Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 2/5

Cześć dziewczyny. Jestem ciekawa co sądzicie o tym, aby pary homoseksualne wychowywały dzieci? Czy to dla was jakaś straszna, wypaczona wizja? No i czy uważacie, że ciążę powinno się usuwać tylko i wyłącznie w przypadkach kiedy kobieta została zgwałcona lub dziecku groziła ciężka choroba/ matce śmierć? Czy też na przykład kiedy nie miałaby z czego utrzymać siebie i dziecka, była nieudolna życiowo i ogólnie miała kiepsą sytuację. Wypowie się któraś? Proszę podawajcie swój wiek :)

dzieci dla homoseksualistów- totalnie NIE, tylko by je skrzywdzili! co za wymysł wogóle..
a jezeli chodzi o aborcję to tylko w przypadku gwałtu, gdyby bylo chore to trudno ale kochalabym tak samo jak zdrowe!
Jezeli nie mial;abym za co utrzymac dziecka to wogole nie zabieralabym sie za jego robienie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 21:47 przez angella91.

Dzieci dla homoseksualistów - TAK ! Tacy dadzą dziecku wiecej miłości niż rodzice alkoholicy.
Aborcja-NIE

Dzieci dla homoseksualistów- stanowczo NIE!! Aborcji w przypadku gwałtu, zagrożenia życia matki.. Wracając do homoseksualistów,to w ogóle tego nie ogarniam. Jakby np słodką małą dziewczynkę miałoby wychowywać, dwóch obrzydliwych panów? Wrrr!!!

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Trzeba być chorym żeby dać dziecko w ręce homoseksualistów... spaczenie ..
aborcja - każda kobieta sama powinna decydować o swoim życiu.

Dzieci dla homoseksualistów... teoretycznie nie widzę w tym nic złego,praktycznie takie dziecko w naszym chorym kraju miałoby przerąbane,byłoby szykanowane przez rówieśników, więc nie wiem czy to dla niego takie dobre,wątpię

Aborcja w WYJĄTKOWYCH przypadkach tak, ale tylko w przypadku zagrożenia życia matki/dziecka, ciężkich chorobach... aborcja dla wygody matki lub ''bo tak''- ZDECYDOWANE NIE

A co ma wiek do tego w sumie? 22



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 21:52 przez dakota_aa.

Po jakiego grzyba ten wątek. Tematy przewijały się wielokrotnie.

Dzieci dla dwóch panów? jeszcze nie. Może kiedyś.
A dzieci dla dwóch pań?..no właśnie..to się dzieje ale po cichu..
Aborcja? TAK.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 21:56 przez blackdress7.

W przypadku homoseksualistow nalezy myslec glownie o DZIECKU. Tak jak wyzej w naszym kraju dziecku z rodziny homoseksualnej nie mialo by latwego zycia. Co do aborcji stanowczo NIE. Jesli pare nie stac na utrzymanie dziecka istnieja inne mozliwosci np adopcja.

Takie wątki już były.

Jestem tolerancyjna wobec homoseksualistów, jednak przeciwna ich rodzicielstwu. Dziecko z dwoma tatusiami albo dwoma mamusiami miałoby okropne życie. I nie piszcie, ze wystarczy uczyć swoje dzieci i uświadamiać, że to normalne. To NIE jest normalne i w naszym państwie nigdy nie będzie.

Aborcji jestem przeciwna. Nawet gdyby moje życie było zagrożone, urodziłabym dziecko. W przypadku gwałtu-oddałabym komuś, kto je pokocha.

Lat mam 19.

Dzieci dla homoseksualistów - nie.
Usunięcie ciąży w WYJĄTKOWYCH sytuacjach - tak.

zweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
szasa
Po jakiego grzyba ten wątek. Tematy przewijały się wielokrotnie.

nie czytam forum regularnie, więc nie widziałam owych wątków. studiuję pedagogikę i robię mały research na pewne zajęcia. a wiek wypowiadających się też ma znaczenie.

Cytat
fifkaa92
Dzieci dla homoseksualistów - TAK ! Tacy dadzą dziecku wiecej miłości niż rodzice alkoholicy.
Aborcja-NIE
zgadzam sie z toba homosexualisci napewno sa lepszymi rodzicami niz wielkie idealne rodzinki gdzie matki z ojacami chleja bijha swoje dzieci znecaja sie lub nawet morduja co u nas w polsce jest czeste

Myśle że prawdziwe pary homoseksualne naprawdę kochały by adoptowane dziecko więc nie widzę powodu by traktować ich jakoś inaczej, a co do aborcji to również jestem na tak w większości przypadków (jestem przeciw gdy ktoś to traktuje jak antykoncepcję)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Po czym poznać że to ten jedyny?