Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

47 minut temu

szkoła nauki jazdy

48 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:58:14

Cytat
alicja70
Przy okazji sprzątania "swojej" kuwety powiedz do niej że prosisz ją o sprzątanie częściej. Tylko nie mów czy mogłabyś..... Powiedz, że prosisz o sprzątanie częściej. W razie wątpliwośći powiedz, że ty też zaczniesz sprzątać raz w tygodniu wtedy nikt nie wytrzyma w tym odorze.
Swoją drogą nie wyobrażam sobie postawienia kuwety w kuchni, nie macie łazienki???

mamy wielką kuchnię dlatego tam są kuwety, łazienka też jest duża, ale jakoś tak ja trzymałam od początku swoją w kuchni i ona swoją dostawiła

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 12:58:38

" czujesz ten dziwny zapach.? wiesz to chyb z kuwety, może najwyższy czas zrobić w niej porządek"

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:00:51

Cytat
kashvi
powiedz zeby sprzątała częsciej, a jak jej nie odpowiada to niech sobie do swojego pokoju wstawi;) na pewno zacznie robic to czesciej;p
no właśnie tak myślałam, żeby też powiedzieć, że jak jej się nie chce minimum raz dziennie sprzątać tej kuwety to niech wstawi ją sobie do pokoju i nikomu nie będzie ten widok przeszkadzać

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:03:07

Mieć kocią sralnię w kuchni.......fu
no ale wracając do tematu - powiedz jej wprost

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:04:31

Cytat
lawenda89
Cytat
kashvi
powiedz zeby sprzątała częsciej, a jak jej nie odpowiada to niech sobie do swojego pokoju wstawi;) na pewno zacznie robic to czesciej;p
no właśnie tak myślałam, żeby też powiedzieć, że jak jej się nie chce minimum raz dziennie sprzątać tej kuwety to niech wstawi ją sobie do pokoju i nikomu nie będzie ten widok przeszkadzać

no i racja:) ale moze jednak lepiej do lazienki kuwety wstawic? mnie by na obrzydzenie bralo jak musialabym jesc przy tych kupach;p
my mamy w lazience;)

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:04:48

Lawendziu - wyślij do niej list. Najlepiej priorytet, szybciej dojdzie i szybciej dziewczyna sprzątnie ;p


Może zagadaj np. że jeśli dwa razy w ciągu dnia nie wypróżnisz kuwety, to taaakiii smróód jest, że hoooohohoooo.... ;p
Według mnie nie powinnaś się czaić ;)

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:06:10

mamy taką kuchnie że nie widać ich przy robieniu posiłków i jedzeniu, jest taki kącik
Komiczko pewnie pamiętasz jak o tym kiedyś pisałam, przez jakiś czas sprzątała, ale ostatnio znowu ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 13:07 przez lawenda89.

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:06:23

Ja muszę poinformować swoich współlokatorów, że jeśli dłużej zamierzają robić pranie (a dokładniej kupki rzeczy ważących jakieś pół kilo)trzy-cztery razy w tygodniu to dopłatę za wodę płacą sami. Pralka ogromna (na 5-6 kg prania) a oni piorą co dwa dni, czasem codzień rzeczy mieszczące się w malutkiej miseczce...Czaić się nie będę. Swojej współlokatorce powiedz prosto z mostu- że jeżeli nie zamierza sprzątać po swoim kocie to niech trzyma kuwetę w swoim pokoju.

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:06:33

Cytat
lawenda89
może jej powiem czy są szanse żeby sprzątała kuwetę częściej niż raz na tydzień, bo jednak stoją w kuchni ;p


A ona Ci odpowie "Nie ma szans!" ;D I co wtedy? ;p ;D

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:08:33

A może daj propozycję, że obydwie kuwety musicie sprzątać częściej i może jeden tydzień Ty, a drugo ona. ( dwie jednocześnie)

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:09:10

No jak odpowie, że nie ma szans to jej powiem, że albo zacznie albo się wyprowadza, dziś jej powiem jak wróci, bo wyszła i zobaczymy...

Przypuszczam, że powie ok, ale będzie tak robić max kilka dni i znowu się zacznie....

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:09:14

Cytat
lawenda89
mamy taką kuchnie że nie widać ich przy robieniu posiłków i jedzeniu, jest taki kącik
Komiczko pewnie pamiętasz jak o tym kiedyś pisałam, przez jakiś czas sprzątała, ale ostatnio znowu ;/



To rozsyp jej te kupy po pokoju ;p Wtedy na bank posprząta. Albo stamtąd ucieknie... ;/
(Wieeem - to chore, niemoralne i aspołeczne, ale przypuszczam, że skuteczne ;D)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 13:10 przez komiczka.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:09:58

"Sprzątaj kuwetę swojego kota częściej niż raz w tygodniu" :D ? Najlepiej wal prosto z mostu powiedz ze skoro stoją w kuchnio to przydałoby się częsćiej wymieniać powinna zrozumieć

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:09:59

Cytat
lawenda89
mamy taką kuchnie że nie widać ich przy robieniu posiłków i jedzeniu, jest taki kącik

Nie widać, ale pewnie czuć? A jeśli nie czuć to co Cie obchodzą kupy jej kota?

Nie rozumiem jak można trzymać coś takiego w kuchni. Nie przyszłabym do takiej osoby nawet na herbatę.

jak jej powiedzieć?

20 gru 2011 - 13:10:46

jak sie sama nie zatroszczysz to ona moze posprzata dwa razy a potem znowu przestanie, taki lajf...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jestem hepi