Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:24:57

dziewczyny nie wiem co dalej robic ...

wiec tak :
mam kuzyna (29 lat ) on ma dziewczyne (22) maja 2 dzieci chlopczyk 1,5 roku dziewczynka 2 miesiace...
nie maja slubu ( są raczej wierzący) ona chcialaby a on nie do konca , jesli juz to tylko cywilny.
od pewnego czasu dziewczyna zauwazyla , ze cos przed nia ukrywa , kręci...
okazalo sie , ze pisze ze swoimi bylymi dziewczynami... chce sie umowic spotkac , zanim wyjada za granicę ...
wszystko byloby ok .. ale on pisze z nimi/ do nich (chyba z 3) cos w stylu ''piekna kiedy sie spotkamy ''
''ciagle mysle o tobie '' (dziewczyna zauwazyla to po tym jak nnie wylogowal sie na pewnym portalu )
zalozylam lewe konto i napisalam do niego ( jego dziewczyna wie o tym) mozna powiedziec , ze hmm jestesmy w zmowie .. moje zdziwienie bylo ogromne ,kiedy zaczol normalnie pisac ze mna z tego lewego konta .. podal swoj nr. jak zapytalam czy jest wolny odpisal cos w stylu jak dla ciebie to tak ...
i nie wiem co mam dalej robic...?
powiedziec wszytsko jego dziewczynie ?... szkoda mi jej strasznie , ze trafila na takiego ...debila..

naprawde nie wiem co mam robic...pomozcie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 693

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:27:39

porozmawiaj może z Nim lepiej

zweryfikowana
Posty: 751
Ostrzeżenia: 1/5

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:28:20

Powiedz jej,im później tym bardziej będzie bolało...ten facet to świnia,niech jego dziewczyna nie da sobą tak pomiatać...bezczelny typ
Chociaż racja,może najpierw porozmawiaj z nim i zobacz jego reakcje,jak się do tego ustosunkowuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 00:29 przez katrina244.

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:28:43

no ja bym powiedziała, ale żeby nie było tak, że się pogodzą a potem ty będziesz najgorsza

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:30:27

Skoro weszła z Tobą w zmowę, to pewnie brała pod uwagę, że coś może wypłynąć.
Lepiej niech się dowie i sama zadycyduje co z delikwentem zrbić.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:31:56

Porozmawiaj z nią. Powinna wiedzieć.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:33:37

skoro wie o tej akcji, miała czas sie przygotowć na złe wiadomości, to właściwie jaką masz alternatywę? Będziesz ją okłamywać, żeby jego chronić?

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:35:04

Ja bym po prostu jej pokazała tą rozmowę, skoro jesteście "w zmowie". Reszta już od niej zależy. Na tym powinna się Twoja rola skończyć.

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:39:01

ech.. okropna sytuacja. dziewczyna niczemu nie zawiniła.
Faceci to świnie..

trudna sprawa

23 lut 2012 - 00:39:09

Cytat
betulek
skoro wie o tej akcji, miała czas sie przygotowć na złe wiadomości, to właściwie jaką masz alternatywę? Będziesz ją okłamywać, żeby jego chronić?

no właśnie przecież robiłaś to dla przyjaciółki i teraz nagle chcesz chronić jej faceta chyba że masz coś na sumieniu z nim

trudna sprawa

23 lut 2012 - 10:23:28

co do rozmowy .. z nim nie da sie rozmawiac!
naprawde... ktos zaczyna rozmowe a on wychodzi , albo jak jego dziewczyna ostatnio zerknela na kompa jak on siedzial to on od razu : '' sprawdzasz mnie , co ? ''

on lubi sie napic ... mial juz taki hmm stan depresyjny ...w sumie to kilka razy .. jak jego kolega zmarl na jego oczach , miala taka sytuacje , ze ledwo uszedl z zyciem jeszcze kilka takich , ale nie bede opisywac.
Boje się , ze znow bd pil ...

trudna sprawa

23 lut 2012 - 10:26:52

Po pierwsze to trzeba było się w to nie pchać, na co Ci to? A po drugie już jej powiedz skoro ona wie o tej prowokacji, ale może najpierw porozmawiaj z nim.

trudna sprawa

23 lut 2012 - 10:27:24

no nieźle się wplątałaś... kurcze szkoda, że w ogóle zaczęłaś, takie sytuacje są strasznie krepujące...

trudna sprawa

23 lut 2012 - 10:27:33

dokladnie porozmawiaj z nim ze cos wiesz, tylko sie nie wygadaj ze sie podszylaś bo moze byc awantura i moze byc tylko gorzej:)

trudna sprawa

23 lut 2012 - 10:29:44

Cytat
Ajkaa
porozmawiaj może z Nim lepiej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podpis w urzędzie pracy