Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:26:38

Hej mam takie pytanko bo jezdze codziennie godzine na rowerze i jakos mnie dziwnie po nim bolą nogi, nawet po silowni mnie tak nie bolaly kiedys :/

ja bym chciala zeby to byl bol miesni, ale ja mam wrazenie ze nie wiem bolą mnie kosci? nie wiem jak to nazwac, przypomnijcie sobie caly dzien łażenia gdzie kolwiek i ten bol ktory towarzyszyl pod koniec, to bol takiego zmeczenia.

kiedys moglam jezdzic 2 godziny i tego bolu nie mialam. co o tym sądzicie?

czy to moze byc wina rowerku? moze jest za lekki poziom? niesyety pokretlo mam rozwalone wiec chlopak kiedys rozebral rower i mi ustawil taki poziom, zeby nie byl za ciezko ( bo przy ciezkim mięsnie, przy lekkim spala sie tluszcz) wiem mam lekko, ale nie na maksa. nie wiem moze to wina tego ?


a drugie pytanie to o kasze . kupilam sobie kasze jęczmienną z warzywami ( chcce ją zjesc jutro na obiad) ale teraz spojrzalam ze jedna saszetka ma 350 kcal :/ czy to duzo? czy normalnie i mam sie nie przejmowac bo lepiej 300 kcal kaszy niz 300 kcal cheesa?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 20:28 przez rybaryba3.

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:29:37

ja od wczoraj robię ćwiczenia na uda. i też mnie bolą nogi :/ ale ja chyba jednak czuję mięśnie

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:32:59

pewnie mięsnie ci się wyrabiają, uzywasz tych, które dawno były nieruszane, wieć nie ma co chodzic do lekarza z tym, to normalne:)

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:33:08

ktos jeszczE?

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:33:15

Ja się wypowiem na temat kaszy. Po pierwsze, pomyśl czy zjesz cała torebke kaszy. Po drugie, kasza ma wiele składników odżywczych(te warzywa w niej niezbyt, bo przy suszeniu duuużo straciły) ale mimo wszystko zawiera sporo witamin i minerałów. Więc kasza lepsza od 'cheesa'.

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:34:47

Co do nóg to nie wiem,ale lepiej zjeść nawet 500kcl kaszy niż połowę mniej w fast foodzie.Kasza jest o wiele zdrowsza,twój organizm bardziej podziękuje ci nawet za wiecej kalorii pod warunkiem,że są to zdrowe kalorie,a kasza takie ma.Górą kasza niż taki nasiąknięty tłuszczem kotlet w białej bezwartościowej bułce.

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:37:29

tzn ja twgo chesa tak tylko wzielam dla przykladu :D

oczywiscie fast foody out :P

ale taka kasza to dobre na obiad?

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:39:39

kasza to zdrowe kalorie, więc porównując np kasze do pączka to jest zdecydowanie lepsza dla organizmu...

co do bólów mięśni czy tak kości...to może je za bardzo nadwyrężasz? może brakuje Ci jakiś składników odżywczych których brak w Twoich kościach..

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:43:29

też tak kiedyś miałam i w sumie zażywałam ibum to pomagał :p

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:45:16

Przy wysiłku bierz jakieś witaminy zwłaszcza zimą-może brakuje ci jakiegos skladnika w organizmie,wapnia,który odpowiada za stan naszych kości i stawów oraz wit D3.Pij również wodę z magnezem i z wit B6 - dobry na mięśnie

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 20:49:09

Bardzo dobra taka kasza na obiad,tylko ja bym dodała ugotowane warzywka,bo te suszone to prawie nic w sobie nie mają,a i lepszy będzie ten obiad jak dodasz jeszcze trochę witamin.

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 22:29:59

ja tez chce jesc taka kasze, dziewczyny a czy cos sie stanie jak ją poleje lekko ketchupem ? :P

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 22:31:55

bedac na diecie musisz jesc przyjanmniej 5 malych posilkow i do tego cwiczenia

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 23:53:00

Cytat
agata74
bedac na diecie musisz jesc przyjanmniej 5 malych posilkow i do tego cwiczenia

jem tzn jem co 3 lub 4 godziny , dzis to tak np wygladalo :

7:00 5 wasa lekko posmarowanych almette

10:30 platk owsiane z torebki fitella ( juz wiem ze są kcal ale juz zjadlam, bede jesc je bardzo sporadycznie..)

15:00 4 male kromki ciemnego chleba posmarowane almette

i tu teraz mialam duza przerwie bo przed po 19 chwile zjadlam w sumie wyszly pewnie z 2 pomidory i malą ilosca sera feta... wiem ze kcal jest ser feta ale duzo go nie bylo


co myslicie?

ale dzis juz zakupilam sie w zwykle platki owsiane i rodzynki, bede je wsypywac do jogurtu naturalnego i troche rodzynek dla smaku, no i ten ryz chce jesc.

a myslicie ze tewarzywa gotowe co są w sklepach są dobre? bo ja nie mam czasu na robienie ręcznych dan...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 23:55 przez rybaryba3.

nooogi mnie bolą ! ;/

09 lut 2012 - 23:59:01

słyszalam ,że platki owsiane sa kaloryczne ,ale tylko te blyskawiczne i napeczniale,a te normalne podobno nie,tylko trzeba je jesc na surowo,zeby w żoładku pęcznialy.
tzn.można je jeść z jogurtem,ale nie należy czekać ,aż napęcznieją...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-10 00:00 przez renkas76.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wasza lista must have na luty-marzez- kwiecien