Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:12:04

Powiedz jej wprost !
Chciała kota,niech sprząta.

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:14:43

Pokaż jej ten wątek ;)

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:15:24

Cytat
Dunphy
Cytat
lawenda89
mamy taką kuchnie że nie widać ich przy robieniu posiłków i jedzeniu, jest taki kącik

Nie widać, ale pewnie czuć? A jeśli nie czuć to co Cie obchodzą kupy jej kota?

Nie rozumiem jak można trzymać coś takiego w kuchni. Nie przyszłabym do takiej osoby nawet na herbatę.

To chyba jej sprawa, gdzie trzyma kuwetę i nikt Cię o zdanie nie pytał więc trochę zbędna ta wypowiedź? Jej mieszkanie i jej decyzja

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:16:14

wiem Komiczko, że chcesz dobrze, no ale nie, kup jej po pokoju nie będę rozsypywać ;p

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:16:24

Cytat
Dunphy
Cytat
lawenda89
mamy taką kuchnie że nie widać ich przy robieniu posiłków i jedzeniu, jest taki kącik

Nie widać, ale pewnie czuć? A jeśli nie czuć to co Cie obchodzą kupy jej kota?

Nie rozumiem jak można trzymać coś takiego w kuchni. Nie przyszłabym do takiej osoby nawet na herbatę.
Nie przesadzaj! Stało się, że tak przyzwycziły koty . Lawenda często sprzata, kuchnia jest ponoć ogromna. Nie trzymają tam przecież słoni!
A herbatę mogłabyś wypić w pokoju, oczywiście, gdybyś została na nią zaproszona...

zweryfikowana
Posty: 1.084
Ostrzeżenia: 2/5

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:18:00

napisz liścik typu "To ja Twój kotek posprzątaj moją kuwetkę bo już nie mam gdzie siusiać" i przyczep np jakąś wstążką do kotka :D będzie śmiesznie a przy okazji może dziewczyna sobie coś uświadomi :D

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:18:03

prosto z mostu, nie owijaj w bawełne ;)

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:18:37

:D Szkoda ;p

Powiedz jej prosto z mostu. W końcu dziewczyna sprowadziła sobie kota, tak? I chyba wie, że trzeba o niego dbać... A przynajmniej powinna wiedzieć...

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:20:34

jeju ja sprzatam odrazu jak kot sobie strzeli kupke:P powiedz jej ze smierdzi i juz i ze nie mozesz nic zjesc w kuchni....

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:20:39

Jak by moja współlokatorka nie sprzątała kuwety po swoim kocie i dużo razy jak bym jej mówiła i by tego nie robiła to szczerze to bym tak zrobiła:
Pozbierałabym wszystkie kupy i jej w ciuchy rzuciła.
I musisz z nią pogadac ze w smrodzie żyć nie umiesz

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:22:08

Cytat
Dunphy
Cytat
lawenda89
mamy taką kuchnie że nie widać ich przy robieniu posiłków i jedzeniu, jest taki kącik

Nie widać, ale pewnie czuć? A jeśli nie czuć to co Cie obchodzą kupy jej kota?

Nie rozumiem jak można trzymać coś takiego w kuchni. Nie przyszłabym do takiej osoby nawet na herbatę.
przecież te kuwety nie są na stole, nawet nie widać ich, więc o co Ci znowu chodzi?
a podobno miałaś się już nie wypowiadać na szafie... i co?

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:24:23

Cytat
lawenda89
Cytat
Dunphy
Cytat
lawenda89
mamy taką kuchnie że nie widać ich przy robieniu posiłków i jedzeniu, jest taki kącik

Nie widać, ale pewnie czuć? A jeśli nie czuć to co Cie obchodzą kupy jej kota?

Nie rozumiem jak można trzymać coś takiego w kuchni. Nie przyszłabym do takiej osoby nawet na herbatę.
przecież te kuwety nie są na stole, nawet nie widać ich, więc o co Ci znowu chodzi?
a podobno miałaś się już nie wypowiadać na szafie... i co?

Nie może się powstrzymać, żeby komuś nie dopiec :) Musi gdzieś wyładowywać swój jad:D

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:24:34

Cytat
lawenda89
może jej powiem czy są szanse żeby sprzątała kuwetę częściej niż raz na tydzień, bo jednak stoją w kuchni ;p

i to jest powód dla ktorego nie bede miala kota. to tak jakby jest w toalecie;/ blech.
powiedz jej, zeby wymieniala zwirek czesciej i juz. wprost. chyba ze lubicie w syfie w dodatku w kuchni siedziec;/

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:25:54

Cytat
candy_junkie
Posprzątaj kuwetę choć raz na dzień ma droga,
bo ja już nie wytrzymię dłużej tego smroda.
Na szafie już żem była szukać dziś pomocy
przez ten straszny smród nie mogę zasnąć w nocy.

Ej a nie da się normalnie?..


Poległam ze śmiechu :DDD

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:31:49

Akurat teraz podczas jej nieobecności wynieś jej tą kuwetę do niej do pokoju, a jak wróci i zapyta o co chodzi, to powiedz, że nie jest regularnie czyszczona i nie może stać dłużej w kuchni dla dobra waszego zdrowia. Jak nie ma czasu na sprzątanie po swoim pupilu to niech siedzi w smrodzie sama.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jestem hepi