Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

36 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:46:37

Pewnie większość Was już słyszała o tym co się stało w Sosnowcu, (zostało porwane 5mc dziecko) przyznam, że wstrząsnęła mną ta sprawa i nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czuje matka tego dziecka. To co również jest dla mnie ciężkie to fakt, że kobieta leżała przez jakiś czas na ulicy a obok stał pusty wózek jednak nikt z przechodniów się nią nie zainteresował, czy aż taka znieczulica panuje w naszym kraju? jak moze nie zaniepokoić widok leżącej kobiety i pustego wózka obok...?! co wy o tym wszystkim myślicie?

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:49:54

Straszne..
Ale zastanawia mnie to jak się to stało,przecież to był dzień,ulica,musieli tam przecież chodzić jacyś ludzie..
Ten facet tak po prostu wyrwał jej dziecko?

Ehhh..
W każdym razie to straszna tragedia,wolę sobie nawet nie wyobrażać co czuję się w takiej sytuacji:(

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:50:02

Znieczulica panuje w naszym kraju. Ostatnio czytałam o mężczyźnie, który leżał 10 minuut na przystanku, nikt się nim nie zainteresoswał, bo ludzie myśleli, że jest pijany. Zauważyli go dopiero jacyś ludzie przez kamere uliczną i zawiadomili pogotowie.

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:50:15

Dla mnie to jest jakieś dziwne właśnie,że leżała,nikt nic nie widział..
Właśnie to było koło 18 w sumie czyli było już ciemno na tym moście ale samochody na pewno jeździły i nikt nie zauważył,że jakiś koleś uderzył kobietę w głowę i porwał jej dziecko?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 12:51 przez Judzia19.

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:50:27

Ludzie boją sie pomóc innym, nawet na kusie samoobrony zawsze mówią, że jak coś sie dzieje i potrzebna jest pomoc, to trzeba wołąć konkretna osobę,np. " pani w niebieskim kapeluszu" bo inaczej ludzie sa obojetni na krzywde innych ...;|

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:51:44

niestety to prawda straszna znieczulica panuje

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:53:07

No niestety,u mnie w mieście na deptaku umarł mężczyzna,leżał na ławce cały siny,nikt się nie zainteresował,dopiero mój chłopak podszedł do niego;/

Porwana Magda

28 sty 2012 - 12:55:43

Dla mnie to był szok :( ja też jestem młodą matką i nie wyobrażałabym sobie życia bez mojego Skarba. ;(

ale po co ktoś porwał dziecko.. ? obawiam się,że na sprzedaż, bo gdyby okup.. to dawno by już do nich dzwonili... :(

Współczuję obu rodzicom..:(
jak można ukraść takie maleństwo:( przecież to nie przedmiot. to żywa istotka :(
zastanawiam się jakie ma warunki :(((

zweryfikowana
Posty: 172
Ostrzeżenia: 2/5

Porwana Magda

28 sty 2012 - 13:00:11

Boję się pomyśleć co dzieje się z tym dzieckiem :(
i z jego rodzicami, którzy są napewno w mega dołku :(

Porwana Magda

28 sty 2012 - 13:09:48

Strasznie wspolczuje rodzicom i dziadkom:(nawet boje sie wyobrazić co sie dzieje z mała Madzią:(...Wątpie,ze ktos ja widzial lezaca na ulicy i nie pomogl,moze akrat nikt tamtędy nie przechodzil,bo bylo juz dosyc ciemno:(komu jak komu,ale kobiecie z wózkiem,chyba kazdy by pomogł:/nie powinno sie wsypywać kazdego do jednego worka,duzo jest osob którzy pomagaja,nawet osobom w mocnym upojeniu alkoholowym:)swoja droga w szkolach powinno byc udzielanie Pierwszej Pomocy,bo niektorzy nawet nie wiedzą co robic jak zobacza ze osoba mdleje,albo lezy,a przeciez kazda sekunda sie liczy:(...3mam kciuki ze dziewczynka sie znajdzie!

Porwana Magda

28 sty 2012 - 13:13:38

Mi się wydaje, że albo dziecko już nie żyje (porwanie dla organów) albo sprzedano je jakieś bezpłodnej parze z daleka...
Candyss, w szkołach jest pierwsza pomoc. Ja osobiście miałam te zajęcia w gimnazjum na wf, a teraz w liceum mam osobne lekcje na to, PO.

Porwana Magda

28 sty 2012 - 13:16:17

dla mnie to wszytko jakieś podejrzane szczególnie ten tata wypowiadający się bez żadnej oznaki smutku w tv że ukradli mu córkę jakby mówił co zjadł na śniadanie, myślę że mój mąż zanosił by się płaczem gdyby nasze dziecko porwano a nie spokojnie się o tym rozmawiał, wszystko to dziwne jakieś

Porwana Magda

28 sty 2012 - 13:16:52

Cytat
blackfairy
Mi się wydaje, że albo dziecko już nie żyje (porwanie dla organów) albo sprzedano je jakieś bezpłodnej parze z daleka...
Candyss, w szkołach jest pierwsza pomoc. Ja osobiście miałam te zajęcia w gimnazjum na wf, a teraz w liceum mam osobne lekcje na to, PO.

Te 2 wersje są najbardziej prawdopodobne:(

Porwana Magda

28 sty 2012 - 13:18:14

A dziewczynka podobno ma wadę serca i potrzebna jej stała opieka lekarska...
Słyszałam też, że ogłoszono, że jak oddadzą dziecko to nie pójdą do więzienia, ale to absurd.

Porwana Magda

28 sty 2012 - 13:20:32

Mieszkam w S-cu i wiem, gdzie to sie stalo... bezludzie:( Badzmy dobrej mysli ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problemy z siostrą