Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to prawda . do wróżek się nie chodzi bo po co zmieniać swoją przyszłość ? poza tym to igranie z demonami i innymi pierdami . Nawet jak nie jesteś wzorową katoliczką to lepiej się tego wystrzegać - wiem co mówię.

prawdy od nich się nie dowiesz, a jak uwierzysz... to inna sprawa

Cytat
83Marti
A ja nie wierzę w wróżki. Byłam dawno temu kilka razy i nic mi się nie sprawdziło. Co mówiły- miałam wyjechać w najbliższym czasie za granicę do pracy- nie zrobiłam tego, miałam w wieku 24 lat mieć dwoje dzieci- mam 28 i jedno. Mój facet miał być blondynem o niebieskich oczach- jest brunetem o brązowych, mój ojciec miał umrzeć- wciąż żyje.

Wiesz ale mojej koleżance też się sprawdziło od tej, i też nie chciałabym tego co mi powiedziała:(
chociaż jej też się wiele sprawdziło, ale niedawno też jej powiedziała coś z czego nie jest za bardzo zadowolona i też nie chce żeby się sprawdziło.
Nie wiem czy wszystko się sprawdza czy może być tak ze niektóre to co wróżka powie mogą się nigdy nie wydarzyć?.

Cytat
Kasiulka1991
Cytat
83Marti
A ja nie wierzę w wróżki. Byłam dawno temu kilka razy i nic mi się nie sprawdziło. Co mówiły- miałam wyjechać w najbliższym czasie za granicę do pracy- nie zrobiłam tego, miałam w wieku 24 lat mieć dwoje dzieci- mam 28 i jedno. Mój facet miał być blondynem o niebieskich oczach- jest brunetem o brązowych, mój ojciec miał umrzeć- wciąż żyje.

Wiesz ale mojej koleżance też się sprawdziło od tej, i też nie chciałabym tego co mi powiedziała:(
chociaż jej też się wiele sprawdziło, ale niedawno też jej powiedziała coś z czego nie jest za bardzo zadowolona i też nie chce żeby się sprawdziło.
Nie wiem czy wszystko się sprawdza czy może być tak ze niektóre to co wróżka powie mogą się nigdy nie wydarzyć?.

Nie wierz we wróżki w to co one mówią. Zgadują i tyle- a to, że się komuś sprawdziło to tylko przypadek. One są przede wszystkim dobrymi psychologami oraz potrafią wyczytać z Twojego zachowania, z Twoich nawet pojedynczych słów- jakiej odpowiedzi oczekujesz. Dawno temu byłam z koleżankami u kilku i nic ale to nic nam się nie sprawdziło. Były podawane daty (za rok, dwa, trzy) i zupełnie nic się nie sprawdziło. Wyciągają od Ciebie dyskretnie informacje a potem gadają głupoty. Ja jestem pielęgniarką, powiedziałam to bo pytała więc usłyszałam, że wyjadę za granicę (wtedy był taki czas, że dużo pielęgniarek wyjechało) wszystkie powiedziały mi, że do 24 roku urodzę drugie dziecko (syna) a ja nawet w ciąży nie byłam i takie tam. Ja w to nie wierzę. Moja koleżanka też miała samotnie wychowywać dziecko a dziecka nie ma, druga miała nigdy nie mieć dzieci i adoptować a ma córeczkę. Same bzdury i tyle.

ja osobiście nie wierzę w takie rzeczy ;/ naciąganie i nic więcej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 10:59 przez lolinka5.

nigdy nie potrzebowałam rad wróżki wiec nie wiem czy sie sprawdza to co mowi

To są bzdury,wróżki mówią o rzeczach które mogą się każdemu zdarzyć typu chrzciny,ślub,konflikt z sąsiadem itd. Być może istnieją prawdziwi wróżbici (w co wątpię) ale to pewnie jakieś 2% z tych wszystkich którzy siebie tak nazywają :)

Jeżeli byłaś u dobrej wróżki, to ja bym była pewna. Nie chodzi się do jak najtańszej, bo i jakość taka będzie. Wróżka mi znana zaprasza do siebie z dyktafonem, tak by później nie zarzucić jej mówienia nieprawdy. Nie można też mówić nic o sobie i tym bardziej przytakiwać na mówione przez nią słowa.

Dziewczyny, bądźcie bardzo ostrożne. Wróżki to nie tylko manipulantki i naciągaczki, ale często osoby zniewolone. Jeśli któreś z Was są chrześcijankami, to pamiętajcie, że zarówno wiara w przepowiedniem wróżek, horoskopy jak i talizmany sprzeciwia się pierwszemu przykazaniu Dekalogu. Pozostałe ostrzegam, że zły działa nawet gdy w niego nie wierzycie, dlatego lepiej zamiast szukać przepowiedni przyszłości, lepiej ją samemu tworzyć tak jak się chce.

Cytat
katrix
Jeżeli byłaś u dobrej wróżki, to ja bym była pewna. Nie chodzi się do jak najtańszej, bo i jakość taka będzie. Wróżka mi znana zaprasza do siebie z dyktafonem, tak by później nie zarzucić jej mówienia nieprawdy. Nie można też mówić nic o sobie i tym bardziej przytakiwać na mówione przez nią słowa.

Nie wiem czy jest dobra, bo byłam u niej raz i teraz powiem szczerze żałuje bo nie chciałam tego wiedzieć mam nadzieję że się to nie spełni, za to mojej koleżance podobno dużo się sprawdziło, tak mi mówiła ale nie wiem czy na serio czy tylko mi ściemniała, ta wróżka bierze ok 70 zł od znajomych a czy wierze więcej tego nie wiem.
Cytat
83Marti
Cytat
Kasiulka1991
Cytat
83Marti
A ja nie wierzę w wróżki. Byłam dawno temu kilka razy i nic mi się nie sprawdziło. Co mówiły- miałam wyjechać w najbliższym czasie za granicę do pracy- nie zrobiłam tego, miałam w wieku 24 lat mieć dwoje dzieci- mam 28 i jedno. Mój facet miał być blondynem o niebieskich oczach- jest brunetem o brązowych, mój ojciec miał umrzeć- wciąż żyje.

