Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:05:41

ja chciałabym:
dorobić się na wakacje ładnego brzuszka ale to będzie ciężka praca bo za 8 tygodni rodzę;p
do tego mieć zdrowsze włosy, przyzwyczaiłam je do codziennego mycia przez co mam suche końcówki
nie mieć włosków na rękach, może nie widać ich mocno gdyż jestem blondynką ale jak widzę jak niektóre laski mają zupełnie gładkie ręce to aż grrr pozazdrościć

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:06:51

Cytat
blebleble1
Cytat
Medussaa
Bardzo bym chciała aby w końcu jakiś specyfik pomógł mi na paznokcie aby mieć twarde i nierozdwajające się :>
I większy tyłek :D

może chcesz trochę ode mnie? :P
mój z kolei jest zbyt "odstający"....
Tak w lewy i prawy pośladek poproszę :D
Oj tam gadasz, "odstające" są seksi ; )

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:07:24

Cytat
szanowna_gyal
wolałabym nie mieć odstawjącyc uszu, bo łatwiej byłoby kombinować z włosami :)



dokładnie tak jak ja tyle, że ja mam lepiej(?) bo tylko jedno mi odstaje :D

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:09:15

Cytat
Medussaa
Cytat
blebleble1
Cytat
Medussaa
Bardzo bym chciała aby w końcu jakiś specyfik pomógł mi na paznokcie aby mieć twarde i nierozdwajające się :>
I większy tyłek :D

może chcesz trochę ode mnie? :P
mój z kolei jest zbyt "odstający"....
Tak w lewy i prawy pośladek poproszę :D
Oj tam gadasz, "odstające" są seksi ; )

nie mój, on jest po prostu wielki

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:09:17

-chciałabym mieć bardziej gęste i dłuższe włosy,
-chciałabym mieć szczuplejsze uda,brzuch i ramiona,
-chciałabym zmienić trochę zawartość swojej szafy i powiększyć kolekcję butów. ;)

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:09:32

chce miec grubsze nogi i nadgarstki;p mniejszy nos, nieodstające uszy. jesli sie czepiac czego sie da, to chcialabym wyprostowac jednego zęba:D nie miec wystających łopatek. ale nic mi nie utrudnia jak te nogi:P
a noi oczywiscie zeby wreszcie mi wlosy urosly tak jak chce!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 13:09 przez tullia.

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:09:35

nos, moze kształt piersi i blizne na brodzie, takie malutkie włoski przy pępku, usunąc je depilacja laserową :> that's all ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 13:11 przez jesays.

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:10:14

chciałabym się pozbyć tej okropnej skoljozy, mieć normalną postawę jak reszta kobiet, resztę moich niedoskonałości da się poprawić bezinwazyjnie

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:13:50

Cytat
Tala8989
chciałabym się pozbyć tej okropnej skoljozy, mieć normalną postawę jak reszta kobiet, resztę moich niedoskonałości da się poprawić bezinwazyjnie

Ja też mam skoliozę,ale już ponad 10 lat i się przyzwyczaiłam,masaże i gimnastyka korekcyjna trochę pomagają ;)

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:16:04

Ja to bym chciała mieć w koncy piekne i łądne paznokcie + skórki + opuszki... Dłonie to moja zmora.. Nie potrfaie mieć ładnych paznokci :(

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:23:22

Obsession - Chęnie przygarnę tą dyszkę której chcesz się pozbyć ! :)

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:30:08

Cytat
Yummi
nic :D jestem boska
Hehe, to samo miałam pisać. Każda jest piękna na swój sposób, i dla swojego ukochanego, więc po co się pompować botoksami, czy specjalnie kroić. Ostatnio usłyszałam taki hasełko które mi się bardzo spodobało " Nie ważny cellulit i kurze łapki, bo i tak zaje....bis... z nas Babki". :)

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:38:00

no ja zdecydowanie chciałabym mieć szczuplejsze nogi... niestety mam podobny problem jak Ty, mianowicie nieproporcjonalny dół do góry. W pasie byłam zawsze szczupła, mam talię iiii..... grube udziska i dużą pupę. To jest tak strasznie frustrujące gdy idzie się ulicą i widzi się te wszystkie dziewczyny z pięknymi, smukłymi nogami kiedy samemu ma się dwie kłody...

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:51:45

Cytat
tullia
chce miec grubsze nogi i nadgarstki;p mniejszy nos, nieodstające uszy. jesli sie czepiac czego sie da, to chcialabym wyprostowac jednego zęba:D nie miec wystających łopatek. ale nic mi nie utrudnia jak te nogi:P
a noi oczywiscie zeby wreszcie mi wlosy urosly tak jak chce!:)

dokładnie to chciałam napisać o sobie :D tylko zamiast odstających uszu dałabym słabe,krótkie paznokcie i brzydkie skórki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 13:56 przez Miecia93.

co chciałabyś w sobie zmienić?

10 mar 2012 - 13:54:59

w sumie to niczego nie chciałabym w sobie zmieniać, akceptuje siebie taką jaka jestem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hm...Raptus?