Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 08:14:46

słyszalam , że za zebranie punktow na stacji orlen można zatankować paliwo za 10 czy 15 zl . wiecie coś o tym /

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 08:20:57

Ale to tylko na ta złota karte chyba? bo z tej zwykłej możesz ew na kawe i jedzenie wymieniać

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 08:23:35

na każdej większej stacji tak jest tylko że musisz najpierw założyć sobie kartę na danej stacji
póżniej tam tankować i za tyle ile zatankujesz dostajesz ileś tam punktów nie pamiętam ile
jeśli nazbierasz tyle punktów ile trzeba możesz wymienić je na paliwo będż na nagrodę (wybierasz z katalogu)

My z mężem mamy za paliwo z lotosu mikrofalówkę a ze statoila frytkownice

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 08:25:04

Na każdej stacji orlen może tanować z tą kartą. Nie tylko na tej co założyła karte x x

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 08:32:53

no tak na każdej stacji z której firmy posiada kartę

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 08:34:26

Według mnie na Orlenie mają jedne z droższych paliw więc się nie dziwię że chcą przyciągnąć klientów. A w efekcie wyjdzie na to samo, co wtedy jakbyś kupowała tańsze paliwo na innej stacji i potem sama sobie frytkownice kupiła, bo oni tymi prezentami tak jakby zwracają różnicę w cenie, więc dla mnie szału nie ma na te punkty :)

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 09:08:33

bo to się nie opłaca na chłopski rozum!
Gdyby mój teściu u którego mój mąż pracuję i tankują paliwo do aut ciężarowych bo nimi jeżdżą punktów w ogóle bym nie zbierała bo nie jest to opłacalne
naprawdę trzeba zalać do baku dużżżżooo litrów żeby mieć sensowną nagrodę w zamian

paliwo za punkty- Orlen

22 mar 2012 - 09:11:31

nie orientuje sie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wielki mały problem ze współlokatorami