Wiesz ale mojej koleżance też się sprawdziło od tej, i też nie chciałabym tego co mi powiedziała:(
chociaż jej też się wiele sprawdziło, ale niedawno też jej powiedziała coś z czego nie jest za bardzo zadowolona i też nie chce żeby się sprawdziło.
Nie wiem czy wszystko się sprawdza czy może być tak ze niektóre to co wróżka powie mogą się nigdy nie wydarzyć?.

Nie wierz we wróżki w to co one mówią. Zgadują i tyle- a to, że się komuś sprawdziło to tylko przypadek. One są przede wszystkim dobrymi psychologami oraz potrafią wyczytać z Twojego zachowania, z Twoich nawet pojedynczych słów- jakiej odpowiedzi oczekujesz. Dawno temu byłam z koleżankami u kilku i nic ale to nic nam się nie sprawdziło. Były podawane daty (za rok, dwa, trzy) i zupełnie nic się nie sprawdziło. Wyciągają od Ciebie dyskretnie informacje a potem gadają głupoty. Ja jestem pielęgniarką, powiedziałam to bo pytała więc usłyszałam, że wyjadę za granicę (wtedy był taki czas, że dużo pielęgniarek wyjechało) wszystkie powiedziały mi, że do 24 roku urodzę drugie dziecko (syna) a ja nawet w ciąży nie byłam i takie tam. Ja w to nie wierzę. Moja koleżanka też miała samotnie wychowywać dziecko a dziecka nie ma, druga miała nigdy nie mieć dzieci i adoptować a ma córeczkę. Same bzdury i tyle.

Obyś miała rację, mogłam nie wiedzieć a teraz mam za swoje, ale jednak mam nadzieję że to się nie spełni.
Cytat
Ambdy
Dziewczyny, bądźcie bardzo ostrożne. Wróżki to nie tylko manipulantki i naciągaczki, ale często osoby zniewolone. Jeśli któreś z Was są chrześcijankami, to pamiętajcie, że zarówno wiara w przepowiedniem wróżek, horoskopy jak i talizmany sprzeciwia się pierwszemu przykazaniu Dekalogu. Pozostałe ostrzegam, że zły działa nawet gdy w niego nie wierzycie, dlatego lepiej zamiast szukać przepowiedni przyszłości, lepiej ją samemu tworzyć tak jak się chce.

Też o tym słyszałam, ale to była moje głupia ciekawość, teraz tego żałuję oby się nie spełniło, bo przez to jest mi smutno.
Cytat
Ambdy
Dziewczyny, bądźcie bardzo ostrożne. Wróżki to nie tylko manipulantki i naciągaczki, ale często osoby zniewolone. Jeśli któreś z Was są chrześcijankami, to pamiętajcie, że zarówno wiara w przepowiedniem wróżek, horoskopy jak i talizmany sprzeciwia się pierwszemu przykazaniu Dekalogu. Pozostałe ostrzegam, że zły działa nawet gdy w niego nie wierzycie, dlatego lepiej zamiast szukać przepowiedni przyszłości, lepiej ją samemu tworzyć tak jak się chce.

Też o tym słyszałam, ale to była moje głupia ciekawość, teraz tego żałuję oby się nie spełniło, bo przez to jest mi smutno.
Jak możecie to odpowiadajcie na moje pytanie :)
Odpowiadajcie dalej śmiało :)
Hej wypowie się ktoś jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 22:52 przez Kasiulka1991.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

no ja już pisałam i widzę,że nie tylko ja że jak na razie to tylko u tej Zinaidy mi się sprawdza,opinie też ma dobre,więc chyba to odpowiednia osoba aby polecić ,jak dla mnie to niesamowita osoba i mega wrażenie,jestem za..wróżka Zinaida jest dobra,
no ja już pisałam i widzę,że nie tylko ja że jak na razie to tylko u tej Zinaidy mi się sprawdza,opinie też ma dobre,więc chyba to odpowiednia osoba aby polecić ,jak dla mnie to niesamowita osoba i mega wrażenie,jestem za..wróżka Zinaida jest dobra,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 19:45 przez iwonai.

kilka moich koleżanek było kiedyś i przynajmniej 75% im sie sprawdziło, ja kiedys chcialam iść ale boje sie ze przepowie mi czarna przyszlosc i bede sie tym zadreczac caly czas dlatego odpuszczam sobie takie pierdoly:p

Mojej siostrze się wszystko,wszyściutko sprawdza.. i nie są to rzeczy typu 'poznasz bruneta' itp. a raczej, twoj ojciec odejdzie od matki,ale wroci w styczniu, bedziesz miec problemy,ale kupisz dom.. nie martw sie..
Dzwoni do niej regularnie i od kilku lat,ani razu się nie pomyliła;/

Kolega mojej mamy byl kiedys u wróżki. Ponoć ledwo wszedł i jeszcze nie zdążyl się odezwać, nie powiedzial nawet jak ma na imię, a ona do niego od razu wypaliła zeby uważał na swojego najmlodszego synka bo moze miec duze problemy ze zdrowiem, a młody faktycznie jest chorowity. Nie pamiętam co mu tam jeszcze mówiła ale z tego co wiem to duzo mu sie sprawdzilo i duzo mu prawdy powiedziala.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

to jest mobbing?