Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:06:26

Cytat
villemo225
Zależy ile wypije, jeśli cysternę wódki to i 24 godziny mu nie pomogą :) wiadomo im mniejsza ilość tym szybciej jesteśmy trzeźwi. Macie odpowiedzialnego kolegę i na jego miejscu też bym nie ryzykowała nawet gyby trzymała trochę mniej.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:07:00

Cytat
NickzGlowy
Fajne kolega ma podejście. "Bo policja będzie stała", szkoda, że nie pomyślał "bo mogę spowodować wypadek"...

Dobrze, że w ogóle pomyślał i jest na tyle rozsądny, że nie chce wsiadać za kółko w takim stanie.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:12:19

ja ostatnio słuchałam w radio-wypowiadał sie jakis facet, że jedna porcja alkoholu taka która np znajduje sie w jednym piwie rozklada się 2,5 godziny. Tylko żeby po dwóch piwach nie było sladu musi miną 5 godzin a jedno piwo jak się nie mylę to 25 gram wódki

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:14:05

Cytat
villemo225
Cytat
NickzGlowy
Fajne kolega ma podejście. "Bo policja będzie stała", szkoda, że nie pomyślał "bo mogę spowodować wypadek"...

Dobrze, że w ogóle pomyślał i jest na tyle rozsądny, że nie chce wsiadać za kółko w takim stanie.

Nie myl rozsądku ze strachem. Rozsądny kierowca to taki, który powie "wypiję kieliszek, dwa i koniec bo następnego dnia po południu prowadzę, nie chcę wypadku" oczywiscie super jakby w ogóle nie pił. A kierowca, który się boi powie "boję się dużo pić, bo może mnie złapać policja". Pierwszy boi się, żeby nie spowodować wypadku, drugi boi się, żeby nie dostać mandatu. Inni ludzie go nie interesują, interesuje go mandat i bura od ojca.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:14:37

żeby każdy tak myślał i nie wsiadał po kieliszku to było by mniej wypadków

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:15:48

24 godziny.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:17:18

czasami i dłużej niż 24h. wszystko zależy od organizmu, wypitych %, snu i calej gamy innych czynników. wejdź sobie na wirtualny alkomat .. zobacz ile trzeźwiejesz. na jego miejscu też bym nie wsiadła za kólko.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:18:11

A to chyba nie chodzi o to , że policja stoi? Tylko o to, że po alkoholu bezwzględnie nie wolno prowadzić samochodu.

ile trzyma wodka?

30 gru 2011 - 16:30:05

Cytat
NickzGlowy
Nie myl rozsądku ze strachem. Rozsądny kierowca to taki, który powie "wypiję kieliszek, dwa i koniec bo następnego dnia po południu prowadzę, nie chcę wypadku" oczywiscie super jakby w ogóle nie pił. A kierowca, który się boi powie "boję się dużo pić, bo może mnie złapać policja". Pierwszy boi się, żeby nie spowodować wypadku, drugi boi się, żeby nie dostać mandatu. Inni ludzie go nie interesują, interesuje go mandat i bura od ojca.

Chodzi mi o to, że nie ważne z jakiego powodu, ważne że w ogóle pomyślał że "po pijaku" nie będzie jechał. Ile jest takich młodych, co wypiją pojadą, a później kończy się to tragicznie. Nie ważne czy postanowił tak ze strachu czy rozsądku, ważne że nie jest na tyle niemądry by prowadzić ten samochód.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

ile trzyma wodka?

31 gru 2011 - 00:53:17

To zależy od organizmu, i od ilości alkoholu, ale może się on utrzymywać we krwi nawet ponad 24 godziny..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-31 00:57 przez xsylwiia3.

ile trzyma wodka?

31 gru 2011 - 00:56:28

tak, nie wolno prowadzić po spożyciu wódki 24h , czyli jednak wpływa na nasz organizm dość długo. Oczywiście zależy od dawki po 1 kieliszek nie będzie w nas się utleniał przez 24h.

ile trzyma wodka?

31 gru 2011 - 00:58:48

Cytat
alicja70
kolega ma rację

ile trzyma wodka?

31 gru 2011 - 00:59:47

taaa... najlepiej pomyśl co by było jakby był wypadek z jego winy i ktoś by zginął, a nie że strach bo policja go zlapie!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

ile trzyma wodka?

31 gru 2011 - 01:03:55

Cytat
lumpiara
http://alkomaty.biz/wirtualny-alkomat

taki bajer, ale w miarę liczy, polecam.

fajne to!;d

ile trzyma wodka?

31 gru 2011 - 01:06:36

strach przed policją każdy zrozumie, na tekst o potencjalnym wypadku usłyszałby tylko "co ty, nie przesadzaj, będziesz jechał powoli i nic się nie stanie".
Facet ma łeb na karku i nie podejmuje ryzyka, a już jego argumenty na forum sprawdzają - bo może ściemnia... Argument o wypadku w towarzystwie, które bardzo chce być wiezione po prostu nie przejdzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyjaciółki..