Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 07:57:11

Hej zastanawia mnie jedna rzecz, po co moderatorki w ogóle się podejmują tej niewdzięcznej" pracy", po 1 im nie płacą więc to czysty wyzysk, marnujecie laski tylko czas na tę głupią stronę, z której coraz więcej osób spierdziela, mogłybyście porezygnować z tej smiesznej funkcji i by tworcy szafy musieli w koncu zaczac placic za posiadanie moderatorów bo z jakiej racji mają za darmo takie osoby jak wy??:| mam nadzieje, że w koncu ta szafa przestanie istniec bo to co się tutaj wyprawia to jest masakra, pewnie kochana pani madziunia albo kt. z administracji zaraz usunie mój wątek;];]

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:12:39

przykre, że moderatorki nie są bardziej ludzkie

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:18:44

ja to widzę dwojako:

1. Albo są to oby ktore nie mają rodzin, życia prywatnego, zainteresowań, przyjaciół.
2. Mają to wszystko ale to olewają dla portalu "szapa.pl"

Ja nie dałabym rady siedzic tu caly czas, wpadam 2-3 razy dziennie na 5-10 minut, a i to za duzo.

szok :)

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:19:07

ludzkie nie ludzkie robią za darmo coś za co powinny mieć płacone:| ta strona to jest porażka, a kiedyś tutaj tak miło było...

Cytat
Ihwe
ja to widzę dwojako:

1. Albo są to oby ktore nie mają rodzin, życia prywatnego, zainteresowań, przyjaciół.
2. Mają to wszystko ale to olewają dla portalu "szapa.pl"

Ja nie dałabym rady siedzic tu caly czas, wpadam 2-3 razy dziennie na 5-10 minut, a i to za duzo.

szok :)
masz sporo racji, ale mogłyby się zbuntować, może jakby się one zbuntowały to administracja by ruszyła swoje szanowne 4 litery i poprawiła funkcjonalność szafy ale po co?? wydaje im się, ze porządek jest bo przecież moderatorki go pilnują, czyli dają ostrzeżenia często za nic i to tyle z ich roboty.... żol



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-02 08:21 przez Myrazem.

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:19:51

gdyby, szafa.pl musiała płacić za moderatorki , siłą rzeczy my - musiałybyśmy płacić za korzystanie z szafy.
Moderatorki to dobre duszyczki tutaj, które pilnują porządku po to aby właśnie nie działy się złe rzeczy! I chwała im za to bo poświęcają swój cenny czas i siły właśnie po to aby szafa dobrze funkcjonowała.
Po za tym ja uważam, że szafa, (mimo oszustów jakich wszędzie wielu, i tego przeskoczyć ani obejść się nie da przez nikogo) to bardzo dobrze prowadzony serwis, no dziewczyny już kilka razy zmuszona byłam zwrócić się do nich po pomoc, ze względu na problemy tutaj z kimś i bez problemu konflikt został rozwiązany.
I po co ta kpina na samym końcu Twojej wypowiedzi... ? "P. Madziunia " i inne osoby są właśnie od tego aby pilnować forum i szafy od takich narzekaczy bez powodu jak np. Ty...

niezweryfikowana
Posty: 415
Ostrzeżenia: 3/5

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:25:45

ahahahaha się usmiałam :P

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:25:53

po 1. ja nie powiedziałam, że moderatorki są ble, bo robią to za free, a szafa jest tak bogatym serwisem, że nawet jakby po te 500 zł placili moderacji co i tak jest śmieszną kwotą to to czupiradło, kt napisało i wymyśliło tę stronę by nie zbiedniało

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:27:17

jak szafa dobrze funkcjonuje to jestem chyba niewidoma, pilnowanie porządku nie polega na wlepianiu warnów poszczególnym osobom a wszystkim ktorzy na to zasługują, obrażając w bardziej lub mniej widoczny sposób

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:28:50

a swoją drogą skąd wiesz że im nie płacą?
Może płacą... ? Zależy jaki mają układ, możliwe, że coś tam dostają, bo całkiem za free pewnie nikt nie pracuje. Zwłaszcza użerając się z różnymi ludźmi.

Cytat
jagababa123
jak szafa dobrze funkcjonuje to jestem chyba niewidoma, pilnowanie porządku nie polega na wlepianiu warnów poszczególnym osobom a wszystkim ktorzy na to zasługują, obrażając w bardziej lub mniej widoczny sposób

Nie wiem za dobrze jak jest na forum, bo jeszcze do czynienia bezpośrednio nie miałam, ale przy wymianach i sprzedażach nie raz mi pomogli, i będę ich broniła, bo uważam, że pod tym względem dobrze wykonują swoją pracę i ja nie mam im nic do zarzucenia.
A na forum nie raz widzę dopiski "przepraszam, jak źle umieściłam temat, ale bardzo się śpieszyłam "
no ludzie... proszę was. Ogólnie się nie czepiam, bo to nie moja sprawa, ale te 4 sekundy dłużej aby wybrać dobry dział nikogo nie zbawi, zwłaszcza jak piszę bardzo długi post... moderacja też ma trochę zabawy przenosząc... A dział o opiniach sukienki jest np. w "mężczyźni" no to sorry...
Albo umieszczają reklamy, czy linki do aukcji... Także nie wiem jak jest dokładnie z autopsji, ale śmiem twierdzić, że "za nic" się tych ostrzeżeń nie dostaje ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-02 08:34 przez Albi21.

