Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:55:26

zakladam ten watek zeby sie podzielic spostrzezeniami odnosnie dziewczyn ktore przebywaja na szafie-natchniona odpowiedzia na moje zapytanie na wymiane. dostaje odpowiedz "nie" lub "nieee" -niby mozna znisc a co za problem napisac "nie dzieki". a mianowicie chodzi mi o to ze przebywajac na szafie- na forum czy tez rozmawiajac z coponiektorymi dziewczynami mam wrazenie ze agresja wsrod dziewczyn jest wieksza niz u mezczyzn. spotyka sie tu rozne dziewczyny - od takich super fajnych babek konkretnych ktore chca sie doagadac po takie fochary i agresorki ze ja jestem w szoku.jak cos idzie nie po ich mysle-zero odzewu i foch na maxa. ZERO KLASY, honoru czy czegos z kultury. nie rozumiem skad to sie bierze?ze slabosci?
takie przez internet i na forach wyszczekane ciekawe czy w realu mialyby odwage tak beszczelnie sie odzywac.
co wy na ten temat sadzicie dziewczyny?tez macie takei wrazenie?

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:58:04

ja wszystko rozumiem ale czasami tez mi rece i nogu opadaja jak mam w opiesi tylko i wylacznie sprzedaz bardzo prosze nie proponowac mi wymiany bo i tak sie nie wymienie i dostaje po 20 wiadomosci dziennie: a moze jednak wymiana?

niezweryfikowana
Posty: 241
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:58:27

przesadzasz
przecież nie mówią ci nie wiadomo czego tylko po prostu nie

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:58:52

jejku nie masz większych problemów? nauki, pracy, dzieci?? każdy wypowiada się tak jak chce i ma na to ochotę

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:58:56

na twoim miejscu cieszyłabym sie że w ogóle dostałas odpowiedz:)

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:59:07

Zdarza się, zdarza. Zastanawiam się czasem skąd tyle agresji i zwykłego braku kultury. Aż mnie to nieraz przeraża:)

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:59:09

widzisz może niektóre z nich to typowe "bizneswomen" nastawione na karierę handlowca?
kulturą nie grzeszą ..cóż trzeba z tym żyć ;]

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 19:59:34

Ciesz się, ze w ogóle ktoś ci odpowiada ;/ Wczoraj wysłałam chyba z 50 pytań odnośnie wymiany, a jak odpowiedziały mi z 4 dziewczyny to góra. Chamstwo się tu szerzy i tyle ;/

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 20:00:06

Co do odpowiedzi, ja np. nie mam czasu na pisanie wypracowania do każdego pytania :P Poza tym szkoda, że nie zauważyłaś, że pytania często dotyczą rzeczy tylko na sprzedaż, lub dana rzecz na wymianę ma w opisie na co wymiana najchętniej :) Nie trzeba daleko szukać, wystarczy spojrzeć do poszukiwanych- jak nie proponują rzeczy większych, przekraczających cenę, to lubią też dodawać kompletnie z księżyca rzeczy, których nikt nie szuka.

Ja mam od pewnego czasu to w nosie, formalnie załatwiam większość rzeczy i po kłopocie, nie odnoszę się do tego osobiście, gdyż ciekawsze rzeczy mnie zajmują :P Już mam dosyć wałkowania ciągle tego samego tematu, bo panie nadal nie widzą problemu.

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 20:00:12

nie chodzi mi tylko o odpowiedz " nie" juz dawno mialam na ten temat napisac bo ostatnio czesto siedze na forum i patrze co sie dzieje

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 20:02:23

Cytat
leniszcze
ja wszystko rozumiem ale czasami tez mi rece i nogu opadaja jak mam w opiesi tylko i wylacznie sprzedaz bardzo prosze nie proponowac mi wymiany bo i tak sie nie wymienie i dostaje po 20 wiadomosci dziennie: a moze jednak wymiana?

ja mam to samo. A najlepsze jak napisałam, że kupie daną rzecz jesli ktoś będzie zainteresowany, a tu "wymiana?". No kurde..

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 20:02:34

Jesli mam duzo wiadomosci to często nie odpisuje tylko wciskam odrzuć. Po to ta opcja jest i nie wydaje mi się to chamskie.

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 20:03:56

Niestety masz rację. Nie wiem z czego to wynika, ale rzeczywiscie jest denerwujące. O ile milej i przyjemniej by było, gdyby każda okazywała drugiej szacunek, gdyby odpowiadała chociaz z minimalną grzecznościa. Przeciez jesli my bedziemy mili, to ludzie beda odplacac tym samym- a przynajmniej tak powinno byc. To co sie teraz dzieje zdecydowane nie jest pozytywnym zjawiskiem.

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 20:04:14

Hmmm zależy jeszcze jakie pytanie zadałaś danej dziewczynie. Do mnie napisała kiedyś babka coś takiego: "obnizysz cos" bez cześć, witam czy hej, więc jak być tu kulturalnym?
Co do niemiłego zachowania na forum, również to zauważyłam, ale cóż nic na to nie poradzisz.

dziewczyny na szafie...

10 wrz 2011 - 20:04:18

e tam, ja ostatnio zapytałam dziewczynę czy się u mnie rozejrzy i dowiedziałam się, że 'nie.' :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ed Gein SZOK !