Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Drukarnia

26 minut temu

Samochód.

43 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:21:20

witam dziewczyny.Ostatnio chciałam sciagnac piosenke i zalogowalam sie na pobieraczek.pl ale nie mogłam tam nic sciagnac wiec wyszlam z tej strony i wiecej tam nie powrucilam.Po kilku dniach dostałam wezwanie na emaila o wpłacenie im pieniedzy za usługe ale olałam to a teraz dostaje od nich emaile strasza mnie sadem wzywaja do zapłaty ze jak nie ureguluje to dostane wezwanie do sądu na moj adres.Czy mam płacic?kurcze ale za co?za to że sie tylko zalogowałam?Może WY wiecie coś o tym????POMOŻCIE

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:27:04

Też miałam taki sam problem parę lat temu, ale ogólnie rzecz biorąc sprawę olałam i do tej pory cisza. ;)

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:27:47

nei wiem jak to teraz jest z ich regulaminem, ale ja wiem ze jesli chca od ciebie kasy to musza miec to na pismie i musza ci to przeslac poczta, wiec nie martw sie na zapas... tak zawsze z nimi jest ze oszukuja ludzi... glosno bylo o tym w mediach swego czasu...

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:33:33

Ja myśle że oni tak strasza tym sadem ludzi aby pieniadze im płacili i w ten sposob zarabiaja na tym.Napewno sie trafiaja tacy co płaca bo sie boją.Ja nie mam zamiaru płacic tylko za to ze sie zalogowałam

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:33:48

mi też wysyłali takie powiadomienia (rok temu), ale ogólnie to jest bezprawne, więc ich olałam i nic mi nie mogli zrobić

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:35:12

tez to miałam. nic nie rob a bd okej:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:38:22

mojemu bratu przyszło do domu wezwanie po 2latach od pobieraczka! moj ojciec sie dowiadywał co i jak i czy ta firma jest legalna itp i okazało sie ze oni maja prawo podac taka osobe do sądu, musiał zapłacic 100zł wiec lepiej nie olewaj po ci przyjdzie płatnosc z odsetkami po latach jak mojemu bratu...

niezweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:38:46

Oni próbują wyłudzić tylko kasę. Już nie jeden się tak na brał.

NIE PRZEJMUJ SIĘ, SKASUJ MAILA I OLEJ TO :)

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:39:35

Przeciez zmienili regulamin i teraz jest napisane, ze za to placisz, a kiedys nie bylo o tym informacji, dlatego sprawe przegrali, zaplacili 200 tys. zl kary i nikt nie musial nic placic.

Ich regulamin, polecam czytac takie rzeczy!

W okresie pierwszych 10 dni od zawarcia umowy o świadczenie Usług Usenet, bez względu na rodzaj wybranego przez użytkownika pakietu cenowego, użytkownik korzysta z prawa do bezpłatnego testowania funkcjonalności Usługi Usenet, (dalej jako „Bezpłatne Testowanie”). W ramach Bezpłatnego Testowania Usługodawca umożliwia użytkownikowi wykorzystanie przesyłu 1GB danych w celu wypróbowania funkcjonalności Usługi Usenet.

Użytkownik, korzystający z Bezpłatnego Testowania zobowiązuje się do wypowiedzenia zawartej umowy przed upływem terminu wskazanego w ust. 11, bądź do opłacenia Usługi Usenet w zamówionym pakiecie cenowym.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 07:45 przez carmeen55.

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:49:24

U mnie było to samo. Też się tam zalogowałam a po ok 10 dniach przyszło mi na meila powiadomienie że mam zapłacić. Poszperałam trochę w internecie na ten temat i olałam to. Takie wezwanie do zapłaty musisz dostać do ręki a nie przez internet. Poza tym taki ich regulamin trzeba podpisać własnoręcznie a oni nie mają Twojego podpisu. Wsumie przyszły do mnie od nich dwa wezwania ale nie zapłaciłam i na razie jest cisza. Także i Tobie radziłabym to olać

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:51:55

Cytat
zrakowska
U mnie było to samo. Też się tam zalogowałam a po ok 10 dniach przyszło mi na meila powiadomienie że mam zapłacić. Poszperałam trochę w internecie na ten temat i olałam to. Takie wezwanie do zapłaty musisz dostać do ręki a nie przez internet. Poza tym taki ich regulamin trzeba podpisać własnoręcznie a oni nie mają Twojego podpisu. Wsumie przyszły do mnie od nich dwa wezwania ale nie zapłaciłam i na razie jest cisza. Także i Tobie radziłabym to olać

Wielkimi literami jest napisane ,,10 dni bez oplat'', a regulaminu nie da sie nie zobaczyc, rejestrujac sie tam akceptujesz regulamin. Kiedys wysylali wezwania bezpodstanie, ale teraz maja do tego pelne prawo!

Jesli chodzi o rodzaje umow radze sie z tym zapoznac, nie wszystkie wymagaja wlasnorecznego podpisu. Np. rejestrujac sie na all tez nawiazujesz umowe z portalem, podpisywalas sie gdzies?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 07:53 przez carmeen55.

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:52:35

ja mam ten sam problem wczoraj wystawiłam oczy na e-maila, odpisałam że chciałabym zrezygnować ale narazie cisza mój okres testowy kończy się 23 września więc jeszcze chyba mam czas na zrezygnowanie najgorsze w tym wszystkim jest to że nawet głupiego numeru telefonu w tym e-mailu nie ma żeby zadzwonić wyjaśnić sprawę
a co do pobieraczka - beznadzieja zalogowałam się i kicha :(

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:52:57

a ja proponuję oddać sprawę do rzecznika praw konsumenckich, który jest w każdym większym mieście. taka osoba ma płacone właśnie za reprezentowanie obywateli w sporach z firmami. nic nie wydasz a rzecznik wszystko załatwi za Ciebie!

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:53:46

Ja wysłałam im maila że rezygnuję i zmieściłam się w terminie 10 dni i także przysyłali mi wezwania do zapłaty na maila! A usunęłam konto! Banda złodzieji !

Pobieraczek -problemy pomozcie

19 wrz 2011 - 07:56:02

Cytat
Chate
Ja wysłałam im maila że rezygnuję i zmieściłam się w terminie 10 dni i także przysyłali mi wezwania do zapłaty na maila! A usunęłam konto! Banda złodzieji !

Usługobiorcy, który zawarł umowę o świadczenie usług wskazanych w Regulaminie, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie Usług Usenet w terminie 10 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy. Wskazane w zd. 1 odstąpienie dla skuteczności winno zostać zrealizowane poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia lub poprzez przesłanie stosownego oświadczenia woli w formie wiadomości poczty elektronicznej przesłanej na adres ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja).

Jesli to zrobilas nie musisz placic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 07:58 przez carmeen55.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

łuk? macie sposoby?