Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

japan style SZOK

28 gru 2011 - 05:01:08

Ostadnio bylam w galeri i byla dziewczyna ubrana w tą spodniczke SZOK.

Przez chwile pomyslalam ze moze to prostytutka byla :/
Ta spodniczka przeciez ledwo sie konczy na posladkach :/ miała ją żółtą. to tego wielki obcas i kurtka skorka. Najlepsze jest to ze szla strasznie dumna siebie, głowa do gory, cyc wypięty. Szedł koło niej chlopak on sie lekko usmiechal tylko. Do tego tona tapety. Jak przeszłam kolo niej z chlopakiem, bo tak mi z za rogu wyskoczyla, wybuchalm smiechem, kurcze ludzie naprawde patrzyli sie i smiali , a oni sobie tak szli :/

a wy co myslicie o tym? Widzialyscie podobne damesy w takich mini ? Zazdroszcze jej tylko pewnosci siebie, bo ja jak sie ładniej ubiore( nie zdzirowato) to jakos glowa w dół i mysle ze moglam sie ubrac normalnie...

<moderacja> zdjęcie pożyczone bez zgody właścicielki

ja pusta ? ciekawe kto ostatnio wypisywal uzytkownice lodzia1111 pociski na temat jej ubioru. dziewczyna 4 razy musiala dodawac zdjecia bo co dodala to pociski, a teraz wielke panie milosierne



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-28 12:49 przez rybaryba3.

japan style SZOK

28 gru 2011 - 05:20:30

racja, jest za krótka i nadaje się do noszenia tylko przez jeden typ kobiet... ale rzecz gustu, teraz i tak moda staje się coraz bardziej dziwna

japan style SZOK

28 gru 2011 - 05:43:54

mnie tam nie obchodzi kto jak idzie ubrany ,moze jej sie tak podobac ,niewiem ja sama bym sie tak nie ubrała ale jestem raczej tolerancyjna osoba i co kto lubi jego sprawa

japan style SZOK

28 gru 2011 - 06:58:36

Powiem ci szczerze ze to juz mnie nie dziwi że ktoś idzie z prawie golym tylkiem albo swieci biustem bardziej jednak dziewczyny ktore sie ubierają jak "babochlopy" czasem to naprawde nie wiem czy to chlopak czy dziewczyna;/
Dziewczyny powinny podkreslac swoją kobiecosc a nie chodzić w spodniach o trzy numery za duzych wiszacych na tylku albo buciorach po starszym bracie.

japan style SZOK

28 gru 2011 - 07:41:19

moja kolezanka sobie taką zamowila ale wlasnie byla w szoku ze ona taka krotka i lezy gdzies :P

japan style SZOK

28 gru 2011 - 08:03:49

hym mam taka sama ..
ale NIE! nie chodzę w niej .
to była spódniczka do występu w chelliderkach .;p.


faktycznie porażka .. ;/

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:30:38

Chodzi jak lubi, nie każdemu musi się podobać. Bardzo dobrze, że jest pewna siebie bo w tym chorym świecie jest to potrzebne. Co kogo obchodzi co ona ma na sobie.? Najlepiej wyśmiać nie? Wy za to jesteście takie idealne. Rozumiem, że coś wam się nie podoba, ale zakładać o tym wątek i wyśmiewać oraz porównywać do Pań lekkich obyczajów to już przesada.

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:32:27

myśle że poprawiasz sobie samoocene obgadując innych
aleto nic złego
wiele kobiet tak robi

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:34:39

|Pewność siebie to podstawa. Może z tą kiecą z lekka przesadziła ale pkt dla niej za uniesioną głowę ;) Każdy jest inny i każdemu co innego sie podoba. Nie wolno chować głowy w kołnierz ;)

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:36:55

Dlaczego Polacy tak zwracają uwagę na innych?? Każdy chodzi jak chce w innych krajach możesz chodzić z dziurami na tyłku, a i tak palcami nie będą Cię wytykać...

;/

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:37:05

a ona powinna się śmiać z Ciebie, że nie masz nic innego do roboty tylko kąpić i obgadywać ludzi ;/

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:37:44

nie ma zdj :((

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:39:09

myślę, że jesteś strasznie płytka skoro ot tak wyśmiewasz ludzi na ulicy :)

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:39:43

masz problem dziewczyno.
ona wyglądała jak wyglądała.a Ty jesteś prostaczka że wybuchasz śmiechem na ulicy jak jakiś półmózg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-28 12:41 przez gauche.

japan style SZOK

28 gru 2011 - 12:41:39

wlasnie, nie ma zdj:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pies pobił kobiete!