Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

26 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 19:57:01

Cytat
rorakk



O Jezuuu , przerazilas mnie tą historia :( a jak dziadek z babcią zyli tez sie klocili ?
Wiesz co kłocili się,mimo,że babcia zawsze mówiła,że byli idealnym małżeństwem:P ale miała swoje takie 'widzi-misię'.Była strasznie religijna gdyby mogła to chyba najchętniej zostałaby księdzem,więc tym bardziej wszystkich dziwiło,dlaczego'Bóg nie chce jej do nieba'.Ale dla mnie i dla moich dwóch braci była jak druga matka,to ona nas wychowywała,była z nami,ciepła i kochana..

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:00:12

Cytat
madziak8909
Słuchaj ja Ci wierzę bo miałam podobną sytuację,z resztą po śmierci bliskiej osoby często takie rzeczy się zdarzają.U mnie też to było po śmierci dziadków,a po śmierci babci szczególnie.Nawet pisałam już o tym w jakimś wątku.Babcia zmarła 3 lata temu i po jej śmierci śniła mi się noc w noc,przez 1.5 miesiąca,w snach opowiadała mi przeróżne rzeczy,że jest jej tam źle,że kłóci się z dziadkiem (dziadek zmarł 11 lat temu),że chce abym była z nią,żebym modliła się za nią bo Bóg nie chce jej wziąć do nieba,opowiedziała mi swoją śmierć ze szczegółami.Zaczęło mnie to dobijać a moją rodzinę przerażać i wysłali mnie do jakiegoś księdza.Ksiądz spisał imię i nazwisko babci i powiedział,że odprawi za nią mszę(za darmo)i nastąpił spokój.Owszem śni mi się babcia do tej pory,ale to jest 1,2 razy w miesiącu a nie każdej nocy...
Bardzo dobrze że wysłali Cię do lekarza.. tacy zmarli, którzy nawołują do spotkania zwykle albo wołają o pomoc- mszę , albo mają coś do załatwienia na tym świecie. Jest możliwe, że śniąc Ci się mogła nawet doprowadzić do Twojego samobójstwa. Może nie była zła, ale tak zachowują się dusze, które dostają sie do czyśca.
Kiedy śni Ci się zmarły i coś mówi to najlepiej się nic nie pytać , tylko przytakiwać, wtedy powie wszystko, co tak na prawdę chce Ci przekazać. Nie raz zmarły ma jakieś zaskórniaki i sam powie gdzie je miał ukryte.
Jedna z Was napisała o mamie, której kazała odejść.. dobra dusza, która idzie się pożegnać już nie wraca jeśli ją wyślesz.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:00:33

Ja też wierze tym bardziej że sama doświadczyłam różnych rzeczy po śmierci taty .
01. 04 zmarł mój tata , 04.04 obchodził by urodziny , tego dnia ze środka stołu spadł telefon tak jak by ktoś go poprostu zrzucił .
w dniu mojego ślubu moja siostra cioteczna widziała go pod domem weselnym . Dokładnie opisała w czym był ubrany ( w tych samych ciuchach zmarł ) .
Moja córeczka prawie codziennie przez długą chwile patrzy sie i śmieje do . . . komputera . ( przy komputerze zmarł) lub w drzwi wejściowe do pokoju .
ostatnio zasypiając czułam jak by ktoś mnie dotknął .
myśle że to wystarczy .

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:01:04

A wierzycie w pieklo i niebo ?? bo ja tak. Mąz mojej znajomej nie wierzyl w Boga, zmarl bardzo mlodziutko bo byl zledwie po trzydziestce i teraz jej sie sni zeby sie zanieg modlila bo jest w takiej ciemnje piwonicy, sam i niemoze z niej wyjsc, pokutuje za wszystko, w co wierze bo nie byl religijny jak juz wspomnialam , nawet dziecka swojego niechcial ochrzcic, dopiero ochrzcila znajoma to ich dziecko jak on zmarl , byl niedobry dla zony, bil ją, pomiatał ją , i w ogole :/

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:04:17

za to u mnie zmarła babcia, całkiem niedawno, bo na początku stycznia... Codziennie z nią "rozmawiam", a raczej gadam do jej zdjęcia, bo bardzo tęsknie. I kilka dni temu w nocy zdarzyło się coś dziwnego... W ogóle całą noc spałam niespokojnie, a nagle jakoś po 4 było jak spojrzałam później na zegarek, usłyszałam jakby ktoś stanął koło mojego łóżka i "huknął" mi prosto do ucha. Poderwałam się jak oparzona, myślałam że jest rano i brat szykując się do szkoły zrobił mi głupi żart, ale wszyscy spali... Do dziś nie mam pojęcia co to było...

niezweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 1/5

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:04:42

Cytat
rorakk
Cytat
likethis
ja tez stracilam kogos bliskiego.Bardzo bliskiego. I to jes tdziwne co teraz napisze ale czesto odczuwam takie wrazenie, jakby ktos mnie caly czas obserwował, a najczesciej gdy juz leze w lozku gotowado zasnięcia. A raz jak szlam spac to czulam jak by mnie ktos poglaskal po glowie i te wlosy mi sie tak przesuwały delikatnie! Myslalam ze dostane zawalu serca... Do tej pory sie zastanawiam czy to schizbyl czy co to bylo.


znam ten lęk

tez to czuje ! czasami, nie wiem czy mi sie wydaje, czy mam jakies schizy;/ czesto tez wydeje mi sie ze ktos do mnie szepta... boje sie wtedy i nie umiem zasnac..