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:32:05

No wydaję mi się, że to chore że im nie płacą i w ogóle dziwi mnie to jak wybierają moderatorów bo potem są takie jakieś porąbane paniusie z odchyłami od normy, które przed okresem robią tutaj rewolucję, jak ten portal się nie zmieni to połowa osób stąd odejdzie, a zacząć trzeba właśnie od zmiany moderacji i administracji....

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:34:59

Nie dostajemy wynagrodzenia bo to nie jest nasz etat. Każda z nas pracuje zawodowo a szafa to takie zajęcie w wolnym czasie.
Zapewniam tez że mamy rodziny, dzieci, psy, przyjaciół, wykształcenie, firmy, hobby ale nic z tych rzeczy nie przeszkadza nam moderować na szafie.
Poszukajcie wątku w moderatorkach, tam pisałyśmy kim jesteśmy, co w życiu robimy.

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:35:53

widzę, że najwięcej do powiedzenia i narzekania maja osoby niezweryfikowane, bez komentarzy...

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:36:06

Cytat
Albi21
a swoją drogą skąd wiesz że im nie płacą?
Może płacą... ? Zależy jaki mają układ, możliwe, że coś tam dostają, bo całkiem za free pewnie nikt nie pracuje. Zwłaszcza użerając się z różnymi ludźmi.
Cytat
jagababa123
jak szafa dobrze funkcjonuje to jestem chyba niewidoma, pilnowanie porządku nie polega na wlepianiu warnów poszczególnym osobom a wszystkim ktorzy na to zasługują, obrażając w bardziej lub mniej widoczny sposób

Nie wiem za dobrze jak jest na forum, bo jeszcze do czynienia bezpośrednio nie miałam, ale przy wymianach i sprzedażach nie raz mi pomogli, i będę ich broniła, bo uważam, że pod tym względem dobrze wykonują swoją pracę i ja nie mam im nic do zarzucenia.
A na forum nie raz widzę dopiski "przepraszam, jak źle umieściłam temat, ale bardzo się śpieszyłam "
no ludzie... proszę was. Ogólnie się nie czepiam, bo to nie moja sprawa, ale te 4 sekundy dłużej aby wybrać dobry dział nikogo nie zbawi, zwłaszcza jak piszę bardzo długi post... moderacja też ma trochę zabawy przenosząc... A dział o opiniach sukienki jest np. w "mężczyźni" no to sorry...
Albo umieszczają reklamy, czy linki do aukcji... Także nie wiem jak jest dokładnie z autopsji, ale śmiem twierdzić, że "za nic" się tych ostrzeżeń nie dostaje ..

Otoz bylam tutaj moderatorem 2 lata- nikt za nic nie placi. Kiedys jeszcze wysylali raz na pol roku jakies upominki, typu sweter, perfuma( ja dostalam) potem dluzszy czas nic, suma sumarum pracuja tutaj za darmno. Chyba,ze teraz cos sie zmienilo:).Ja nie jestem juz tu moderatorem-zrezygnowalam- i to byla sluszna decyzja.

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:38:28

szafy już nie ma co ratować, jedynie sensowne moderatorki są chyba dwie a to jest kropla w morzu
albi21, wierz mi czasem sięe dostaje a wszystko zależy od subiektywnej oceny moderatorki, nie zawsze od odgórnych przykazów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-02 08:43 przez jagababa123.

Moooderatorzy:[

02 gru 2011 - 08:39:18

Cytat
Albi21
Nie wiem za dobrze jak jest na forum, bo jeszcze do czynienia bezpośrednio nie miałam, ale przy wymianach i sprzedażach nie raz mi pomogli, i będę ich broniła, bo uważam, że pod tym względem dobrze wykonują swoją pracę i ja nie mam im nic do zarzucenia.
A na forum nie raz widzę dopiski "przepraszam, jak źle umieściłam temat, ale bardzo się śpieszyłam "
no ludzie... proszę was. Ogólnie się nie czepiam, bo to nie moja sprawa, ale te 4 sekundy dłużej aby wybrać dobry dział nikogo nie zbawi, zwłaszcza jak piszę bardzo długi post... moderacja też ma trochę zabawy przenosząc... A dział o opiniach sukienki jest np. w "mężczyźni" no to sorry...
Albo umieszczają reklamy, czy linki do aukcji... Także nie wiem jak jest dokładnie z autopsji, ale śmiem twierdzić, że "za nic" się tych ostrzeżeń nie dostaje ..

Choć raz miłe słowo :) dzięki

Odnośnie złych działów- masz 1000% racji. Też nie raz zachodzę w głowę jak to się dzieje jak kasuje komuś pół szafy ubrań wrzuconych w kategorię pozostałe (kurtki, sukienki, swetry) ... to chyba lenistwo, bo ile sekund trwa odnalezienie prawidłowej kategorii?
Cytat
Myrazem
No wydaję mi się, że to chore że im nie płacą i w ogóle dziwi mnie to jak wybierają moderatorów bo potem są takie jakieś porąbane paniusie z odchyłami od normy, które przed okresem robią tutaj rewolucję, jak ten portal się nie zmieni to połowa osób stąd odejdzie, a zacząć trzeba właśnie od zmiany moderacji i administracji....

jesteś tu na szafie od kilku dni i już chcesz odjeść? Proszę bardzo droga wolna. Skąd wiesz jak są wybierani moderatorzy? Skąd takie zdanie o moderatorach? Pogadamy jak będziesz miała większy staż na tym portalu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-02 08:41 przez PatrycjaForsycja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżcie dokończyć