Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 11:51:28

wczoraj pisalam na forum, ze jest (niestety) ale coraz wiecej oszustek na szafie/szafce.
ja uwazam ze zostalam oszukana poprzez to, ze ktos kupil ode mnie rzeczy i nie zaplacil. komu to zglosic i gdzie?

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 11:55:14

e chleb powszedni:/ jak oni tutaj nie radza sobie z osobami ktore wplacily pieniadze a ktos nie wyslal im towaru to myslisz,ze ktos sie przejmie tym ze ktos po prostu kupil a nie zaplacil?

zweryfikowana
Posty: 678
Ostrzeżenia: 1/5

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 11:55:29

Wydaje mi się,że takie rzeczy powinnaś załatwić z tą osobą,która tak uczyniła.Oszustwo to gdybyś wysłała towar a nie otrzymała pieniędzy.Nie opisałaś sytuacji ile czekasz na pieniążki i jaka jest relacja z tą osobą,być może jej coś wypadło,że nie wpłaciła.To nie jest oszustwo,to jest PECH:/

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 11:56:04

do adminów

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 11:56:59

pogadaj z ta osoba,badz zgłós do administracji

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:00:40

czekam prawie miesiac, a ta osoba codziennie sie loguje i tylko obiecuje ze wplaci

zweryfikowana
Posty: 678
Ostrzeżenia: 1/5

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:02:52

W takim razie wystaw negatyw i tyle.W takiej sytuacji raczej administracja ci nie pomoże,to nie oszustwo,tylko zwlekanie z wpłatą.NEGATYW.Dziwne trochę,bo nie masz niczego na szafie no i żadnych komentarzy,być może ta osoba zwątpiła...może tak jak ty boi się zostać oszukana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 12:04 przez toja85.

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:03:23

Cytat
lena1604
e chleb powszedni:/ jak oni tutaj nie radza sobie z osobami ktore wplacily pieniadze a ktos nie wyslal im towaru to myslisz,ze ktos sie przejmie tym ze ktos po prostu kupil a nie zaplacil?

Dokładnie - ja miałam już ponad 5 takich sytuacji i dlatego zablokowałam możliwość kupna niezweryfikowanym, bo to zazwyczaj one się bawią. Nie straciłaś pieniędzy więc nie za bardzo jest co reklamować.

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:05:59

To nie jest oszustwo
Nie wysłałaś jej towaru więc nie zostałaś oszukana
Nie ma potrzeby zgłaszania tego to chleb powszedni tutaj

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:07:14

bo pod nickiem jestem na szafce, a na szafie pod monisia 900.
pomieszaly mi sie nicki po zmianach na szafie, wiec tego drugiego nie uzywam.

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:07:47

Napisz tej osobie, że ma TYDZIEŃ na wpłatę pieniędzy, bo dłużej czekać nie możesz, jeśli po tym czasie nie będzie pieniędzy wystaw lipę, a przedmiot dodaj jeszcze raz, a sprawę zgłoś administracji - http://szafa.pl/profil/pomoc
Lub przeczytaj regulamin szafy i od razu wystaw odpowiedni komentarz.

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:07:48

Cytat
pinki78
To nie jest oszustwo
Nie wysłałaś jej towaru więc nie zostałaś oszukana
Nie ma potrzeby zgłaszania tego to chleb powszedni tutaj

jakto nie?
na all są wyciągane zazwyczaj konsekwencje z tego, powinni blokować takim konta i już

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:08:23

Witam Was mam pytanie czy kojarzycie szafistke <moderacja nie podajemy nicków, od tego jest czarna lista>? zostalam przez Nia oszukana na ubrania kosmetytki na okolo600/650zl jesli ktos jest w podobnej sytuacji prosze o kontakt
Dziewczynie wyslalam paczke nawet 2 z ubraniami miala to byc wymiana ona dostala moje paczki ja je nie na dodatek usunela dzis konto z szafy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 13:23 przez moderator.

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:10:27

ja juz miałam tak duzo razy.
Dziewczyny kupują a potem brak kontaktu/ nie loguja się albo poprostu wycofują.
Ja to olewam i wystawiam jeszcze raz.

do kogo to zglosic?

27 paź 2011 - 12:10:58

mamuśka
kto na takie kwoty się wymienia czy kupuje coś tutaj? o.O

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

avon lublin