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:05:24

Jak najbardziej Ci wierzę, ale dobrze że teraz jesteś spokojna. Zmarli odchodzą podobno do lepszego świata i są tam szczęśliwi.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:08:40

Cytat
Dupencja

Bardzo dobrze że wysłali Cię do lekarza.. tacy zmarli, którzy nawołują do spotkania zwykle albo wołają o pomoc- mszę , albo mają coś do załatwienia na tym świecie. Jest możliwe, że śniąc Ci się mogła nawet doprowadzić do Twojego samobójstwa. Może nie była zła, ale tak zachowują się dusze, które dostają sie do czyśca.
Kiedy śni Ci się zmarły i coś mówi to najlepiej się nic nie pytać , tylko przytakiwać, wtedy powie wszystko, co tak na prawdę chce Ci przekazać. Nie raz zmarły ma jakieś zaskórniaki i sam powie gdzie je miał ukryte.
Jedna z Was napisała o mamie, której kazała odejść.. dobra dusza, która idzie się pożegnać już nie wraca jeśli ją wyślesz.
Po pierwsze nikt mnie nie wysłał do lekarza tylko do księdza :) po drugie u mnie w parafii jest coś takiego,że w dniu pogrzebu zbierają od uczestników pogrzebu kasiorę a później za nią odprawia ksiądz mszę za zmarłą i babcia miała takich mszy 5,po trzecie modliłam się za nią i modlić się będę,po 4 bardzo mnie kochała i wątpie aby chciała doprowadzić do tego,że popełnię samobójstwo i to z jej powodu!Jedynym wytłumaczeniem wszystkich i tego księdza również było to,że najwidoczniej strasznie za mną tęskni,kocha mnie i może faktycznie jest jej ciężko bo nie ma nas.Zawsze mi ufała i tak też było podczas snu,z moją mamą miała nienajlepszy kontakt (to była jej mama)i od tamtego czasu przyniła jej się może ze dwa razy.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:13:03

Cytat
Madzia12345621
Ja też wierze tym bardziej że sama doświadczyłam różnych rzeczy po śmierci taty .
01. 04 zmarł mój tata , 04.04 obchodził by urodziny , tego dnia ze środka stołu spadł telefon tak jak by ktoś go poprostu zrzucił .
w dniu mojego ślubu moja siostra cioteczna widziała go pod domem weselnym . Dokładnie opisała w czym był ubrany ( w tych samych ciuchach zmarł ) .
Moja córeczka prawie codziennie przez długą chwile patrzy sie i śmieje do . . . komputera . ( przy komputerze zmarł) lub w drzwi wejściowe do pokoju .
ostatnio zasypiając czułam jak by ktoś mnie dotknął .
myśle że to wystarczy .

dzieci dopóki nie przystąpią do komunii będą widzieć duchy , wiem bo mojej ciotki syn codziennie widział ojca i rozmawiał z nim

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:15:31

Cytat
madziak8909
Cytat
Dupencja

Bardzo dobrze że wysłali Cię do lekarza.. tacy zmarli, którzy nawołują do spotkania zwykle albo wołają o pomoc- mszę , albo mają coś do załatwienia na tym świecie. Jest możliwe, że śniąc Ci się mogła nawet doprowadzić do Twojego samobójstwa. Może nie była zła, ale tak zachowują się dusze, które dostają sie do czyśca.
Kiedy śni Ci się zmarły i coś mówi to najlepiej się nic nie pytać , tylko przytakiwać, wtedy powie wszystko, co tak na prawdę chce Ci przekazać. Nie raz zmarły ma jakieś zaskórniaki i sam powie gdzie je miał ukryte.
Jedna z Was napisała o mamie, której kazała odejść.. dobra dusza, która idzie się pożegnać już nie wraca jeśli ją wyślesz.
Po pierwsze nikt mnie nie wysłał do lekarza tylko do księdza :) po drugie u mnie w parafii jest coś takiego,że w dniu pogrzebu zbierają od uczestników pogrzebu kasiorę a później za nią odprawia ksiądz mszę za zmarłą i babcia miała takich mszy 5,po trzecie modliłam się za nią i modlić się będę,po 4 bardzo mnie kochała i wątpie aby chciała doprowadzić do tego,że popełnię samobójstwo i to z jej powodu!Jedynym wytłumaczeniem wszystkich i tego księdza również było to,że najwidoczniej strasznie za mną tęskni,kocha mnie i może faktycznie jest jej ciężko bo nie ma nas.Zawsze mi ufała i tak też było podczas snu,z moją mamą miała nienajlepszy kontakt (to była jej mama)i od tamtego czasu przyniła jej się może ze dwa razy.
Myślałam że zapomniała się zarejestrować do lekarza i tak napisałam zamiast do księdza ..Nie mówię że tego chciała , tylko napisałam to jako ciekawostkę. Bardzo fajnie, że masz takie dobre zdanie o babci ;) Na pewno była dobrą osobą ;)

