Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:26:45

Nie do końca rozumiem sposób w jaki administracja Szafy "radzi sobie" z komentarzami odwetowymi. Jedna dziewczyna była nieuczciwa i dostała komentarz neutralny lub negatywny, w zamian za to wystawiła tej drugiej negatywa, bo chciała się zemścić. To się tutaj często zdarza, a administracja pisze tak: "Wzywamy obie Panie do porozumienia i rozwiązania sprawy polubownie.Jeśli się Panie porozumieją komentarze mogą zostać usunięte za zgodą obu Pań". Czy to ma jakiś sens?
Takie rozwiązanie sprawia, że nieuczciwa szafowiczka czuje się bezkarnie i może dalej oszukiwać, bo na jej koncie nie ma komentarza, który może ostrzec inne użytkowniczki. Co o tym myślicie?

Edit:
Dzisiaj otrzymałam odpowiedź w mojej sprawie, prosiłam o usunięcie odwetowego komentarza, w efekcie wyszło na to, że jeśli ta nieuczciwa w stosunku do mnie dziewczyna potwierdzi, że wystawiła mi negatywa w zemście to wtedy mi go usuną... Ręce mi opadły. A naprawdę po przeczytaniu naszej prywatnej rozmowy nie jest trudno wywnioskować, że to ona jest nieuczciwa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 15:58 przez MissNothing92.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:29:01

ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:29:35

to samo...:/ :)

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:31:28

kom.odwetowe są teraz usuwane

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:33:38

no ja wlasnie teraz mam taka sytuacje...dostalam swteer w stanie" bdb " ,zdjecie ponizej i administracja napisala wlasnie tak jak Ty zacytowalas...zebysmy sie porozumialy...oczywiscie dostalam odwetowy kometarz i moim zdaniem to mi powinni go anulowac a nie jej.......



komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:33:45

jeszcze na moim starym koncie spotkała mnie taka sytuacja, że szafowiczka czekała, aż wystawie jej pozytywny komentarz po wymianie i dopiero wtedy wystawiła negatywa, bo przesyłka doszła do niej uszkodzona. To już jest szczyt chamstwa... zamiast napisać do mnie i spróbować się dogadać wolała to zalatwić w tak śmieszny sposób, a przecież wiadomo, że nikt nie ma wpływu na to jak poczta traktuje paczki

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:33:50

No to jest niestety beznadziejny sposób. Tak jak powiedziałaś, każdy może czuć się bezkarny...
W takim wypadku, jak dostaniesz jakieś szmaty zamiast ubrań nawet nie możesz wystawić negatywnej opinii Szafowiczce, bo ta zaraz zszarga twoją.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:34:47

Nawet jak mi cos nie pasuje to sIe 10 razy zastanawiam jaki komentarz wystawic bo czasami nie warto ryzykowac . Jak mam sie wstydzic lipy (w odwecie)za bluzke ktora kosztowala 10 zl to wole wystawic pozytywny .

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:34:56

Cytat
Aleks6292
kom.odwetowe są teraz usuwane
widocznie nie są, bo właśnie dzisiaj dostałam taką wiadomość od szafy, żebyśmy się dogadały...

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:35:25

Cytat
alepia93
ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....
u mnie jest tak samo. Niektóre dziewczyny są na tyle leniwe że nie mogą wystawić należnego komentarza przez co jestem stratna na paru komentarzach.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:37:09

Cytat
zrakowska
Cytat
alepia93
ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....
u mnie jest tak samo. Niektóre dziewczyny są na tyle leniwe że nie mogą wystawić należnego komentarza przez co jestem stratna na paru komentarzach.
mam to samo..:(

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:40:01

Cytat
PerfumyiStyl
Cytat
zrakowska
Cytat
alepia93
ja np. po transakcjach dałam komentarze pozytywne a mi ktoś w ogóle nie dał ;// chociaz pisali ze sa zadowolenia ale tlyko na priv....
u mnie jest tak samo. Niektóre dziewczyny są na tyle leniwe że nie mogą wystawić należnego komentarza przez co jestem stratna na paru komentarzach.
mam to samo..:(
też znam ten ból, nie wystawiają komentarzy i nie pomaga nawet przypomnienie się

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:40:40

Napisz jeszcze raz do administracji, że Ty wywiązałaś się z transakcji, a druga strona nie i dlatego dostała negatywny komentarz, a Tobie wystawiła taki ze złości i nie masz sobie nic do zarzucenia, więc chcesz aby Tobie usunięto 'lipę',a tamta została.

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:40:42

jak Wam sie podoba moj sweter?

komentarze odwetowe

07 paź 2011 - 16:43:57

Cytat
catherinaaa
no ja wlasnie teraz mam taka sytuacje...dostalam swteer w stanie" bdb " ,zdjecie ponizej i administracja napisala wlasnie tak jak Ty zacytowalas...zebysmy sie porozumialy...oczywiscie dostalam odwetowy kometarz i moim zdaniem to mi powinni go anulowac a nie jej.......
chyba trochę przesadzasz. Widać ze tu poszło oczko. Sprzedająca mogła tego nie zauważyć albo sama mogłaś je zrobić np przymierzając. Nie jest to jakaś wielka wada, trzeba się z tym liczyć kupując używane rzeczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DZIEWCZYNY DORADŹCIE !