Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:21:40

powiedzcie mi kiedy się płaci za gości na weselu. Bo miałam iść z kimś, ale ten ktoś jednak nie może. a jest tydzień przed weselem i potwierdziłam już że idę z kimś... i teraz tak głupio, skoro już jest zapłacone za tą osobę

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:23:52

a nie możesz wziąć kogoś innego?;]

zweryfikowana
Posty: 684
Ostrzeżenia: 2/5

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:24:21

na zaproszeniu powinnaś mieć napisane do kiedy młodzi proszą o potwierdzenie obecności. jeżeli jest już po dacie, to może zadzwoń, albo po prostu kombinuj kogoś innego;)

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:26:01

Ja przed swoim ślubem dzwoniłam dzień przed i odmawiałam 3 gości.. Także myślę, że nie jest jeszcze za późno ;-)

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:27:07

ja ostatnio byłam świadkową i moi młodzi płacili ostatecznie dzień przed ślubem. ; ]
mimo, że też mieli na zaproszeniach podany jakiś tam termin. więc możesz spróbować.

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:27:36

zapros inna osobe

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:27:37

zadzwoń do mlodych i powiedz ze przyjdziesz sama to może sobie kogoś doproszą dla kogo nie mieli miejsca:) u nas było np tak ze restauracja dołozyła nam 3 osoby gratis dla nie spodzewanych gości i sie przydały bo pojawiły sie 2 osoby których wgl miało nie być:)

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:29:32

No próbuję kogoś skołować... Miałam taką wtopę, że szok.. Zaprosiłam kumpla ze studiów. On coś, że raczej tak, chętnie się pobawi. Tylko odpowie nazajutrz, bo musi ze swoją kobietą pogadać;o Ja takie oczy.. haha.. nie wiedziałam, że on ma kogoś;o I szybko odwołałam.. Czuję się jak taka desperatka... I to jest w piątek wesele.. i już 2 kolegów powiedziało,że pracują.. popołudniówki..;/

Cytat
eny89
Ja przed swoim ślubem dzwoniłam dzień przed i odmawiałam 3 gości.. Także myślę, że nie jest jeszcze za późno ;-)

No tak, tylko jak teraz tak myślę, to nie wiem, czy chcę iść sama.. Byłam już na jednym takim weselu.. czułam się trochę nieswojo.. Wszyscy bez wyjątku byli w parach.. Przychodzili po mnie czasami, ale jak widziałam wzrok ich dziewczyn, to mnie dreszcze przechodziły;P Także no nie ciekawie było...:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 20:33 przez zolza90.

wesele kiedy się płaci w restauracji

05 paź 2011 - 20:47:03

Cytat
zolza90
No próbuję kogoś skołować... Miałam taką wtopę, że szok.. Zaprosiłam kumpla ze studiów. On coś, że raczej tak, chętnie się pobawi. Tylko odpowie nazajutrz, bo musi ze swoją kobietą pogadać;o Ja takie oczy.. haha.. nie wiedziałam, że on ma kogoś;o I szybko odwołałam.. Czuję się jak taka desperatka... I to jest w piątek wesele.. i już 2 kolegów powiedziało,że pracują.. popołudniówki..;/
Cytat
eny89
Ja przed swoim ślubem dzwoniłam dzień przed i odmawiałam 3 gości.. Także myślę, że nie jest jeszcze za późno ;-)

No tak, tylko jak teraz tak myślę, to nie wiem, czy chcę iść sama.. Byłam już na jednym takim weselu.. czułam się trochę nieswojo.. Wszyscy bez wyjątku byli w parach.. Przychodzili po mnie czasami, ale jak widziałam wzrok ich dziewczyn, to mnie dreszcze przechodziły;P Także no nie ciekawie było...:)

Uważam, że lepiej jest iść z kimś, ale z kimś to potrafi się bawić! ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która lepsza ?