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:15:38

moja przyjaciolka ktora zmarla na raka dzien po smierci "przyszla " do mnie we snie sie pozegnac i podziekowac . i to byla najpiekniejsza chwila jaka mialam w zyciu . nigdy do tad nie czulam takiego spokoju , milosci i ciepla to bylo cos niesamowitego. dziadek jeden i drugi jak umarl to tez byl u mnie we snie. wiec wierze w takie rzeczy mi sie ich nie boje . dusza nic zlego nie moze nam zrobic to zywi sa okrutni, a aniolow czuwajacych nad nami nigdy za wiele :)

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:16:02

Cytat
rorakk
Cytat
simonka138
Wiem ,że te znaki są przerażające i straszne, ale dlaczego by Cię miała w jakiś niemiły sposób nawiedzać? Przecież to Twoja babcia:) Kochana za bardzo się tym martwisz , dała Ci znak ,że jest przy Tobie i tyle żadnej krzywdy nie chciała Ci przysporzyć. Głowa do góry!:)

strasznie mi jej brakuje :(
jak myslicie , jest sens popatrzec na nią ten ostatni , naprawde ostatni raz jak lezy w trumnie? moj dziadek chce tego i nikt mu tego z glowy nie wybije, ale ja ..mam mieszane uczucia, z jednej strony chce , ale z drugiej sie boje tego widoku... mama mowi ze lepiej zebym ja zapamietala taka jaką ją widzialam ostatni raz żywą .

kochana miałam 11 lat jak mi odeszła babcia teraz mam 21 i powiem Ci szczerze , że była dla mnie ważniejsza osoba niż matka ... Miałam taki sam dylemat jak Ty . Widziałam ją w trumnie ale nie dotknęlam jej nie pocałowalam na pożegnanie . teraz tego bardzo żąłuje .. Zapamietasz ją i tak i tak żywą !! bedziesz pamietała same dobre chwile . !! przemysl to dobrze . trzymaj się kochana:*:*

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:19:38

Cytat
likethis
ja tez stracilam kogos bliskiego.Bardzo bliskiego. I to jes tdziwne co teraz napisze ale czesto odczuwam takie wrazenie, jakby ktos mnie caly czas obserwował, a najczesciej gdy juz leze w lozku gotowado zasnięcia. A raz jak szlam spac to czulam jak by mnie ktos poglaskal po glowie i te wlosy mi sie tak przesuwały delikatnie! Myslalam ze dostane zawalu serca... Do tej pory sie zastanawiam czy to schizbyl czy co to bylo.



Ja miałam tak samo jak Ty. Straciłam najbliższą osobę na świecie, widywałam Go później wielokrotnie w snach. W ciągu dnia czułam jego obecność, wielokrotnie jakby ktoś mnie głaskał po głowie, dotykała włosów... Często rozglądałam się, żeby sprawdzić, co to takiego muska mnie po policzku, ale niczego nie było. Myślałam, że wariuję... ale teraz już wszystko się uspokoiło, nawet już nie miewam snów z Nim. A najgorzej było pierwszego dnia po, gdy przyśniła mi się kobieta w długiej czarnej sukni idąca przez pokój, w którym spałam... do teraz mam ciarki, jak sobie przypomnę :(
Jak najbardziej wierzę w takie historie, chociaż kidyż byłam sceptycznie nastawiona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 20:32 przez dagoos86.

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:24:49

ja ci wierze bardzo.ale nie bedę sie dzielić tutaj.

niezweryfikowana
Posty: 624
Ostrzeżenia: 1/5

zmarły ktory daje znak WAŻNE

28 lut 2012 - 20:25:27

Po śmierci babci czułam również taki jakby wiatr na twarzy, powiew zimna przez jakies 5 minut, zdarzało sie to zazwyczaj wieczorem. Rok po jej smierci po wigiili poszlismy do domu gdzie mieszkała z moja kuzynka i jej rodzina. Moj tata siedział na miejscu, gdzie zwyczaj miala siadac babcia, co jakis czas noz drgał uderzajac o talerz. Lubiła rowniez mandarynki. Po obraniu paru ulozyłam je na talerzyku co by wszyscy mogli sie czestowac, w pewnym momencie jedna czastka mandarynki zaczeła drgać po czym spadła na stół.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pogrzeb..iść czy nie iść?