Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

31 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:04:54

(nie wiem gdzie moge umiescic wątek, wiec prosze o przeniesienie jesli zle umiescilam)

Hej zostalam oszukana, naszczescie nie na szafie ale na popularnej innej stronie, nie wiem chyba nie moge podac nazwy, wiec mam nadzieje ze sie domyslicie .

Pierwszy raz zdazylo mi sie cos takiego. Uzytkownik ( moge podac login? ) mial mi oddac moje 35 zł. Czekalam prawie miesiac, pisalam 2 razy cisza. Dzis wchodze na konto a tam : KONTO ZAWIESZONE i kilka juz negatywow z lutego i marca ale i troche pozytywow -.-

Nie wiem jak wygladaja takie sprawy i czy są wygrywane? jakie mam szanse na odzyskanie pieniedzy ?

35 to moze nie majatek, ale musze na nie pracowac prawie pol dnia -.-

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:08:54

hmmm na moje to nie odzyskasz pieniedzy. bardzo mi przykro ale trafilas na oszusta i jak widac wielokrotnego

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:11:36

napisz do pozostałych oszukanych użytkowników, razem zgłoście sprawę na policję. Nie odpuszczaj oszustowi bo się poczuje bezkarny.. Niestety większość myśli jak Motylica22, a oszuści się mnożą..

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:12:50

Współczuję :(

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:13:54

na all jest teraz bardzo duzo oszustów, uwazajcie dziewczyny na aukcje takie jak piszą ze oferta wazna tylko 24H. moja ciotka sie tak nabrała, kupiła tyton za 70zl i co sie okazało tyton przyszedł, ale same liscie zamiast pociętych wiórków. ja sie nie znam na tym ale mowila ze albo to moze pociąć albo oddac.no i oczywiscie telefon tego kogos nie odpowiada, i konto usunięte. i oni tak robią ze zakładają konta, wysprzedają jakies dziadostwo i tyle odzewu..

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:14:32

Cytat
jez_jerzy
napisz do pozostałych oszukanych użytkowników, razem zgłoście sprawę na policję. Nie odpuszczaj oszustowi bo się poczuje bezkarny.. Niestety większość myśli jak Motylica22, a oszuści się mnożą..

bo motylica zna troche ,,życia,, , na tak male przewinienia pieniezne hmmm , jak gosc czuje sie bezkarny to nawet niewiele pomoga upomnienia z policji.

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:15:50

Cytat
jez_jerzy
napisz do pozostałych oszukanych użytkowników, razem zgłoście sprawę na policję. Nie odpuszczaj oszustowi bo się poczuje bezkarny.. Niestety większość myśli jak Motylica22, a oszuści się mnożą..

Popieram. Teź zostałam oszukana i poszłam z tym na policję podobnie jak kilku innych użytkowników oszukanych przez tę samą osobę. Złapano oszusta, a sprawa jest w toku :) Nie należy odpuszczać :)

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:15:57

A zakładałaś już spór na Allegro? Bo domyślam się, że o ten portal chodzi ;P Mnie w 90% pomagał w odzyskaniu tego co moje.

zweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 2/5

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:18:24

Hej, mialam podobna sprawe tylko z laptopem czli troche kasy kosztowal... Czekalam czekalam pisalam dzwonilam ale sie doczekalam w koncu:)

Apropo takich spraw to ja mialam tak ze wysylka do mnie poszla ale nie doszla.. mialam dowod wplaty (jesli masz to super) i skontaktowalam sie nie z tym ktory wysylal tylko juz z tej strony z tymi ludzmi ( z nim juz nie bylo sensu) i oni mi oddali kase. Jesli masz dowod ze zaplacilas to spokojnie:)Powodzenia:)

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:18:27

tez mnie jakaś szm**a oszukała na allegro

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:18:51

ja miałam tak samo!! na moje-ciuchy. pl tyle ze chodziło o wymianę! lasce wysłalam 3 rzeczy spodnie i dwie bluzki a ta mi nic i przestała sie odzywać , po kilku dniach zobaczyłam ze administracja usunęła jej konto , nick sylwutkowa z Torunia, mam jej pełne dane jakby ktoś chciał , na szafie też ma swoje konto więc uważajcie i u niej nie kupujcie !!!!bo to zwykła złodziejka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-22 22:19 przez laropademango.

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:20:35

zbyt mała szkoda społeczna :)
policja to zaniecha.. daj spokój.. takie wielka rozpacz o 35 zł...

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:23:42

Cytat
oleiwiua
zbyt mała szkoda społeczna :)
policja to zaniecha.. daj spokój.. takie wielka rozpacz o 35 zł...

jeśli chodzi o oszustwo internetowe to kwota nie ma znaczenia.

I właśnie przez takie obeznane w temacie osoby jak ty oszuści czują się bezkarni. Nie znacie się a wprowadzacie w błąd innych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-22 22:26 przez ewelinka1804.

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:24:05

Cytat
oleiwiua
zbyt mała szkoda społeczna :)
policja to zaniecha.. daj spokój.. takie wielka rozpacz o 35 zł...



Tak, tak kolejna mądra... Ja byłam na policji w sprawie za 50zł i też każdy mi wmawiał, że to za mało, że mnie wyśmieją itd. A co się okazało? Policja bardzo życzliwa i raz dwa odzyskałam kasę.


Dla ciebie 35zł to może grosze, które możesz wywalić ot tak - dla innych to sporo kasy.


Poza tym oszustów należy karać, a nie im pobłażać, a przez takie dziewczyny z takim podejściem jak ty nie dziwię się, że oszustów przybywa bo się czują bezkarni :/

okradli mnie :(

22 mar 2012 - 22:26:30

sporu się chyba nie da założyć skoro konto jest zawieszone.. Ale tu akurat mogę się mylić :) Wiadomo, że 35zł to stosunkowo mała kwota, ale jeśli użytkownik oszukał więcej osób to mniemam iż uzbierało się sporo takich małych kwot, które łącznie mogą dać pokaźną sumkę, która policja się zainteresuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak szybko zarobic 50 zl na spodnie