 i biotynę. Razem to mozedoprowadzic do oslabienia

Picie drozdzy na włosy

13 kwi 2012 - 14:39:30

Cytat
likethis
Annisa a jestes pewna że mozesz to tak łączyc? Zwykle i w tabletkach
nie jestem pewna, ale jak na razie nic mi nie jest :P

Picie drozdzy na włosy

14 kwi 2012 - 13:00:03

Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny jaką część tych drożdży pijecie? I czy pijecie je codziennie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jazzówki graceland H/N